30-latek trafił na dołek. Spędzi tam najbliższe 90 dni

  • 28.04.2022, 10:45
  • redakcja
30-latek trafił na dołek. Spędzi tam najbliższe 90 dni KPP Starogard

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowi ze starogardzkiej komendy zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 30-latek został skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo narkotykowe. W chwili zatrzymania mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę i marihuanę, w związku z tym usłyszał kolejny zarzut za posiadanie narkotyków.

Najbliższe 90 dni spędzi w placówce penitencjarnej 30-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, który jakiś czas temu został skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających. Zatrzymany przez mundurowych mężczyzna, aby uniknąć odsiadki, od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.
- Dzielnicowi, w czasie obchodu rejonu służbowego sprawdzając jeden z adresów, zastali poszukiwanego mężczyznę. W pomieszczeniu, w którym przebywał, mundurowi wyczuli wyraźny zapach marihuany, a legitymowany 30-latek wykazywał wyraźne oznaki zdenerwowania. Jak się okazało, mieszkaniec Kociewia ukrywał w dłoni kulkę foli aluminiowej z zawartością suszu roślinnego. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana. Podczas przeszukania mieszkania dzielnicowi znaleźli kolejne narkotyki, które ukryte były w torbie leżącej na szafie.
Policjanci doprowadzili zatrzymanego do swojej jednostki, gdzie po raz kolejny usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Po wykonaniu czynności procesowych 30-latek zgodnie z wcześniejszym wyrokiem sądu trafił do zakładu karnego, w którym będzie odbywał zaległą karę 90 dni pozbawienia wolności
- informuje asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

1.3.1.2
1.3.1.2 28.04.2022, 16:45
A bandziory dalej grasuja i sie smieja...

Pozostałe