91. urodziny mieszkanki Wolentala

  • 06.11.2021, 15:35
  • redakcja
91. urodziny mieszkanki Wolentala

Podziel się:

Oceń:

W piątek 22 października, 91 urodziny obchodziła Pani Regina Szczygielska, które w towarzystwie najbliższych jej osób celebrowała wyjątkowy jubileusz.

Pani Regina Szczygielska mieszka w Wolentalu. Z okazji dziewięćdziesiątych pierwszych urodzin Jubilatkę odwiedzili zastępca wójta Justyna Erdanowska, pracownik Urzędu Gminy Justyna Hałas oraz sołtys Jolanta Rybak, którzy złożyli najserdeczniejsze życzenia, wręczyli kwiaty, list gratulacyjny oraz skromny upominek.

Jak twierdzi Jubilatka, najważniejsza w jej życiu jest rodzina. To oni sprawiają jej najwięcej radości i towarzyszą każdego dnia, w zdrowiu czy w chorobie. Dzięki dobremu zdrowiu, Pani Regina może cieszyć się urokami pięknych krajobrazów w otoczeniu swojego zamieszkiwania.

Przedstawiciele gminy Skórcz życzyli Pani Reginie, aby każdy jej dzień był niezapomnianą przygodą jej życia. By nigdy nie zabrakło ciepła i miłości do ludzi, którzy są przy niej teraz oraz dla tych, których spotka jeszcze na swojej drodze.

Nasza Redakcja także dołącza się do życzeń. Wszystkiego dobrego na dalsze lata. Życzymy spokoju ducha i wielu lat w szczęściu i zdrowiu.


 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jack
jack 07.11.2021, 10:52
Chciałbym dożyc takiego wieku... Wszystkiego dobrego - przede wszystkim zdrowia !
Kaśka
Kaśka 07.11.2021, 08:03
A co to za rocznica? I kogo to obchodzi? Jest super temat do pisania.

Pozostałe