Za nami kolejny turniej III OSiR OPEN!

  • 22.07.2021, 07:10
  • redakcja
Za nami kolejny turniej III OSiR OPEN!

Podziel się:

Oceń:

W dniach 17-18 lipca odbył się III OSiR OPEN – turniej tenisa ziemnego. Cykl zawodów organizowany jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Do zakończenia rozgrywek zostały jeszcze 2 edycje.

W tej edycji turnieju do rywalizacji stanęło ośmiu zawodników. Do finału awansowali Łukasz Pindel i Marek Gutjar, których spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2. 6:2 dla Łukasza Pindel.

Wielokrotny Mistrz Polski Weteranów w tenisie ziemnym Henryk Kukliński, wywalczył 5 miejsce kończąc spotkanie z Arkadiuszem Biskupem wynikiem 6:2. 6:0.

W konsekwencji w klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu uplasował się Henryk Kukliński z wynikiem 172,25 punktów, na drugim Łukasz Pindel z łączną liczbą punktów 150 oraz Adam Drapiewski z sumą punktów 145,25.

Ważne! Należy wziąć udział w min. 3 turniejach OSiR OPEN. W klasyfikacji generalnej do ogólnej punktacji każdemu uczestnikowi zlicza się punkty z trzech najlepszych turniejów. W przypadku zdobycia równej ilości punktów przez 2 lub więcej tenisistów, o lepszej lokacie na liście decydować będzie tzw. „wyższość miejsc”.

Koszt wpisowego:

20 zł – młodzież szkolna do lat 18

30 zł – dorośli

Zgłoszenia przyjmowane są w dniu turnieju w sobotę do godz. 9:00. Prawo do startu mają wszyscy chętni do gry od 10-tego roku życia. W ramach wpisowego zawodnik otrzymuje wodę oraz baton energetyczny/owoc. W klasyfikacji generalnej po V turniejach za zajęcie od I do III miejsca statuetki oraz dyplomy.

Do rozegrania zostały jeszcze 2 edycje. Kolejny turniej OSiR OPEN odbędzie się w dniach 24-25 lipca 2021 r. na kortach tenisowych OSiR.

Więcej informacji można przeczytać na stronie:

https://osir.com.pl/cykl-turniejow-w-tenisie-ziemnym-osir-open/

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!

 

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe