Kanałowa wraca do ruchu

  • 01.04.2022, 10:42
  • Źródło: UM Starogard
Kanałowa wraca do ruchu UM Starogard

Podziel się:

Oceń:

Od 4 kwietnia zmieni się organizacja ruchu na ul. Kanałowej. Ulica będzie przejezdna w kierunku ul. Tczewskiej i Norwida przez nowo wybudowany most na rzece Wierzyca. I etap największej inwestycji drogowej w mieście jest na ukończeniu.

Kończy się realizacja I etapu projektu pn. „Przebudowa ulic, obiektów mostowych, parkingów przy ul. Kanałowej, Sobieskiego, części ul. Owidzkiej, części ul. Tczewskiej oraz ul. Hallera w Starogardzie Gdańskim”. To największa inwestycja drogowa w mieście zaplanowana na lata 2021-2023. Zakres prac budowlanych pierwszego etapu obejmuje przebudowę ulicy Kanałowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Tczewską do skrzyżowania z ul. Podgórną oraz część ulicy Tczewskiej z mostem przez rzekę Wierzyca.

Prace, które trwają od marca 2021 roku, są na ukończeniu. Remontowane ulice otrzymały nową nawierzchnię. Od 4 kwietnia br. Miasto przywróci na na nich ruch. To oznacza, że będzie można przejechać ul. Kanałową w kierunku ulic Tczewskiej i Norwida przez nowo wybudowany most na rzece Wierzyca.

Kierowcy muszą się jednak liczyć z dalszymi utrudnieniami w ruchu, gdyż w ul. Kanałowej dalej prowadzone będą prace budowlane. Polegać one będą na wymianie murku oporowego i wygrodzenia przejścia od strony kanału rzeki.

Źródło: UM Starogard

Zdjęcia (3)

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bolo
Bolo 11.04.2022, 18:55
Niech zrobio te polne drogi co jeszcze są polnymi
Marek
Marek 13.04.2022, 06:58
Najwyrażniej świńskich srolli jest więcej!.
Jigsaw
Jigsaw 12.04.2022, 16:29
Zagrajmy w grę: Który z wpisów w tym wątku jest mojego autorstwa (poza tym z podpisem "Trollujący trolle")? Podpowiem, że jest jeden taki. Trolle, zgadujcie a ja idę po popcorn :)
jola
jola 12.04.2022, 17:04
A kogo ,to słonko, obchodzi?
Jigsaw
Jigsaw 12.04.2022, 17:53
Ciebie, inaczej byś się nie odezwała :D
jola
jola 13.04.2022, 10:44
Co ty możesz wiedzieć ,brodaczu weneryczny?
Trollujący trolle
Trollujący trolle 12.04.2022, 07:28
Oj trollu (czyli jeden z Bolów i Kociewianka), ty dalej jesteś jak dziecko we mgle. Tyle się tych kont namnożyło, że już sam nie wiesz, kto jest kim. Ha ha ha :D
Kociewianka
Kociewianka 11.04.2022, 22:01
Nie pasuje, to nie jezdzij po tych drogach polnych, albo lepiej wyjedz ze Starogardu nikt za tobą płakać nie będzie.Srollo bolo ty i te twoje fejkowe konta drogach, syfie itd, weneryczna choroba postępuje.
jola
jola 12.04.2022, 10:57
ty psychuszko!!!już raz ze mną zadarłaś!!
Kociewianka
Kociewianka 12.04.2022, 12:30
To znowu ty srolu jolu.Wszyscy wiedzą kto ty jesteś!
jola
jola 13.04.2022, 10:44
znowu się podemnie potszywasz,ty srollu!!
Bolo
Bolo 11.04.2022, 19:18
Proszę nie czytajcie tych moich bzdur, bo sam nie wiem co i do kogo pisze.Czekam za skierowaniem na oddział psychiatryczny.Mieszkam daleko na wsi a chcę mieć droge jak w mieście.Znowu urwałem tłumik od Bmw i stąd to rozgoryczenie.
Bolo
Bolo 11.04.2022, 20:38
Który Bolo jest prawdziwy?.
Witam
Witam 11.04.2022, 09:03
Tym razem chociaż nie napisaliście "ul. Kałowa", jak ostatnio
lekarka
lekarka 10.04.2022, 15:45
weneryczny srollu , jeszcze nie padłeś i nadal piszesz z wariatkowa ?
sroll
sroll 10.04.2022, 18:43
przecież siedzę z tobą w jednym pokoju , zapomniałeś ? widzę , teraz już nie Napoleon , lekarka ...
normal
normal 06.04.2022, 07:29
won pobratymcy thuska i popaprane menele z ochójską na czele... , wszędzie zdrada , jakim trzeba być debilem żeby brużdzić na swój kraj w brukseli !!!
oszołomie...
oszołomie... 06.04.2022, 08:10
.... lepiej zmień lekarza.
Lekarzu lecz się sam
Lekarzu lecz się sam 06.04.2022, 08:32
jestem lekarzem
Dzień dobry, cześć i czołem
Dzień dobry, cześć i czołem 06.04.2022, 07:50
Witam, co tam słychać?
chory trol
chory trol 04.04.2022, 17:11
ulica kałowa nic nie da , że będzie otwarta
kiker
kiker 03.04.2022, 17:03
''W lutym br. magistrat informował, że jeśli prace przebiegać będą zgodnie z planem, to pierwszy etap tego zadania zakończy się w IV kwartale 2021 roku.'' I to jest niestety jedyny żart z tym związany. To kolejna inwestycja w tym mieście z opóźnieniem tym razem 4 miesięcznym. Premie będą na Gdańskiej...haha.

.
michał
michał 03.04.2022, 13:52
kolesie kolesiów , dziadostwo biznesowe jakich mało , ale na koncie rośnie
michał
michał 03.04.2022, 13:55
ale mi w głowie zaszumiało ! nie ma się co dziwić , to już 3 bótelka
kura czy jajo
kura czy jajo 02.04.2022, 08:52
Przychylam się do komentarzy, że dziwnym zbiegiem okoliczności ulice i okolice są remontowane tam, gdzie mają lub będą mieć nieruchomości nasi lokalni Janusze biznesu zwani " Lokalnym Klubem Biznesu"
Stachu
Stachu 02.04.2022, 00:51
Ja tam się ciesze. Jeszcze jak by tak sygnalizację tam walnąć obok pałacyku to by było całkiem spoko.
Gargamel
Gargamel 02.04.2022, 06:24
Lepiej dwupasmowe rondo z śluza dla rowerów
SK
SK 01.04.2022, 19:32
Otwarcie bez Superposła od kartonowych obiecanek?
Janusz Kotas-Chojecki
Janusz Kotas-Chojecki 02.04.2022, 09:58
Można tego superposła lubić albo i nie, ale bez wątpienia zrobił dla naszych okolic więcej od ciebie, anonimowy komentatorze
Gość
Gość 01.04.2022, 20:18
Mam nadzieję,ze otwarcie bez lansu Chyły,Konkolewskiej i Gabriela.
niewasz
niewasz 06.04.2022, 10:17
tu sie lansuje nieudacznik z pelplina przygarniety na wicka
kolporterbadziewia
kolporterbadziewia 06.04.2022, 10:21
jak donosi łachowa tuba propagandowa utrzymywana z nieNASZYCH podatków łaskawie odda nam ulice z rondem na wakacje co by się mieszkańcy mogli w ramach ***opu w koło pokręcić
troll
troll 06.04.2022, 10:46
troll
elframirez
elframirez 06.04.2022, 11:12
elf raczej ...
bat
bat 01.04.2022, 15:46
trole , srolle i inne chore psychicznie ułomy won z tej strony , komusze gnidy !!!
bat
bat 01.04.2022, 16:28
czyli sam powinnem się wynosić !!!
Qwerty
Qwerty 01.04.2022, 14:04
Prezydent remontuje drogi tam gdzie brokerek ma albo będzie miał inwestycje .
Ehh szkoda gadać
bolo
bolo 01.04.2022, 13:30
Czemu ma służyć wydawanie milionów na remont ulic, które i tak były w stosunkowo dobrym stanie technicznym?? Myślę, że mistrz firmy brokier „poprosił” A tymczasem ulice w Starogardzie POLNE ulice nadal są polne i nic nie wskazuje na to, że zostaną kiedykolwiek zrobione, choćby w standardzie, jaki miały do tej pory Kanałowa ! Trepów z ludowego wojska polskiego zapraszamy na ul. Zachodnią, Dolną…. Acha i jeszcze jedno ! Zero podatków ode mnie, już kolejny raz ! Walcie się !
Janusz Kotas-Chojecki
Janusz Kotas-Chojecki 02.04.2022, 10:05
„Brokier” to najlepsze podsumowanie powyższego komentarza.

Chociaż stwierdzenie, że ulice polne nadal są polne też mi się podoba. Idąc dalej tym tokiem myślenia - gdyby ulice polne przestały być polnymi, to już nie byłyby polnymi. Jakiż to piękny logiczny wywód! Jego autor ma z pewnością co najmniej doktora z logiki, a może i habilitację!
nihuis
nihuis 04.04.2022, 07:28
P i z d a s C i p e c k i robisz u księcia?
jagoda
jagoda 04.04.2022, 07:48
świńskie weneryczne trolle won dziady zakłamane, pachołki moskwy
Władimir Fiutin
Władimir Fiutin 04.04.2022, 08:54
towarzyszu , już wczoraj muwiłem , że masz konstruktywnie trollować , mam cię przymusowo zmobilizować , czy w końcu się ogarniesz ???
wiera
wiera 04.04.2022, 09:31
fiutin twój dziadowski trollowy zwiad idz na h.uj ...
wiera
wiera 04.04.2022, 09:50
ale mu dokopałem , az popuścilem w spodnie ...
jola
jola 01.04.2022, 15:43
co jesteś taki nabuzowany? nie masz dziewczyny?
Urząd Skarbowy
Urząd Skarbowy 01.04.2022, 14:20
"Acha i jeszcze jedno ! Zero podatków ode mnie, już kolejny raz ! Walcie się !"

Zweryfikujemy to
Kociewianka
Kociewianka 01.04.2022, 14:07
A to dobre, Kanałowa w stosunkowo dobrym stanie technicznym, chyba nigdy w życiu nie jechałeś tą ulicą. Podobno miałeś mieć BMW, a chyba nie masz nawet hulajnogi :P
kikk
kikk 02.04.2022, 22:10
Taki co najwięcej krzyczy tak naprawdę gówno ma.... stara prawda jak świat! Rynek i okolice będą w końcu zrobione.
slawomir_rusniak
ja 01.04.2022, 13:10
Niezłe jak na 1.04

Pozostałe