Zwycięzcą tytułu Super Pupil 2021 został kot EGON! Gratulujemy!

  • 03.03.2022, 07:44
  • redakcja
Zwycięzcą tytułu Super Pupil 2021 został kot EGON! Gratulujemy!

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. W piątek, 25 lutego o godz. 12.00 zakończył się etap głosowania w naszym wspaniałym plebiscycie. Tego dnia, po raz siódmy i ostatni podsumowaliśmy otrzymane dotychczas SMS-y oraz kupony papierowe z głosami oddanymi na poszczególnych faworytów i mamy to! Znamy i ogłaszamy wyniki! Zwycięzcą tytułu Super Pupil 2021 oraz pierwszej nagrody głównej został kot Egon! Kolejne stopnie podium oraz nagrody zdobyli: pies Rico (II miejsce) oraz kot Bolo (III miejsce). Serdecznie gratulujemy! Walka między chłopakami była szalenie wyrównana i do ostatnich chwil nie wiadomo było, który z nich zostanie ostatecznym zwycięzcą!

Ależ to były emocje… Najpierw podczas niełatwego wyboru grona 30-tki zakwalifikowanych do zabawy uczestników, z grubo ponad setki otrzymanych zgłoszeń, a następnie podczas cotygodniowego podsumowywania wyników… Stawką był nie tylko zacny tytuł, ale także zagwarantowane przez ZooBajkę nagrody!

Każdy oddany w naszej zabawie głos przybliżał pupile do wygranej... Łącznie otrzymaliśmy 1504 SMS-y oraz 461 kuponów papierowych, co w przeliczeniu dało sumę aż 2426 punktów.

W czyje łapki trafią poszczególne nagrody dowiecie się z następnych akapitów. Czytajcie uważnie, bo na kogoś czeka jeszcze dodatkowa niespodzianka!

 

Nagrody główne

Właścicieli wymienionych poniżej pupili, które zdobyły w drodze głosowania trzy pierwsze miejsca i tym samym są zdobywcami nagród głównych, redakcja poinformuje telefonicznie o szczegółach dot. terminu i miejsca wręczenia nagród. Obecność pupili obowiązkowa! 

I miejsce - kot EGON (wps.7), 509 pkt

II miejsce – pies RICO (wps.8), 491 pkt

III miejsce – kot BOLO (wps.18), 469 pkt

 

Nagrody za udział

Opiekunowie pozostałych uczestników, którzy w drodze głosowania zdobyli co najmniej 20 punktów uprawnieni są do odbioru nagród „za udział”. Lista tychże pupili, wraz z ostateczną punktacją poniżej. Nagrody, wraz ze swoimi podopiecznymi odbierać można w sklepie zoologicznym ZooBajka w wyznaczonym terminie: od czwartku, 3 marca do poniedziałku, 7 marca w godzinach otwarcia sklepu, tj. 9.00 - 20.00.

 

LISTA UPRAWNIONYCH DO ODBIORU NAGRÓD ZA UDZIAŁ:

pies RUDY, wps.17, SUMA: 271 PKT – 4 MIEJSCE

pies RIO, wps.11, SUMA: 150 PKT – 5 MIEJSCE

pies KOVU, wps.5, SUMA: 86 PKT – 6 MIEJSCE

kot GATO, wps.6, SUMA: 47 PKT – 7 MIEJSCE

chomik BIAŁY, wps.26, SUMA: 40 PKT – 8 MIEJSCE

kotka FRUZIA, wps.4, SUMA: 36 PKT – 9 MIEJSCE

fretka TOSIA, wps.21, SUMA: 33 PKT – 10 MIEJSCE

suczka MOLLY, wps.16, SUMA: 32 PKT – 11 MIEJSCE

kot GARFILD, wps.22, SUMA: 29 PKT – 12 MIEJSCE ex aequo

kotka VESA, wps.19,, SUMA: 29 PKT - 12 MIEJSCE ex aequo

królik JAŚKO, wps.27, SUMA: 29 PKT - 12 MIEJSCE ex aequo

suczka BESI, wps.29, SUMA: 21 PKT – 13 MIEJSCE

 

Upominek dla czytelnika

Obiecana, podczas ogłoszenia plebiscytu, nagroda dla czytelnika trafia w ręce Pana Mateusza Makowskiego, którego nazwisko zostało wyłonione spośród dostarczonych do redakcji Gazety Kociewskiej oraz portalu Kociewiak.pl wypełnionych kuponów papierowych. Nagrodę odebrać można w sklepie zoologicznym ZooBajka w wyznaczonym terminie: od czwartku, 3 marca do poniedziałku, 7 marca w godzinach otwarcia sklepu, tj. 9.00 - 20.00.

 

Niespodzianka od firmy Josera

Otrzymaliśmy niespodziewaną wiadomość! Współfundator nagród, firma Josera, postanowiła dodatkowo indywidualnie nagrodzić jednego, spośród 30-tki zakwalifikowanych do plebiscytu, pupila… Decyzją przedstawicieli firmy, nagrodzona zostanie urocza kotka Fruzia (wps.4), a przygotowany prezent zostanie przesłany bezpośrednio na adres zamieszkania pupila. Z właścicielką kotki, Panią Karoliną kontaktować się będzie w tej sprawie przedstawiciel redakcji.

 

Słowem podsumowania

Wszystkim zainteresowanym naszym plebiscytem serdecznie dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, głosy, telefony, osobiste wizyty w redakcji i ciepłe słowa, które sprawiały nam ogrom radości. Właścicielom pupili serdecznie gratulujemy wspaniałych zwierzaków, a sponsorom plebiscytu dziękujemy za zaangażowanie i owocną współpracę! Wszyscy Państwo jesteście naszą siłą napędową do działań. Do usłyszenia i do zobaczenia przy następnej edycji Super Pupila!

Fotorelacja z wręczania nagród w następnym wydaniu Gazety Kociewskiej (09.03.2022 r.).
 

Regulamin
Pełny regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: https://static.kociewiak.pl/data/files/REGULAMIN_G%C5%81OSOWANIA_W_KONKURSIE_SUPERPUPIL_2021.pdf

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe