Zajeżdżali drogę i rzucali w auto butelkami. Na widok policji zaczęli uciekać

  • 21.07.2021, 13:53
  • redakcja
Zajeżdżali drogę i rzucali w auto butelkami. Na widok policji zaczęli…

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Trąbek Wielkich zatrzymali trzech mężczyzna do sprawy rzucania w jadące auta szklanymi butelkami. Dodatkowo 20,22 i 47-latek odpowiedzą za stosowanie gróźb karalnych i narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia kierowców oraz pasażerów volkswagena i fiata. Mężczyźni otrzymali dozór policyjny. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Dyżurny z Pruszcza Gdańskiego otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 222 pomiędzy Godziszewem, a Gołębiewkiem mężczyzna jadący volkswagenem passatem w brawurowy sposób zajeżdża drogę kierującym volkswagenem golfem oraz fiatem, a jego pasażerowie rzucają w stronę aut szklanymi butelkami. Policjanci z Trąbek Wielkich natychmiast pojechali  na miejsce. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali volkswagena passata do kontroli. Kierował nim 20 – letni mężczyzna. W aucie znajdowali się pasażerowie. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli pracować przy tej sprawie. Policjanci zabezpieczyli monitoringi z aut uczestniczących w incydencie, przesłuchali świadków. Technik kryminalistyki zabezpieczył na miejscu zdarzenia ślady i wykonał dokumentację fotograficzną. Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu w tej sprawie policjanci zatrzymali łącznie trzech mężczyzn 20 letniego kierowcę, oraz 22 i 47 – letniego pasażera.

Prokurator wobec zatrzymanych mężczyzn zastosował dozór policyjny. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

_redakcja

Zdjęcia (2)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kola
kola 22.07.2021, 07:29
uciąć łapy bydlakom !!!
meteor
meteor 21.07.2021, 23:58
Mi kiedyś jeden smark zwyzywał żonę od szmat + opluł ją. (bo długo parkowała samochód przy biedronce.
Biorąc pod uwagę moją posturę i tego chudego 50 kg szczawika prawdopodobnie po pchnięciu go, mógłbym mu wyrządzić nie małą krzywdę. Jedyne co mogłem zrobić to wezwać policję, bo nie będę ryzykował więzieniem za "naruszenie nietykalności" takiego *****.
Szkoda, że czasy samosądów minęły.
Policja też żałosna wielokrotnie broni takich śmieci jak im coś zrobisz.
Dobre 10 lat temu taki kumaty policjant jeszcze poprawiłby gnojowi pałą przez udo dla dokładniejszej lekcji wychowania.
47 latek a z tyłu morda wyłysiała i wyniszczona od alkoholu i fajek jak u dziadka po 70 tce
Witold
Witold 21.07.2021, 15:00
To trzeba mieć coś z deklem .Gnojki po 20 lat i 47 letni Cap. Pewnie zajeżdżali drogę pojedynczym osobą, bo tam gdzie jedzie kilku baliby się. Ciekawe czy byli naćpani, że tacy odważni. Eksperci od lat apelują, że jakość nasienia z każdym rokiem jest coraz gorsza i potem rodzą się takie wybryki natury. Brawo dla Policji za szybką akcje.

Pozostałe