Mł. bryg. Marek Kamysz przeszedł na emeryturę. Wcześniej strażak otrzymał prezydencki medal i srebrną odznakę "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej"

  • 28.01.2022, 14:35
  • Źródło: KP PSP Starogard
Mł. bryg. Marek Kamysz przeszedł na emeryturę. Wcześniej strażak otrzymał… KP PSP Starogard

Podziel się:

Oceń:

27 stycznia 2022 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Starogardzie Gdańskim odbył się uroczysty apel w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne mł. bryg. Marka Kamysza, dowódcy zmiany w tut. jednostce.
Mł. bryg. Marek Kamysz związany był z ochroną przeciwpożarową od 1 września 1992 r., kiedy to rozpoczął Szkołę Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Jako absolwent szkoły pożarniczej z dniem 01 kwietnia 1994 r. został mianowany na stanowisko starszego ratownika w Komendzie Rejonowej PSP w Starogardzie Gdańskim. Kolejno awansował na coraz wyższe stanowiska służbowe. W 1995 r. rozpoczął niestacjonarne studia pierwszego stopnia dla strażaków w służbie stałej w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Kwalifikacje oficerskie uzyskał  w 1999 r. W 2012 r. ww. uzupełnił kwalifikacje o tytuł ratownika medycznego. W 2018 r. mł. bryg. Marek Kamysz ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w zakresie BHP, a w 2019 r. w zakresie przygotowania pedagogicznego. Funkcjonariusz o wysokim poczuciu odpowiedzialności oraz o wysokiej kulturze osobistej.
W kontaktach służbowych grzeczny, taktowny, zawsze przestrzegający zasad etyki zawodowej.
 
Mł. bryg. Marek Kamysz w 2020 r. odznaczony został przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, a w 2018 r. przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”.
 
Komendant powiatowy PSP st. bryg. Tomasz Wardyn podziękował funkcjonariuszowi za wieloletnią służbę oraz za zaangażowanie i ofiarność na rzecz ratowania życia i zdrowa ludzi oraz ich mienia. Wyraził uznanie dla jego doświadczenia i kompetencji. Zachowując w pamięci miłe wspomnienia pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Starogardzie Gdańskim życzą zdrowia, sukcesów w podejmowanych przedsięwzięciach oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym

 
Źródło: KP PSP Starogard

Zdjęcia (2)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kociewiak
kociewiak 31.01.2022, 19:56
takich zwyrodnialców i m***ców malutkiej MAJI , powinno się fizycznie likwidować bez wyroku sądowego !!!
jakby to było...
jakby to było... 28.01.2022, 15:14
No to jet biurwa njus.
Tu się tragedie dzieci rozgrywają, ta patola raczej dostanie śmieszne wyroki a konkjubent pewnie status pokrzywdzonego bo on nic nie wiedział o dramacie dzieci.
No, ale młode, silne, resortowe byki, 40 paroletnie emeryty i to jest warte tak obszernego atrykułu.
ŻENADA!!!
tt
tt 28.01.2022, 21:41
masz racje , w Starogardzie patologi jest sporo no cóż ci co powinni z tym robic porządek oczywiście przed kamerami TVN Uwaga zasłaniali sie RODO ! Jaki prezydent miasta takie urzędasy !!!1
Grzegorz
Grzegorz 29.01.2022, 10:00
Na całym Kociewiu patola się rozpanoszyła i czuje się bezkarna. Alkoholików, Narkomanów nikt na bieżąco nie kontroluje, mało tego jeszcze mają koligacje rodzinne oraz towarzyskie w różnych instytucjach, szczególnie w mniejszych miejscowościach. Jak stanie się tragedia to nikt nie wiedział nikt nie zgłaszał bo wirus, bo zdalnie sprawdzają, bo się boja a kasa za nic nie robienie wpływa to po co się wychylać.
bolo łącznik
bolo łącznik 28.01.2022, 15:40
przywrócić karę śmierci i natychmiast ją wykonać i nie płacić ani grosza kur.ewskiej patologii !!!
wkurzony
wkurzony 28.01.2022, 15:46
za to co zrobili tej małej Maji powinni zlikwidować całą rodzinę tych zwyrodnialców , mam nadzieję , że w *** im du.py przetrzepią przed wyrokami !!!!!

Pozostałe