Kabaret Młodych Panów w Skarszewach już w sierpniu! UWAGA! Mamy do rozdania bilety!

  • 15.07.2021, 15:00
  • redakcja
Kabaret Młodych Panów w Skarszewach już w sierpniu! UWAGA! Mamy do rozdania…

Podziel się:

Oceń:

Wakacje to czas wypoczynku, relaksu, świetnej zabawy, ale także czas radości, żartów i śmiechu... A jeśli mowa o tym ostatnim to... koniecznie musicie wybrać się na zbliżający się wielkimi krokami występ Kabaretu Młodych Panów, który odbędzie się w nowoczesnym, multisportowym Skarszewskim Centrum Sportu!

Podczas występu spodziewać się możecie wybuchowej mieszanki śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte będzie kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą. "Wiecznie młodzi" Panowie (Obsada: Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Królczyk), mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Już 17 sierpnia, na skarszewskiej scenie zaprezentują skecze znane z ich najlepszych programów, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znane fragmenty, skrzętnie chowane przed kamerami! Gwarantowany ubaw po pachy!

Dzięki Skarszewskiemu Centrum Sportu, mamy do rozdania kilka podwójnych biletów o wartości 70 zł każdy na sierpniowy występ Kabaretu Młodych Panów!

Postanowiliśmy, że tym razem o zwycięzcach nagród zdecyduje LOS SZCZĘŚCIA. Co to znaczy? To znaczy, że zorganizujemy losowanie! Warunkiem koniecznym do spełnienia, żeby znaleźć się na liście osób ujętych w losowaniu jest wklejenie w komentarzu, pod postem dot. tego konkursu na Facebook: Kociewiak.pl, linku z artykułem z lipca 2021 (z portalu www.kociewiak.pl), który najbardziej Was zainteresował lub najbardziej Wam się podobał. Do tego oczywiście kilka słów uzasadnienia swojego wyboru i gotowe!

Czas na spełnienie powyższego warunku dajemy Wam do poniedziałku, 26 lipca 2021. Do piątku, 30 lipca przeprowadzimy losowanie, a jego wyniki opublikujemy na naszym portalu oraz na www.facebook.com/kociewiak

Uwaga! W konkursach nie uwzględniamy nazw profili z niepełnym imieniem i nazwiskiem, np. Karolina Pe czy fikcyjnymi/wymyślnymi danymi, np. Andzia Andzia czy Seba Nieznany i tym podobnych.


Gdzie można dokonać zakupu biletów?

Bilety do nabycia w recepcji Skarszewskiego Centrum Sportu (ul. Kościerska 11D, Skarszewy) lub na stronie biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Mlodych-Panow/Skarszewy

Kosz zakupu 1 biletu wynosi 70 zł. Miejsca nie są numerowane.

 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mariola Baumann
Mariola Baumann 26.07.2021, 14:34
https://www.kociewiak.pl/wiado…
koniecznie chciałam się dowiedzieć gdzie jest ta karczma, przeczytałam cały artykuł i nadal nie wiem

Pozostałe