WAŻNE: Oddział neurologiczny i pododdział udarowy KCZ przekształcone w odziały zakaźne

  • 01.12.2021, 12:12
  • redakcja
WAŻNE: Oddział neurologiczny i pododdział udarowy KCZ przekształcone w…

Podziel się:

Oceń:

Od 1 grudnia , z powodu rosnącej liczy osób chorych na Covid-19,
decyzją Wojewody Pomorskiego, oddział neurologiczny wraz z pododdziałem udarowym Kociewskiego Centrum Zdrowia,
zostają przekwalifikowane w oddziały zakaźne.




 
_redakcja

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dawid
Dawid 02.12.2021, 05:37
"kat" to jak wytłumaczysz w krajach w których jest największe zaszczepienie to biją rekordy w zakażeniach , zgonach . O to mi chodzi , widzę ze szkołą specjalna czytania ze zrozumieniem nie nauczyła. Starsi i nie tylko ludzie umierają bo brak opieki , leczenie przez telefon . Lekarze mieli wy*** ale teraz to wogole tragedia .
Łowca trolli
Łowca trolli 02.12.2021, 07:02
Tragedia to trolle pod tysiącem nicków. 5:37, szybko zaczynasz pracę :)
Dawit
Dawit 02.12.2021, 11:00
Co zrobić , słóżba nie dróżba , jak to mówią .
Dawid
Dawid 01.12.2021, 18:04
"MMM" widać jesteś mega tępy . Takie np. Szwaby które mają jeden z wyższych procentów szczepień biją rekordy zakażeń pomysl zanim coś napiszesz albo daj mi na siebie namiary to Ci w ręku wytłumaczę
Łowca trolli
Łowca trolli 02.12.2021, 07:00
Jako "o", "wracz" i "antykler" byłeś za szczepieniami. Teraz jako "Dawid" jesteś przeciw. Masz kilka osobowości?
imam
imam 02.12.2021, 07:08
tylko jedną , przeciw kościelnym zboczeńcom i pedofilom , kiedy to dziadostwo zostanie rozliczone i ukarane ???
Obsługa meczetu
Obsługa meczetu 02.12.2021, 07:46
في المسجد المراحيض غير نظيفة وأنت تتجول في الإنترنت هنا! عد إلى العمل لأنني سأقطع أجر يومك!
Łowca trolli
Łowca trolli 02.12.2021, 07:32
Do "o", "wracz", "antykler", "Dawid" i "imam" to ta sama osoba
pif-paf
pif-paf 02.12.2021, 07:40
piszesz z psychiatryka ??? , co tam robisz pseudo łowco glutów ???
pif-paf
pif-paf 02.12.2021, 07:59
ale jazda , dowaliłem łowcy tak , że sam sie zwiąże w kaftan i zgłosi do kocborowa !!! hłe , hłe , a teraz czas się spotkać z kolegami spod trzepaka , bo mi wszystko wipiją
pif-paf
pif-paf 02.12.2021, 12:33
zimno dziś tak siedziec na tym wietrze , aż browar prawie zamarza !!!.
kat
kat 01.12.2021, 20:44
Ty jesteś wyjątkowo tępy i w dodatku prostacki. Po to się szczepi ludzi, żeby łagodnie przechodzili covid w domach a nie zajmowali szpitale i tam umierali szczególnie starsi i z chorobami towarzyszącymi. W niemczech umiera 50/100 tysięcy w Polsce 310 a nieoficjalnie nawet 9 razy więcej. Myślenia cię prostaku nie nauczyli.
mmm
mmm 01.12.2021, 16:28
Podziękujmy niezaszczepionym którzy w zdecydowanej większości zajmują obecnie szpitale.
Za Komuny był większy porządek
Za Komuny był większy porządek 01.12.2021, 14:26
Niestety w wyniku błędów na górze Opieka Zdrowotna siadła. Ludzie umierają jak mrówki. Rząd udaje , że nic się nie dzieje. młodzi widzą jedynie czubek własnego nosa.
Łowca trolli
Łowca trolli 01.12.2021, 14:48
Za komuny to byś za trollowanie dostał pałą przez łeb
Za Komuny był większy porządek
Za Komuny był większy porządek 01.12.2021, 17:39
Obniżyli mi eremyture i nie mam z czego żyć !!!
Kaśka
Kaśka 01.12.2021, 13:41
Nie zaszczepieni powinni leżeć w domu. Przecież tak wybrali. A jak ja zaszczepiony to na neurologię się dostanę może w Gdańsku. Paranoja.
o
o 01.12.2021, 13:20
Czyli to jest tak: Niezaszczepieni sobie teraz chorują i leżą z herbatką w ciepełku na zwolnieniach blokując dostęp do szpitala zaszczepionym , którzy za nich muszą teraz w robocie za....lać.
To tak w skrócie.
Zyta
Zyta 02.12.2021, 19:18
ZASZCZEPIONA NIE JESTEM, A W PRACY MUSZĘ ***Ć ZA ZASZCZEPIONE KOLEŻANKI, KTÓRE MAJĄ COVID-19. TO TAK W SKRÓCIE!
wracz
wracz 01.12.2021, 13:42
kategorycznie nie leczyć niezaszczepionych , mają to na własne życzenie
antykler
antykler 01.12.2021, 13:47
jest 21 wiek , a niestety wyznawców szamanów i pedofili w koloratkach nie brakuje , to skandal , żeby namawiać ludzi do nieszczepienia się - a sami się zaszczepili !!!
Łowca trolli
Łowca trolli 01.12.2021, 14:51
Zauważcie, że "o", "wracz" i "antykler" to ta sama osoba.
Nikt nie chce z nim rozmawiać, to sam sobie odpisuje :)
o
o 01.12.2021, 16:19
Głupiś . Słaby z ciebie łowca.
o
o 01.12.2021, 17:06
Kolejny cwaniaczek , co się pode mnie podszywa . wracaj pod trzepak do swoich kumpli !!!
wracz
wracz 01.12.2021, 17:33
chamstwo w państwie !!! za komuny nie było takich troli , co się podszywają pod innych . Cenzura raz dwa by sobie z takimi poradzila !!.
antykler
antykler 01.12.2021, 17:36
pożyczcie dwa złote na chlebek , ile można siedziec o suchym pysku !!!

Pozostałe