Trwa długo wyczekiwany remont drogi Starogard - Skarszewy

  • 06.04.2022, 12:30
  • redakcja
Trwa długo wyczekiwany remont drogi Starogard - Skarszewy

Podziel się:

Oceń:

Trwa modernizacja drogi powiatowej od Starogardu Gd. w kierunku Skarszew. Mowa o remoncie nawierzchni na 7-kilometrowym odcinku od skrzyżowania ulicy Skarszewskiej z ulicą Kryzana.

To długo wyczekiwana inwestycja, która zostanie zrealizowana dzięki dobrej współpracy pomiędzy Gminą Starogard Gdański a Powiatem Starogardzkim. Przedsięwzięcie to z ramienia Powiatu nadzoruje Powiatowy Zarząd Dróg.
1 kwietnia władze powiatu – starosta Kazimierz Chyła, wicestarosta Patryk Gabriel oraz członek Zarządu Powiatu Wioleta Strzemkowska-Konkolewska, a także wójt Magdalena Forc-Cherek, sekretarz Tomasz Rogalski oraz sołtys wsi Linowiec Zdzisław Mąkosa z bliska przyjrzeli się postępom prac. A trzeba przyznać, że tempo jest naprawdę niesamowite. Przy okazji przebudowany zostanie również chodnik w Linowcu.
Jak informują władze Powiatu, planowane zakończenie robót ma nastąpić do 15 kwietnia. Wartość tej inwestycji to niespełna 2 mln zł.
Mamy nadzieję, że nowa nawierzchnia przetrwa znacznie dłużej niż tylko do kolejnej wiosny.

 

_redakcja

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

manometr
manometr 21.04.2022, 14:02
ciekawe ile pokazał alkomat z okazji tej "wizyty" ???
manometr
manometr 21.04.2022, 18:53
spujrzcie poniżej w komentarzach , co pisałem 6 kwietnia jako "świński troll na rowerku" !!!
Trollujący trolle
Trollujący trolle 21.04.2022, 17:44
A co? Już zapomniałeś?
jaśko
jaśko 13.04.2022, 12:22
wstrętne świńskie wenerycznie chore trolle won !!!
Trollujący trolle
Trollujący trolle 13.04.2022, 14:08
A jak troll jest brodaty i jeździ na damskim rowerku w dziecięcym kasku? Też won czy taki może zostać? Czemu ciągle mówisz o chorobach wenerycznych? Masz z nimi jakieś osobiste doświadczenia?
Krzysztof senior
Krzysztof senior 07.04.2022, 13:29
Mam nadzieję że nowa nawierzchnia będzie położona do Borówna,bo na odcinku przez las jest dziur od cholery
kola
kola 07.04.2022, 13:43
przy tych lansiarzach i akcji 1 kwietnia , kto to wie , pewnie wyjdzie jak zawsze...
kola
kola 07.04.2022, 14:06
a wiecie , że syn łukaszenki też nazywa się kola ? cuż za przypadek...
Ja
Ja 07.04.2022, 10:51
Na odcinku 7 km? To do samych Skarszew, bo tak były te dziury w asfalcie.
świński troll na rowerku
świński troll na rowerku 06.04.2022, 13:23
uwaga , za chwilę będę tu trollował o pijakach i alkomatach , bo w tekście wymienili polityka , na punkcie kturego mam obsesję , będą niezłe popisy
GOŚĆ
GOŚĆ 21.04.2022, 14:58
Po pierwsze słowo "którego" pisze się przez "ó"'.Po drugie to ten wymieniony w artykule polityk to paskudny pijak i powinien się leczyc a nie udawać ważniaka.I po trzecie nikt normalny nie ma obsesji na tle smierdzącego pijaka.Źle świadczy o społeczeństwie,które akceptuje alkoholików przy wladzy i udaje ,ze nic się nie dzieje.
Tańczący z trollami
Tańczący z trollami 21.04.2022, 17:46
Trollu, masz chociaż jakieś dowody na swoje oskarżenia/
On
On 22.04.2022, 00:20
Co z tobą jest nie tak ? NIE bądź śmieszny.Też chlejesz z nim ?
fuj
fuj 06.04.2022, 14:03
przez ciebie znowu nie moge wykonywać swoich obowiązków , ty obślizgły brodaty srollu !!! znowu się potszywasz , kmiocie !!

Pozostałe