Piknik otwartych serc

  • 17.10.2021, 15:50
  • Anna
Piknik otwartych serc

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 26 września, odbył się Wrak Race Bobowo połączony z piknikiem „Kociewiacy dla Hospicjum” podczas którego zbierano pieniążki dla Fundacji.

Był to dzień przepełniony piękną pogodą i otwartymi sercami zawodników i kibiców, którzy znakomicie bawili się na kolejnych zawodach organizowanych przez Paulinę i Tomasza Kowalskich oraz Kingę i Marcina Kanka.
WRB to już uznana marka nie tylko w naszym województwie.  

Organizatorzy dziękują
- Gdy emocje już opadły, jak po wielkiej bitwie kurz... chcielibyśmy podziękować naszym głównym sponsorom, którymi byli: Tremar Marcin Trepkowski, Studio Perfect Line Sylwia Mania, Gościniec Konopielka, Elektro-tech Dawid Ruszkowski. Dziękujemy OSP Wolental za zabezpieczenie imprezy oraz Państwu Wrońskim za udostępnienie auta na potrzeby sceny – napisali na Fb. - Podczas zawodów wspieraliśmy Fundację „Kociewiacy dla hospicjum”. Wielkie brawa dla wszystkich, którzy wsparli hospicjum, a szczególne podziękowania dla Lukasz Dau oraz Karol Pustkowskiego za udział w licytacjach.
- Podczas licytacji i naszej „Spiżarni kociewskiej” zbieraliśmy pieniądze na utrzymanie grupy wsparcia dla rodzin pacjentów w chorobie i po stracie bliskiej osoby oraz utworzenie bezpłatnej wypożyczalni sprzętu medycznego – dodaje współorganizatorka imprezy, pani sołtys Ewelina Szczodrowska. - Podczas pikniku zebraliśmy w Bobowie 3.913 zł. Tę dobrą wiadomość przekazała nam prezes fundacji, pani Dagmara.
Warto wspomnieć, że 19 września dla Zosi i Dominika zebrano w Bobowe 7.622, 80 zł. Pieniążki zostały wpłacone na konto Fundacji, która wzięła pod skrzydła rodzinę zmarłej Wiolety.   

 

Anna

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe