Skarszewska spółka GPK będzie wywozić odpady z gminy Liniewo. Kontrakt opiewa na kwotę 4 mln złotych

  • 08.01.2022, 14:30
  • redakcja
Skarszewska spółka GPK będzie wywozić odpady z gminy Liniewo. Kontrakt…

Podziel się:

Oceń:

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne w Skarszewach wchodzi na nowy rynek! W wyniku rozstrzygnięcia przetargu przez gminę Liniewo, skarszewska spółka komunalna będzie zajmować się w tej gminie przez najbliższe trzy lata odbiorem, transportem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych.

Wartość umowy to ponad 4 mln złotych. Zaznaczmy, że oferta skarszewskiej spółki okazała się korzystniejsza od ofert złożonych przez dwie doświadczone w tej branży firmy.
Stosowna umowa w tej sprawie została podpisana w Urzędzie Gminy Liniewo przez wójta gminy Liniewo Mirosław Warczak, skarbnika tej gminy Alicję Koprek oraz prezesa spółki GPK Agnieszka Trzcińska, w obecności m.in. burmistrza Skarszew Jacek Pauliego i przewodniczącego Rady Gminy Liniewo Adama Sosnowskiego.


Co istotne, zarówno burmistrz Skarszew, jak i wójt gminy Liniewo podkreślili, że są zainteresowani rozwijaniem obopólnej współpracy i wymiany doświadczeń m.in. na polu turystyki i rekreacji. Jak zapowiedział burmistrz Jacek Pauli, mieszkańcy gminy Liniewo będą mogli w pełni korzystać z oferty Skarszewskie Centrum Sportu oraz basenu, który niedługo powstanie w Skarszewach, w sąsiedztwie SCS.

_redakcja

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 08.01.2022, 23:14
Dlaczego w Starogardzie są takie wysokie podwyżki za wywóz śmieci i liczone nie od osoby tylko od powierzchni mieszkania ?
Tomek
Tomek 09.01.2022, 09:20
Bo ty oraz tobie podobni Mareczku, są tak zacofani i można im wszystko wmówić.Polska jest ogromne zadłużona,mówi się nie tylko u nas o wyłączeniu prądu.Podatki i ceny będą rosły bo wszyscy dookoła winni tylko nie ci co rządzą.Likwidacja pieniądza papierowego bo nim rozlicza się szara strefa, łatwiej mieć pieniądz cyfrowy a jak zabraknie prądu to zapłacisz hu,,,em .Stać cię na dom czy mieszkanie to masz płacić, a jak cię nie stać to państwo przejmie i będzie wynajmować, niema być własności najlepiej to żebyśmy mieszkali w hotelach robotniczych.Za dużo żeby tłumaczyć bo tacy jak ty nic nie zrozumieją i dalej pójdą do urny skreślać kogo trzeba bo plusy im dadzą.
Kaśka
Kaśka 09.01.2022, 06:49
Że to bzdurny wymysł to wiemy. Widać tak im wygodnie.Ciężko im określić jak to zrobić aby było sprawiedliwie.
Kociewiak
Kociewiak 08.01.2022, 21:44
Proszę o informację dlaczego burmistrz Pauli usunął z urzędu sekretarza Byczkowskiego.
Andrzej
Andrzej 09.01.2022, 10:53
Kto ma ci udzielić takich informacji?,wladza ktora zostala wybrana i informuje tylko o tym o czym chce,a moze pro partyjne media?.Polecam strony Skarszewiak.com,oraz Skarszewy Blaski i Cienie,tam jeszcze piszą jak jest.

Pozostałe