[FOTO] Wręczanie nagród za udział w Plebiscycie Super Pupil! (cz.1)

  • 15.03.2022, 12:58
  • M.Bendig
[FOTO] Wręczanie nagród za udział w Plebiscycie Super Pupil! (cz.1) Kociewiak.pl Kot Egon, zdobywca I miejsca, przybył po nagrody w asyście rodziny.

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy ostateczne wyniki Plebiscytu Super Pupil Gazety Kociewskiej. W sumie zwierzaki zgromadziły 2426 punktów, a zdobywcą zacnego tytułu i pierwszej nagrody głównej został kot Egon. To była naprawdę emocjonująca edycja i inna niż poprzednie, ponieważ motywem przewodnim zabawy były ubiegłoroczne, grudniowe święta. Przyszedł więc czas na najmilszy i najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment - wręczanie nagród!

Wspomnieć warto z tego miejsca, że finałowe wyniki plebiscytu do ostatnich chwil pozostawały wielką zagadką, bowiem w ostatnich godzinach trwania głosowania zaczęło wpływać do biura redakcji całe mnóstwo kuponów papierowych, rozszalały się także SMS-y… Po dokładnym zsumowaniu wyników, udało się wyłonić laureatów.

Uroczyste wręczanie nagród i upominków odbywało się przez kilka ostatnich dni (od piątku, 4 do poniedziałku, 7 marca br.) w sklepie zoologicznym ZooBajka, mieszczącym się w Centrum Handlowym „KOCIEWIE” w Starogardzie Gdańskim.

 

Nagrodzeni

Nagrody przyznano w sumie piętnastce z trzydziestki zakwalifikowanych do tej edycji uczestników – trójce głównych zwycięzców oraz pozostałej dwunastce pupili, które w drodze głosowania zdobyły co najmniej 20 punktów. Próg ten uprawniał pozostałych do otrzymania i odebrania „nagród za udział”. Atrakcyjne pakiety prezentowe odebrali opiekunowie zwierzaków. Części z nich udało się przybyć ze swoimi podopiecznymi, co bardzo ucieszyło nas, organizatorów, jak i fundatorów nagród. W końcu mogliśmy zobaczyć sławy powiatu na żywo!

Nagrody główne: kot Egon (wps.7, I miejsce), pies Rico (wps.8, II miejsce), kot Bolo (wps.18, III miejsce)


Rico, zdobywca II miejsca, od wejścia czuł zapach zdobytych nagród. Pojawił się elegancki, w czerwonej muszce.


Nagrody za udział: pies Rudy (wps.17, IV miejsce), pies RIO (wps.11, V miejsce), pies Kovu (wps.5, VI miejsce), kot Gato (wps.6, VII miejsce), chomik BIAŁY (wps.26, VIII miejsce), kotka Fruzia (wps.4, IX miejsce), fretka Tosia (wps.21, X miejsce), suczka Molly (wps.16, XI miejsce), kot Garfild (wps.22, XII miejsce ex aequo), kotka VESA (wps.19, XII miejsce ex aequo), królik Jaśko (wps.27, XII miejsce ex aequo), suczka Besi (wps.29, XII miejsce ex aequo)


Nagrodę za V miejsce odebrał zadowolony psiak Rio.Kovu, zdobywca VI miejsca odebrał z ZooBajki nagrody i pochwalił się nimi na Instagramie.Fretka Tosia, najmniejsza uczestniczka plebiscytu zajęła X miejsce.W imieniu swoich pupili nagrody odbierali także opiekunowie.Upominek dla Czytelnika przyznany został Panu Mateuszowi Makowskiemu. 
 

► Jeden z współsponsorów postanowił dodatkowo i indywidualnie nagrodzić jednego zwierzaka z grona 30-tki zakwalifikowanych do bieżącej edycji plebiscytu i przesłać na jego adres przesyłkę z prezentem niespodzianką. Decyzją przedstawicieli firmy Josera, prezent otrzymała urocza kotka Fruzia.

 

Podziękowania i gratulacje

Wszystkim uczestnikom naszej zabawy oraz ich opiekunom jeszcze raz serdecznie gratulujemy wyników, a naszych Czytelników zapraszamy do obejrzenia pierwszej części fotorelacji z uroczystości rozdania nagród. Druga część fotorelacji opublikowana zostanie w kolejnym wydaniu Gazety Kociewskiej (nr 11 z dnia 16.03.2022 r.).

Na zdjęciach widać, że nagrody (bardzo cenne) bardzo podobały się pupilom i ich właścicielom. Zasługi przypisać należy naszej wspaniałej sponsorce - Pani Jolancie Olszewskiej, właścicielce sklepu zoologicznego ZooBajka oraz wspaniałej ekipie  pracowników, którzy godzinami dzielnie pakowali i przygotowywali prezenty. Jeszcze raz dziękujemy za kolejny, wspólny projekt!

 

ZooBajka przekazała dary dla zwierzaków z Ukrainy

- W tym trudnym czasie pomagamy także zwierzętom z Ukrainy. Przekazaliśmy 120kg karmy dla psów Fundacji "Paka dla zwierzaka" z Trójmiasta, która opiekuje się psami przywiezionymi z zagranicy i tworzy domy tymczasowe – powiedziała nam Pani Jolanta Olszewska, właścicielka sklepu ZooBajka.

- Zaoferowaliśmy także wsparcie w Urzędzie Miasta Starogard, w zakresie żywienia zwierząt domowych, rodzinom, które przyjechały do powiatu starogardzkiego. Przekazaliśmy także karmę i potrzebne akcesoria dla psów i kotów, które wraz ze swoimi rodzinami przebywają pod opieką Centrum Pomocy dzieciom w Starogardzie Gdańskim – dodała, przejęta panującą sytuacją.


fot. Kociewiak.pl, ZooBajka

M.Bendig

Zdjęcia (3)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bolo
bolo 17.03.2022, 09:22
Wszystko wskazuje na to że mamy do czynienia ze zmasowanym cyberatakiem na infrastrukturę
@PKP_PLK_SA
. Nie działają lokalne centra sterowania ruchem w m. in. Krakowie, Wrocławiu, Tczewie, Skierniewicach, Siedlcach i Grodzisku Mazowieckim.
Kp
Kp 15.03.2022, 19:50
Bym wiedział ,bym z moim pytonem przylazł.
Kociewianka
Kociewianka 15.03.2022, 20:11
Chyba pytonkiem :D
naukowiec
naukowiec 15.03.2022, 13:47
Proszę o ukaranie osób bez masek, tudzież tych, którzy mają takową w sposób nieprawidłowy założony na twarzy.
#zostańwdomu
#chrońsiebieiinnych
#nauka
#karaćbaranów
pseudonaukowiec
pseudonaukowiec 15.03.2022, 13:54
przede wszystkim psy były bez masek
Sławek EU07
Sławek EU07 18.05.2022, 07:20
Zwierzęta nie muszą mieć bo nie przenoszą koronawirusa...

Pozostałe