WRACAMY DO SPRAWY: 41-latek zjechał z drogi i dachował. Ranne zostały 4 osoby

  • 02.12.2021, 10:35
  • redakcja
WRACAMY DO SPRAWY: 41-latek zjechał z drogi i dachował. Ranne zostały…

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 91. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca audi na łuku drogi zjechała z pasa ruchu i uderzyła w przepust. Uczestniczki tego zdarzenia trafiły do szpitala. W związku ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę oraz o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

29 listopada o godzinie 15.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Subkowy. Na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego tczewskiej komendy, którzy wstępnie ustalili, że 41-letnia mieszkanka powiatu tczewskiego jadąca audi, zjechała z pasa ruchu i uderzyła w przepust drogowy, po czym auto dachowało. W wyniku tego zdarzenia 41-letnia kierująca audi oraz trzy pasażerki z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Przeprowadzone badanie kierującej na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że była trzeźwa.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek. Dostosujmy prędkość do panujących warunków na drodze. Zmienne warunki na drogach powodują, że policjanci z drogówki mają pełne ręce roboty. Jednak nie do wszystkich kierowców trafiają apele o rozsądek i przysłowiowe zdjęcie nogi z gazu. Dlatego stróże prawa przypominają, że dobry kierowca to taki, który jest odpowiedzialny, kieruje się zasadą ograniczonego zaufania i dba o bezpieczeństwo swoje, ale też innych uczestników drogowych.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe