II Kociewski Bieg Niepodległości Osiek

  • 08.11.2021, 15:00
  • redakcja
II Kociewski Bieg Niepodległości Osiek

Podziel się:

Oceń:

OSIEK. Osiecki Debiut. Po raz pierwszy taka impreza sportowa w samym sercu Borów Tucholskich. Bieg na dystansie 5,7 km., w otoczeniu urokliwej jesiennej scenerii Gminy Osiek. To ostatni bieg z cyklu IV Biegowe Grand Prix Kociewia. Zachęcamy do wzięcia udziału!

W czwartek 11 listopada przez Osiek przebiegnie blisko 250 biegaczy. Trasa prowadzić będzie ulicami i drogami Osieka oraz okolic. Biuro zawodów czynne od godz. 9:00 do 11:30. Bieg rozpocznie się o godz. 12:00. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy z niespodziankami, a także pamiątkowy medal. 

Uroczysta dekoracja zwycięzców nastąpi o godz. 13:00. Osoby zajmujące miejsca I - III w poszczególnych kategoriach otrzymają puchar oraz nagrodę rzeczową. Na mecie, na wszystkich uczestników czekać będzie woda oraz pyszna, gorąca zupa. Koszt wpisowego to 60 zł. Udział w biegu dla Mieszkańców Gminy Osiek jest darmowy.

Stowarzyszenie Aktywni Kociewiacy ufundowali zegarek z pomiarem tętna z nadgarstka i wieloma trybami sportowymi, jako nagrodę w losowaniu nagród wśród wszystkich uczestników. 

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: elektronicznezapisy.pl

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe