Dozór za posiadanie i handel narkotykami

  • 24.07.2021, 18:10
  • redakcja
Dozór za posiadanie i handel narkotykami

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 35-latka, który posiadał narkotyki. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 50 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania oraz handlu narkotykami i na wniosek mundurowych został objęty dozorem policyjnym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

22 lipca Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim zastosowała dozór policyjny wobec 35-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który został zatrzymany przez starogardzkich kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie oraz handel narkotykami.

Mieszkaniec Kociewia wpadł na gorącym uczynku w minioną środę. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, znaleźli małą skórzaną walizkę - wewnątrz znajdowały się woreczki strunowe z amfetaminą oraz waga elektroniczna. Policjanci zabezpieczyli również na poczet przyszłej kary, znalezioną w mieszkaniu gotówkę w kwocie 1200 zł. 

Mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania i handlu narkotykami. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stg
Stg 26.07.2021, 16:50
Dozór za handel narkotykami??? Co za czasy, parę lat temu dostał by 3 miesiące aresztu. Zanim sprawa trafi na wokandę, będzie sprzedawał ludziom dalej białe gówno. Tragedia
Daisyday
Daisyday 27.07.2021, 10:25
A co boisz sie o synalka bo kupi? Trzeba bylo lepiej wychowac a nie telefon i w kąt.
Remignton
Remignton 26.07.2021, 14:57
W 'polsce' lepiej zabic czlowieka niz miec przy sobie jakies substancje...
Smutne to.

Pozostałe