Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja

  • 22.11.2021, 13:06
  • redakcja
Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja

Podziel się:

Oceń:

Policjant z tczewskiej komendy policji udowodnił, że funkcjonariuszem jest się nie tylko w trakcie służby, ale również poza nią. Dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji stróża prawa został ujęty 21-letni mieszkaniec Tczewa, który chwilę wcześniej na terenie jednego ze sklepów ukradł artykuły monopolowe. Schwytany mężczyzna został ukarany dwoma mandatami karnymi za kradzież oraz za brak maseczki.

W minioną sobotę (20 listopada br.) po godzinie 14.30 funkcjonariusz zespołu wywiadowczego z tczewskiej komendy będąc na wolnym, w jednym z supermarketów w Tczewie zauważył mężczyznę, który nie miał założonej maseczki. Policjant dalej go obserwując zauważył, że mężczyzna wziął dwie butelki alkoholu, po czym wyszedł za linię kas. Stróż prawa bez chwili wahania zainterweniował uniemożliwiając mężczyźnie ucieczkę i wspólnie z zaalarmowanymi kolegami z referatu patrolowo interwencyjnego go wylegitymował. W trakcie policyjnych czynności przy 21-latku znaleźli skradziony alkohol. Według ustaleń stróżów prawa w wyniku tego wykroczenia powstały straty na kwotę ponad 110 złotych. Policjanci odzyskane artykuły zwrócili do sklepu.

W związku z zaistniałymi dwoma wykroczeniami przybyli na miejsce policjanci ukarali mieszkańca Tczewa dwoma mandatami za kradzież sklepową oraz niestosowanie się do obowiązku zasłaniania ust i nosa.


 

_redakcja

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziękujemy
Dziękujemy 24.11.2021, 20:14
Brawo , brawo , brawo.
domin
domin 24.11.2021, 09:13
wstydu nie ma.
Nie zauważył symbolu zwiastującego zniewolenie XXI wieku czyli namordnika na mordzie obywatela.
Mondry pan policjant nie wie, że ten rodzaj pieluchy, który ma na swojej "twarzy" na zdjęciu nie przepuszcza dobrze powietrza ? czy w telewizji, która zapewnie ogląda nie powiedzieli ?
zapamietajcie go!
o
o 22.11.2021, 13:42
A czemu ten tu ma maskę jak jest sam a ci tutaj
https://www.kociewiak.pl/wiado… nie muszą jej mieć?
Hyż
Hyż 23.11.2021, 20:38
Ty .... Ty..... Ty antyszczepionkowcu!!!

XD

Pozostałe