PILNE: Tragiczny wypadek na obwodnicy Smętowa. Śmierć na miejscu poniosła 43-letnia pasażerka [FOTO]

  • 17.12.2021, 10:33
  • Źródło: KPP Starogard Gdanski
PILNE: Tragiczny wypadek na obwodnicy Smętowa. Śmierć na miejscu poniosła… OSP Smętowo Graniczne

Podziel się:

Oceń:

W piątek 17 grudnia ok. godz. 7:50 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na Drodze Wojewódzkiej 231 (obwodnica Smętowa Granicznego). Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku zginęła jedna osoba, a pozostali są poszkodowani.

Wkrótce podamy więcej informacji o tym zdarzeniu.

AKTUALIZACJA: 

Dzisiaj kilka minut po godz. 8:00 Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na obwodnicy Smętowa Granicznego.

Kierujący samochodem osobowym marki Toyota mężczyzna (45 l.), zjeżdżając z wiaduktu, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka osobową Skodę. W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniosła 43-letnia pasażerka tego pojazdu. Druga pasażerka wraz z kierowcą osobowej Toyoty trafili do szpitala. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu drogowym, a śledczy zabezpieczają pozostawione przez pojazdy ślady. Trwają czynności procesowe, mające wyjaśnić bliższe okoliczności tego zdarzenia. 

⚠️APEL! Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą, w szczególności na mostach, wiaduktach, terenach leśnych oraz miejscach zacienionych! Mimo dodatnich temperatur w tych miejscach jezdnia może być śliska. 

Na obwodnicy Smętowa Gr. Śmierć na miejscu poniosła 43-letnia pasażerka

Źródło: KPP Starogard Gdanski

Zdjęcia (3)


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mali
Mali 21.12.2021, 08:59
Ogromna tragedia! taka fajna, wesoła rodzinka. Bardzo mi przykro. Wyrazy wspólczucia dla bliskich...

Jeśli chodzi o odrogę, to był lód- jak zawsze na tamtym odcinku. Nie trudno było wpaść w poślizg. Tu akurat jeszcze jechał ktoś z naprzeciwka i tragedia murowana.
Dżejms Bond
Dżejms Bond 18.12.2021, 20:17
Współczuję...

Ja 2 tygodnie temu wypierd...łem się na plecy na jednym z osiedli przy czym zniszczyłem sobie trochę kurtkę. Dzwonię z pretensjami do spółdzielni to po przekierowaniu do jakiegoś "decyzyjnego" Pana mówię z oburzeniem co się stało, a ten do mnie, że zdarzyć to się mogło wszędzie, służby w naszym mieści są na wszystko przygotowane, chodniki są systematycznie odśnieżane i posypywane piaskiem. Po czy dodał, że zaleca mi zakup okularów, abym widział gdzie stawiam kroki.
Kultura na wysokim poziomie. Gdybym mieszkał na osiedlu i nie byłbym zapracowany to bym tego nie pozostawił tylko domagał się odszkodowania. Na lekko zdartej kurtce się skończyło.
Użytkownik
Użytkownik 17.12.2021, 16:34
Zawsze jest taka sama droga na odcinku Kulmaga - Skórcz, nigdy nie jest posypane solą na czas . Nie winię tu kierowców pługosolarek a wladze ktore nie wyslaly ich na drogi.
Czlowiek nie jest w stanie utrzymac sie na nogach, nie mowiac juz o utrzymaniu samochodu przy predkosci powyzej 20 km/h. To jest dojazd z glownej drogi krajowej do autostrady a nie da sie jechac.
Kierowca
Kierowca 17.12.2021, 15:00
Straszna tragedia.Obwodnica oblodzona i o wypadek nie trudno.
Wójt gminy powinna interesować się stanem dróg w gminie niezależnie do kogo one należą.
Pensje podwyższone o 100 procent a wydajność żadna.
John
John 17.12.2021, 13:02
Co tu wyjaśniać droga była oblodzona ze nie było można ustać na niej jest to krótki odcinek drogi wojewódzkiej o który się nie dba jak należy bo przecież za oszczędności nagrody muszą być dla zarządu. Wyrazy współczucia dla rodziny ty bardziej przed świętami.
Jan
Jan 17.12.2021, 12:25
Jeśli kochacie swoje żony nie kupujcie im takich pseudo samochodów gdzie nawet niema się co gnieść ..
Gwoli ścisłości
Gwoli ścisłości 17.12.2021, 13:43
Kierowcą był mężczyzna
Gromik
Gromik 17.12.2021, 11:03
Za wolno jechali?!. Tęp.cy nie wiedza ze rano moze byc przymrozek i być ślisko
Anonim
Anonim 17.12.2021, 11:33
Nie trzeba jechać szybko żeby wejść w poślizg droga była jak szklanka.
Wstyd dla służb drogowych.
Gość
Gość 17.12.2021, 15:20
Wstyd dla drogowców i dla władz gminy SMĘTOWO.Władze powinne interesować się czy drogi są bezpieczne tym bardziej zimą.Co użytkowników obchodzi czy to jest droga wojewódzka , powiatowa czy gminna ?
Ma byc odświeżona i posypana i nikt łaski nie robi.
Kobieta straciła życie.Brakuje słów.

kat
kat 17.12.2021, 18:43
Kobieta straciła życie przez debila, który nie dostosował prędkości jazdy. Jakoś inni kierowcy tam jadący w tym dniu nie powpadali w rowy czy w innych użytkowników drogi! Nazwijmy rzeczy po imieniu!
Gość
Gość 20.12.2021, 07:24
Ten debil był jej mężem.
Go
Go 03.02.2022, 19:23
Mąż też odszedł.
Gość
Gość 17.12.2021, 19:34
To co wg.ciebie szklanka na drodze jest ok ?
Służby drogowe i wójt może spać ,bo po co mają troszczyć sie o zimowe utrzymanie dróg ?
Nie trzeba być ekspertem,żeby wiedzieć,ze ślizgawica na drodze jest niebezpieczna i jest powodem wypadków.
Kierowca jest ranny i leży w szpitalu, stracił żonę a ty go nazywasz debilem?
Zastanów się człowieku.

Pozostałe