Kaskadowy pomiar prędkości. Posypały się mandaty

  • 29.07.2021, 12:04
  • Źródło: KPP Starogard
Kaskadowy pomiar prędkości. Posypały się mandaty

Podziel się:

Oceń:

Na terenie powiatu starogardzkiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim przeprowadzili wczoraj działania pod nazwą "Kaskadowy pomiar prędkości". Podczas tej akcji, która miała na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach, funkcjonariusze interweniowali przede wszystkim wobec kierowców, którzy nie przestrzegają ograniczeń prędkości.

28 lipca br. na drogach powiatu starogardzkiego policjanci ruchu drogowego przeprowadzili akcję pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". W trakcie działań policjanci wyposażeni w wideo rejestrator samochodowy oraz ręczne mierniki prędkości zatrzymywali między innymi kierowców, którzy nie stosowali się do ograniczeń prędkości.

Podczas prowadzonych kontroli policjanci w białych czapkach kontrolowali także trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów oraz wymagane uprawnienia do kierowania. Funkcjonariusze zwracali również uwagę na przestrzeganie obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa oraz prawidłowe przewożenie dzieci.

W czasie wczorajszych działań, trzynastu policjantów z drogówki zatrzymało do kontroli drogowej ponad 73 kierujących. Funkcjonariusze nałożyli 39 mandatów karnych za przekroczenie dozwolonej prędkości, a także zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę oraz mężczyznę, który kierował autem mimo orzeczonego przez sąd zakazu.

Akcja znalazła swoje odzwierciedlenie w bezpieczeństwie na drogach powiatu starogardzkiego. Tego dnia miejscowi policjanci nie odnotowali na swoim terenie żadnego wypadku drogowego.

Źródło: KPP Starogard

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gucio
gucio 29.07.2021, 15:43
ciekawe ilu vipów , posłów i senatorów zatrzymano i ukarano ???
her flick
her flick 03.08.2021, 08:39
a w nagrodę za debilizm i nepotyzm dostaną jeszcze podwyżki - skandal !!!
ali
ali 30.07.2021, 07:41
żadnego , to są święte krowy , nie do ruszenia !!!

Pozostałe