Przejazd kolejowo-drogowy w Zblewie CZASOWO NIECZYNNY! Rozpoczęła się naprawa torów oraz przejazdu kolejowego z DW214

  • 25.10.2021, 14:13
  • redakcja
Przejazd kolejowo-drogowy w Zblewie CZASOWO NIECZYNNY! Rozpoczęła się… fot. poglądowe (pixabay.com)

Podziel się:

Oceń:

Do kiedy potrwa remont i którędy przebiegają wyznaczone na ten czas objazdy? Dowiedzcie się klikając w artykuł.

Od dzisiejszego poranka (od godz. 8.00), w związku z wcześniej zaplanowaną naprawą torów oraz przejazdu kolejowego w Zblewie na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 214 (przy ul. Kościerskiej), przejazd kolejowo-drogowy jest zamknięty.

W związku z powyższym, w najbliższym czasie czekają nas utrudnienia w ruchu zarówno kolejowym, jak i drogowym... Naprawie poddany zostanie przejazd wraz z torami linii kolejowej nr 203 Tczew-Kostrzyn, na skrzyżowaniu z DW214 w miejscowości Zblewo. Utrudnienia potrwać mają do 5 listopada br., do godz. 15.00 (tj.12 dni), co nie będzie na szczęście długotrwałą uciążliwością dla uczestników ruchu w tamtym rejonie.

Objazd podany na schemacie niestety wydłuży czas przejazdu i podróży, dlatego trzeba będzie wygospodarować sobie dodatkowe minuty na dotarcie do celu. Przed nami także czas wyjazdów związany z Dniem Wszystkich Świętych oraz Dniem Zadusznym (1-2 listopada). Warto mieć świadomość tego, co będzie czekać nas na drodze i warto także poinformować o tym bliskich, spoza naszego rejonu, którzy odwiedzać będą groby swoich bliskich.

Szczegóły objazdu oraz informacje związane z pracami podane są również na żółtych tablicach, umieszczonych przy samym przejeździe. Wykonawca prac - przedsiębiorstwo MAXBUD ze Stargardu - przeprasza za utrudnienia. 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wkur...ony kierowca
Wkur...ony kierowca 08.11.2021, 16:20
Najlepsze jest to że nigdzie nie ma informacji o tym remoncie ! Wykonawca nigdy nie powinien dostać zgody na wykonanie prac skoro nie wybudował objazdu a wystarczyło ułożyć obok z płyt drogowych tymczasowy przejazd i wszystko było by OK ! ale nie bo po co ? Niech ci co jadą przez pół Polski na groby mają zachwostkę którędy teraz jechać ? wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd dla wykonawcy tego remontu !
Pinczyn
Pinczyn 06.11.2021, 08:03
Otwieracie już ten przejazd.Cała polna droga w Pinczunie ul Ciska jest dobita przez ciężarówki bo wszyscy omijają ten przejazd tędy.Popadalo i utopić się można...
Ciekawe czy już otwarte
Ciekawe czy już otwarte 06.11.2021, 11:01
Ciekawe czy już otwarte

Pozostałe