XI Zlot Weteranów Szos - Historia na kołach

  • 17.07.2021, 18:30
  • Źródło: SCK Starogard
XI Zlot Weteranów Szos - Historia na kołach

Podziel się:

Oceń:

Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych ze Starogardu Gdańskiego zapraszają na "XI Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach", który odbędzie się 24 lipca br. od godziny 12:00 na parkingu oraz placu przy Parku Nowe Oblicze. W tym roku Zlotowicze i odwiedzający pojawią się w samym centrum miasta przed budynkiem SCK. Będzie można podziwiać piękne, zabytkowe auta i motocykle. Nie zabraknie również strefy dla najmłodszych.

Od godziny 17:00 zapraszamy na koncerty.

Na Letniej Scenie SCK wystąpią:

godz. 17:00 "NADMIAR"
Można powiedzieć bez żadnej przesady, że "NADMIAR" to już zespół legenda. W swojej długiej bo trwającej ponad ćwierć wieku karierze, zagrali tysiąc koncertów, a przemierzając kraj wszerz w wzdłuż zespół zaprezentował się setkom tysięcy fanów. Stylistyka zespołu zmieniała się na przestrzeni lat. Obecnie "NADMIAR" to energetyczny koktajl rock’n rolla w iście amerykańskim stylu. Zgrani i charyzmatyczni muzycy tworzą klimat, który zapada w pamięć publiczności nie tylko podczas koncertu, ale i na długo po nim.

godz. 18:00 "HEKSES"
Zespół pochodzi z Bydgoszczy, powstał w 2013 roku, grają w stylu rockowo- metalowym z większymi jak i mniejszymi sukcesami. Muzykę i jej tworzenie traktują jako odskocznie od realnego świata przy czym dobrze się bawią, lubią eksperymentować mieszając ze sobą różne gatunki. Na początku bieżącego roku nagrali drugi krążek pt. "Prywatne piekło", dostępny na YT a także w wersji fizycznej płyty.

godz. 19:00 "PURPLE DRIVE"
Zespół PURPLE DRIVE & MARIA O'FURIA to jedyny w Polsce Deep Purple Tribute Band. Grupę tworzy 5 zawodowych muzyków, grających na żywo największe przeboje znanego na całym świecie DEEP PURPLE.

godz. 20:00 "STONE HEADS"
Ich muzyka zawsze dobrze nas nastraja i pompuje nas i naszych słuchaczy pozytywną energią. "Stone Heads" to grupa heavy metalowa ze Starogardu Gdańskiego. Ich twórczość to mieszanka styli metalowych, tak jak charaktery chłopaków tworzących zespół. Jest energia i radość. Tworzą własne kompozycję, których autorstwo należy przypisać całemu zespołowi. "Stone Heads" odbywa próby w Starogardzkim Centrum Kultury.

Źródło: SCK Starogard

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 19.07.2021, 22:42
Koniec z gwiazdami na Zlotach?
janek
janek 19.07.2021, 19:33
To już nie w Stadninie? Masakra w centrum miasta najlepsza impreza
Hehe
Hehe 19.07.2021, 07:11
I tak jak w zeszłym roku połowa to będą auta poprzerabiane na potęgę które nie mają nic wspólnego z weteranem :-)

Pozostałe