Telefon kupisz, życia już nie!

  • 26.11.2021, 13:08
  • redakcja
Telefon kupisz, życia już nie!

Podziel się:

Oceń:

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gd. ogłosiło konkurs na hasła, które miałyby zostać umieszczone przed przejściami dla pieszych, powodując tym samym, że pieszy zwróci szczególną uwagę podczas przechodzenia przez przejście, zamiast używania telefonu komórkowego. Z inicjatywą taką wyszedł Marek Konkolewski, ekspert ds. bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dziś, 26 listopada zwycięskie hasła zostały namalowane przed przejściami dla pieszych, na jednym z bardziej ruchliwych skrzyżowań, w pobliżu sklepu Netto.
Warto podkreślić, że inicjatywę tę podchwyciły również inne gminy, takie jak Lubichowo, gdzie również malowane są tego typu hasła.
_redakcja

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

daroga
daroga 28.11.2021, 07:33
kolesiom , kłamcom , pijakom i łobuzom mówimy NIE !!!!!!!!
Łowca trolli
Łowca trolli 27.11.2021, 19:41
Po raz kolejny przepraszam wszystkich za te komentarze, które sam piszę, a potem krytykuje, prowadząc swoisty monolog. Niestety ze względu na postępującą chorobę nad panuję nad tym.
wypłata
wypłata 28.11.2021, 07:35
ile ci obiecali głupolu na liście płac samorządu ?
Łowca trolli
Łowca trolli 29.11.2021, 07:53
Podszywasz się pode mnie, a potem sam sobie odpowiadasz. Ciekawy przypadek
Obserwator
Obserwator 29.11.2021, 10:51
Chłopiec na posyłki przyszed do biura na 7,30 i rozpoczął zlecenie.
Biedak .
Obserwator obserwatora
Obserwator obserwatora 29.11.2021, 16:29
Na pewno "przyszed"?
Komentator
Komentator 29.11.2021, 16:48
Jak na "chlopca od zleceń" to przyszed wystarczy....
Ha,ha,ha
myszkamiki
myszkamiki 27.11.2021, 09:15
marek , przekonaj do tego kolesiów z peło i pijaków - samorządowców...
Łowca trolli
Łowca trolli 27.11.2021, 15:50
A ty znowu o pijakach. To obsesja, trauma czy złe wspomnienia ze spotkań pod trzepakiem?
księgowy
księgowy 28.11.2021, 07:36
wspomnienie biura w którym pracujesz i notorycznego pijaństwa
Paweł
Paweł 28.11.2021, 10:53
Księgowy, nie zniżaj się do poziomu przedstawiciela środowiska korytowego. To pewnie jeden z tych, którzy oficjalnie pięknie władają mową , a tutaj pokazują swoje prawdziwe oblicze chamówy. Są tak pewni siebie i bezczelni, że myślą, iż nie masz prawa ich krytykować.
Ktoś ,kto dużo wie.
Ktoś ,kto dużo wie. 27.11.2021, 16:42
Bardzo dobrze,ze są osoby co potępiają pijaków na publicznych stanowiskach za duzą kasę.
Ty trolu jesteś "chłopcem na posyłki" takich pijaków ,żeby olać temat ?
Za ile to robisz ? TO co piszesz jest twoja kompromitacją.
Jesteś żałosny bo temat alkoholików na publicznych stołkach jest aktualny i nie zniknie.
Trzeźwy
Trzeźwy 26.11.2021, 19:59
Jak nie p.Konkolewska to p.Konkolewski ?
Moim zdaniem to temat trzeźwości poruszyć !!!!
I namalować duzy napis m.in przed starostwem .



Łowca trolli
Łowca trolli 27.11.2021, 15:51
myszkamiki, to ty?
Trzeżwy
Trzeżwy 27.11.2021, 19:28
Nie to twoja stara z meliny nadaje audycje.
o
o 26.11.2021, 15:50
Wuj mnie to obchodzi co tam bedziecie pisać. Ja jestem święta krowa a to kierowca będzie skazany jak mi sie coś stanie. Czy patrze czy nie patrzę. Czy ważam czy nie uważam teraz zawsze jest wina kierowcy.
Mózg ci wyparował
Mózg ci wyparował 26.11.2021, 16:04
To wskocz pod autobus i potem krzyknij do kierowcy, że to jego wina
o
o 26.11.2021, 16:12
Nie rozumiesz. Wytłumaczę ci więc.
Chodzi o to , że wprowadzono zasadę , która zwalnia pieszego z myślenia.
Łowca trolli
Łowca trolli 27.11.2021, 15:51
tu też jest myszkamiki vel Trzeźwy
znalazłem trolla
znalazłem trolla 26.11.2021, 19:02
jak widać poczułeś się zwolniony.
Tomek
Tomek 26.11.2021, 15:08
Sztuczne robienie problemów, a potem udawanie, że się z nimi walczy. Społeczeństwo nam kretynieje co pokazują badania .Trzeba dbać o niewolników żeby tyrali na programy socjalne i tych przy korytach. Piszę to jako pieszy i wieloletni kierowca .Kiedyś kupując motocykl i samochód dostawałeś instrukcje jak dbać o sprzęt i wykonać podstawowe naprawy, a teraz ostrzegają przed piciem płynów eksploatacyjnych.
Łowca trolli
Łowca trolli 27.11.2021, 15:52
Troll czy nie troll, oto jest pytanie
konstanty
konstanty 28.11.2021, 07:40
łowco , gluta sobie na kiblu złów i będziesz szczęśliwy ze swoimi mocodawcami pijusami
V
V 26.11.2021, 16:06
Teraz wszystko robi się pod głupich, obrażając przy tym inteligencję tych niewielu mądry ludzi
Dziab dziab
Dziab dziab 26.11.2021, 14:01
Jakimi wy pi3rd0łami sie zajmujecie....
a
a 26.11.2021, 13:56
Jeżeli pieszy będzie wpatrzony w ekran telefonu, to nie zauważy tego hasła. Kolejna bezsensowna akcja za pieniądze podatników.

Pozostałe