WAŻNE: 14-latek pobity w szkole przez rówieśników. Ósmoklasista trafił do szpitala

  • 28.10.2021, 13:11
  • Źródło: KPP Starogard
WAŻNE: 14-latek pobity w szkole przez rówieśników. Ósmoklasista trafił… fot. poglądowe

Podziel się:

Oceń:

14-letni chłopiec został pobity przez swoich rówieśników. Do zdarzenia doszło kilka dni temu, w jednej ze szkół podstawowych w powiecie starogardzkim. Obecnie mundurowi szczegółowo wyjaśniają bliższe okoliczności związane z tym zdarzeniem.

Policjanci wyjaśniają okoliczności związane z pobiciem 14-letniego ucznia. Do zdarzenia doszło 20 października br. w jednej z podstawówek na terenie powiatu starogardzkiego. O sprawie policję powiadomiła matka ósmoklasisty. Jak ustalili śledczy, pomiędzy pokrzywdzonym, a jego rówieśnikami doszło do utarczki słownej. Po krótkiej wymianie zdań chłopak został wciągnięty do budynku szkoły, gdzie został pobity przez trzech uczniów w wieku 13 i 14 lat. Gdy 14-latek wrócił do domu źle się poczuł, zaczął odczuwać dolegliwości związane z tym zdarzeniem i trafił do szpitala. Tam udzielona mu została pomoc lekarska.

Mundurowi przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i ustalili dane personalne uczniów biorących udział w pobiciu. Podejrzewani o popełnienie tego przestępstwa sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej izbie dziecka. O całej sprawie funkcjonariusze powiadomili sąd rodzinny, który zadecyduje teraz o dalszych losach nieletnich. Obecnie policjanci wyjaśniają dokładny przebieg tego zdarzenia. 

Źródło: KPP Starogard

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kasia
Kasia 31.10.2021, 20:00
W tej szkole to norma.Wszystko jest zamiatane pod dywan .
Pytanie
Pytanie 25.11.2021, 10:39
W tej, to znaczy jakiej?
Anna
Anna 29.10.2021, 10:25
Niejednokrotnie przejeżdżałam przy tej szkole i widziałam jak nauczyciele zamiast pilnować na placu dzieci urządzają sobie miejsca spotkań towarzyskich. Chłopak od dłuższego czasu z kolegą wyśmiewał inne dzieci w szkole. Znam chłopakami, który zaczął mieć myśli samobójcze przez pokrzywdzonego bo ten na każdym kroku mu dokuczał. Nie pochwalam zachowania chłopaków nie powinni agresja tego rozwiązywać ale pytanie rodzi się czemu dyrekcja szkoły wszystko zamiata pod dywan? Niejednokrotnie dzieci się skarżyły. Czy to nauczycielom czy rodzicom. Dlaczego musiało dojść do tragedii zanim ktokolwiek zareagował. Mam nadzieję że oprawcy jak i pokrzywdzony poniosą konsekwencje swoich czynów.
Adonis
Adonis 28.10.2021, 19:46
A moze najpierw zaczac trzeba od tego, ze te dzieci komunikowaly o tym, ze ten chlopiec od wrzesnia im dokucza( ze sa niekochane bo z domu dziecka, ze wy.... ich rodzice bo woleli pic, ze sa grubasami) ile takie dziecko jest w stanie samo udzwignac. Z drugiej strony gdzie Naiczyciel po dzwonku nie ma 4 dzieci w klasie( ktoras lekcja z rzedu), nie mozna zlekcewazyc, ze pobili powinni poniesc kare, ale czy ten chlopiec ktory teraz kreuje sie na bohatera i smieje sie jsk to on ich nie zalatwil jest ok. Trzeba jeszcze spojrzec ze to dzieci z dobrymi zachowaniami majace normalne domy nie karani, nie tworzacy problemów, ale poprostu ich psychika nie wytrzymala.
wenus
wenus 29.10.2021, 08:27
Gdy zgłaszałam w szkole, że moja 10- latka została poturbowana przez starszego ucznia usłyszałam, że ten uczeń tak ma, i że wymaga terapii. Niestety jego matka nie wyraża na to zgody. Syneczek mamusi z "dobrego domu". I tyle w temacie.
ja
ja 29.10.2021, 10:22
Wszyscy wszystko bagatelizują, dopóki nie dojdzie do tragedii
Mrys
Mrys 28.10.2021, 15:58
Nie odpuszczać sprawcom. Tym bardziej, że to się stało w szkole(gdzie opieka nad dziećmi?). Choć następni to zrobią poza terenem takiego budynku, to niech wiedzą, że nie pozostaną bezkarni. Bicie, podnoszenie ręki to jest kalectwo i znamię na całe życie. Nie ma się czym chwalić
Dzionsło
Dzionsło 28.10.2021, 15:40
a
Szkoda tylko ze jeszcze dobree 15 lat temu takie incydenty to byla norma.
Wiec nie tragizuj jak dziadek jakis, sugerując, że kiedyś tak nie było....
Bo było tylko jeszcze gorzej.
jak już to "dziąsło"
jak już to "dziąsło" 28.10.2021, 16:21
Owszem, dzieci zawsze się biły, ale jakoś rzadziej wszystko kończyło się w szpitalu
a
a 28.10.2021, 14:09
Taki jest efekt nowoczesnych metod wychowania, braku dyscypliny i przeświadczenia, że każdemu wszystko wolno.

Pozostałe