[FOTO] Wszystkie nagrody za udział w Plebiscycie Super Pupil wręczone! (cz.2)

  • 16.03.2022, 16:59
  • M.Bendig
[FOTO] Wszystkie nagrody za udział w Plebiscycie Super Pupil wręczone!… Kociewiak.pl Po lewej: Pan Mateusz – zdobywca nagrody dla Czytelnika. Po prawej: Bolo, zdobywca III miejsca, wraz ze swoją właścicielką, Panią Anną.

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. W pierwszym tygodniu marca, w sklepie zoologicznym ZooBajka odbyło się uroczyste wręczanie nagród i upominków za udział w Plebiscycie Super Pupil Gazety Kociewskiej. Każdy opiekun, uprawniony do ich odbioru, wychodził ze sklepu nie tylko z torbami pełnymi niespodzianek i podarków, ale także z wielkim uśmiechem na twarzy! A o tym, co kryło się w szeleszczących torbach i czy nagrody spodobały się zwierzakom, dowiecie się z poniższej, drugiej i tym samym ostatniej części fotorelacji z tego wspaniałego wydarzenia! Sponsorowi, jak i wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zainteresowanie naszą zabawą.

Z czystym sumieniem możemy odhaczyć i ogłosić pełen sukces! W ZooBajka, w wyznaczonych terminach pojawili się wszyscy opiekunowie pupili, uprawnionych do odbioru rozmaitych nagród. Pojawił się również zwycięzca nagrody dla czytelnika, Pan Mateusz.

Podkreślić należy, że zespół ZooBajka zawsze dokłada wszelkich starań, aby nagrody były dopasowane indywidualnie do zwierzaka, który ma je otrzymać.

- Nagrody przygotowujemy dopiero po otrzymaniu ostatecznych wyników, gdy już jesteśmy w posiadaniu pełnej wiedzy o zwycięzcach  - zdradziła właścicielka sklepu.


Kotka Vesa, w kobiecym teamie odebrała nagrodę za udział.W imieniu chomika Białego, najmniejszego uczestnika plebiscytu, nagrodę odebrały właścicielki.


Co zawierały nagrody?

- W tym roku trzy pierwsze miejsca pobiły rekordy ilości głosów! Doceniliśmy to wyjątkowymi nagrodami. Trzy pierwsze miejsca otrzymały duże opakowania suchej karmy, dostosowane do potrzeb zwierzaków oraz pojemniki do jej przechowywania. Dla kotów (Egona z miejsca I i Bola z miejsca III – przyp. red.) przygotowaliśmy drapaki (adekwatne wielkością do zajętych miejsc – przyp. red.), a dla psa imieniem Rico, który zajął II miejsce, duże legowisko – wprowadziła nas w temat zawartości pakietów z nagrodami Pani Dominika, odpowiedzialna za obsługę social mediów i działania wizerunkowe firmy.

– Nagrody główne zawierały także przysmaki, miski, miseczki podróżne oraz akcesoria: łopatki do kuwety, rolki do sierści, zawieszki ledowe do obroży, saszetki na przysmaki, woreczki na nieczystości itp. – kontynuowała, wyszczególniając.

- Ale nagradzaliśmy nie tylko zwierzęta… – dodała tajemniczo. - Każdy pakiet nagród zawierał coś dla właściciela - książkę, firmowy kubek ZooBajka, torbę na zakupy lub - w przypadku trzech pierwszych miejsc – stały rabat na zakupy w naszym sklepie, wprowadzony do aplikacji mobilnej ZooBajka opiekunom pupili – podsumowała.

Kolejne miejsca otrzymały podobne zestawy, w mniejszej ilości, w zależności od sumy zebranych głosów. W każdym takim indywidualnym pakiecie znaleźć można było karmę, zabawki i akcesoria zarówno dla zwierząt, jak i ich dumnych właścicieli. Finalnie nagrody trafiły w łapki psów i kotów, ale także królika, fretki oraz chomika.

Po nagrodę za udział zgłosił się także królik Jaśko.Pupile nie mogące pojawić się osobiście, wysłały po upominki swoje właścicielki.


Jak wspominaliśmy w poprzednim wydaniu Gazety Kociewskiej, kotka Fruzia, poza „nagrodą za udział” od ZooBajka, otrzymała nagrodę niespodziankę od firmy Josera. Przesyłka wypełniona smakołykami, karmami suchymi i mokrymi oraz akcesoriami dotarła bezpośrednio na adres domowy pupila.Kitsune, kocia „twarz-pyszczek” plebiscytu  również otrzymała upominki od sponsora. Na zdjęciu z wypatrzoną w pakiecie myszką firmy Brit.


Wiadomość od sponsora

- Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że kolejny raz mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawym wydarzeniu, jakim jest Plebiscyt Super Pupil w Gazecie Kociewskiej. Szczególne podziękowania dla Pani Magdaleny za niesamowite zaangażowanie i profesjonalne zorganizowanie całej zabawy!  - napisała w mailu do redakcji właścicielka sklepu ZooBajka, Pani Jolanta Olszewska.

 

Dziękuję za te słowa,

MB

fot. ZooBajka, Kociewiak, nadesłane przez czytelników

M.Bendig

Zdjęcia (13)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe