Harcowanie to wyzwanie – festyn harcerski dla mieszkańców

  • 09.09.2021, 20:40
  • redakcja
Harcowanie to wyzwanie – festyn harcerski dla mieszkańców

Podziel się:

Oceń:

Harcowanie to wyzwanie to festyn, który poświęcony całkowicie jest tematyce harcerskiej. - Chcemy w ten sposób pokazać jak funkcjonuje Związek Harcerstwa Polskiego i jakie cechy i metody pracy z dziećmi nas wyróżniają - mówią harcerze.

- Zapraszamy wszystkich chętny do wzięcia udziału w naszym spotkaniu harcerskim. Podczas całego sobotniego dnia będzie można skorzystać z przygotowanych przez naszych instruktorów atrakcji takich jak: zamek dmuchany dla naszych pociech, gry i zabawy harcerskie, ognisko z kiełbaskami bądź będzie można usmażyć sobie podpłomyka harcerskiego z ciasta. Dodatkowo strefa żeglarska, gdzie wodniacy przygotowali zabawy z węzłami oraz podstawowe elementy wiedzy na temat naszych łódek - przybliżają harcerze, organizatorzy wydarzenia.

W sobotę również odbędzie się konkurs piosenki harcerskiej “Violinka”, gdzie będziemy mogli posłuchać piosenek w wykonaniu zuchów i harcerzy, którzy przynależą do starogardzkeigo  hufca.

Gwiazdą wieczoru będzie Michała Zielenia – muzyk, który jak sam pisze o swojej twórczości: “Piosenki wszelakie! Przez morskie fale, po lasy i góry. Trochę poezji, trochę sielanki i swawoli.”

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe