Już w czwartek, 13 stycznia rusza głosowanie w naszej zabawie. Który zwierzak zasługuje na miano „Super Pupila”? PUBLIKUJEMY WIZERUNKI ZAKWALIFIKOWANYCH

  • 12.01.2022, 17:06
  • M. Bendig
Już w czwartek, 13 stycznia rusza głosowanie w naszej zabawie. Który zwierzak…

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. Bieżąca edycja Super Pupila, jak co roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony Czytelników – to wielka radość zarówno dla redakcji, jak i dla sponsora. W ciągu ostatniego miesiąca otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, opisów i zdjęć Waszych wspaniałych Pupili. Widać, że bardzo je kochacie i lubicie się nimi chwalić. Zdecydowana większość zgłoszeń dotyczyła psów i kotów, ale pojawiły się także kawie domowe, chomiki, króliki, fretki, a nawet alpaka! Dzisiaj, z uśmiechami na twarzach, przedstawiamy Wam zakwalifikowaną 30-tkę i ogłaszamy termin trwania etapu głosowania. Pozostałym serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Zważywszy na fakt, iż jest to edycja świąteczna, czyli nawiązująca do motywu świąt bożonarodzeniowych, mimo szczerych chęci i wdzięku każdego z pupili, nie mogliśmy przyjąć zdjęć nienawiązujących, choćby w małym stopniu, do tematyki konkursu. A niektóre były naprawdę bardzo piękne.


Zakwalifikowana 30-tka
Każdy Pupil, któremu udało się zakwalifikować, otrzymał indywidualny identyfikator wps., przyznany na czas trwania plebiscytu, na który oddawać będzie można cenne głosy. Wizerunki wspaniałej 30-tki publikujemy poniżej. Sprawdź, czy wśród nich znalazł się Twój Pupil! 


Głosowanie rusza już w czwartek!
Jak wielokrotnie wspominaliśmy, na swojego faworyta będzie można głosować za pomocą kuponów papierowych, drukowanych na łamach Gazety Kociewskiej przez okres trwania zabawy oraz poprzez SMS-y. Jeden głos z kuponu papierowego będzie miał wartość 2 punktów, natomiast jeden głos SMS - 1 punktu. Każdy głos będzie doliczany na konto wskazanego w treści pupila. Raz w tygodniu redakcja będzie publikowała aktualne podsumowanie punktów.

Otwarcie bramek SMS nastąpi w czwartek, 13 stycznia br. o godz. 6.00, a ich zamknięcie 25 lutego 2022 r. o godz. 12.00! Kupony natomiast dostarczać można będzie do redakcji w ww. terminie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę (tel. 515 198 735).


Aby zagłosować na swojego faworyta, wypełnij odpowiednimi danymi kupon papierowy i dostarcz go do redakcji lub wyślij SMS na nr 7248, w treści wpisując numer przypisany danemu pupilowi, np. wps.1

KOSZT SMS: 2,00 zł + VAT (2,46 zł brutto)


Nagrody główne i za udział
Pierwsza trójka, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma wspaniałe i wartościowe nagrody główne. Dla pozostałych, zakwalifikowanych do grona 30-stki uczestników, którzy uzyskają w drodze głosowania min. 20 punktów, fundator – sklep ZooBajka - przygotuje nagrody za udział. Im więcej zebranych punktów, tym lepsze fanty do zgarnięcia!


Niespodzianka
Jak i w ubiegłej edycji, właścicielka sklepu ZooBajka, przygotuje również jedną nagrodę dla Czytelnika, którego personalia wyłonimy spośród dostarczonych do redakcji kuponów papierowych.


Regulamin
Pełny regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: https://static.kociewiak.pl/data/files/REGULAMIN_G%C5%81OSOWANIA_W_KONKURSIE_SUPERPUPIL_2021.pdf


* Masz pytania dot. plebiscytu? - Skontaktuj się z nami. Tel. 515 198 735 *

M. Bendig

Zdjęcia (32)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przewodnik psa
przewodnik psa 13.01.2022, 13:04
a gdzie kot jarusia - alik , to on miał wygrać

Pozostałe