KONKURS Bezpieczne wakacje: Mamy do rozdania fantastyczne gadżety!

  • 15.07.2021, 11:42
  • redakcja
KONKURS Bezpieczne wakacje: Mamy do rozdania fantastyczne gadżety!

Podziel się:

Oceń:

KOCIEWIE. Wakacje trwają w najlepsze, a pogoda sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Dzieci najchętniej spędzają czas jeżdżąc na rowerze, popularnych ostatnio hulajnogach, grając w piłkę, biegając, czy pływając.

Wszyscy jednak wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, szczególnie jeśli chodzi o najmłodszych. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do zdarzenia, które w najlepszym wypadku może skończyć się zadrapaniem, zbiciem czy guzem.

Do wygrania m.in. kaski SPONGEBOB
Doskonale wiemy, że świadomość rodziców i ich pociech z roku na rok rośnie. Wciąż jednak możemy zaobserwować dzieci, które jeżdżą na hulajnogach, rowerach, czy wrotkach bez kasków i ochraniaczy.
Dlatego razem z Markiem Konkolewskim, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego i byłym policjantem Komendy Głównej Policji przygotowaliśmy mały konkurs, w którym można wygrać m.in. KASKI OCHRONNE SPONGEBOB (w zestawie z ochraniaczami i plecaczkiem).

Prace w formacie A4
Co trzeba zrobić, aby zgarnąć jedną z nagród? To proste! Wystarczy nadesłać do naszej Redakcji listownie, mailowo lub dostarczyć osobiście pracę plastyczną w formacie A4 wykonaną w dowolny sposób o tematyce: MOJE BEZPIECZNE WAKACJE. Wszystkie prace zostaną opublikowane w naszych mediach - na portalu Kociewiak.pl oraz w papierowym wydaniu Gazety Kociewskiej. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie.

Koniecznie zachowajcie swoje rysunki!

 

* Prace nadesłać można listownie na adres: Redakcja Gazety Kociewskiej, ul. Browarowa 1/3, 83-200 Starogard Gdański; mailowo na adres: [email protected]; lub dostarczyć osobiście do siedziby Redakcji przy ul. Browarowej 1/3. Tel. 515 198 735. Na odwrocie pracy prosimy o napisanie imienia, nazwiska oraz wieku dziecka, a także imienia i nazwiska rodzica oraz numeru kontaktowego do niego.

Nagrody w Redakcji Gazety Kociewskiej wręczy ekspert ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego Marek Konkolewski.

** Na prace czekamy do niedzieli, 18 lipca 2021 roku. Wyniki ogłosimy we wtorek, 20 lipca na portalu Kociewiak.pl oraz 21 lipca na łamach Gazety Kociewskiej. O terminie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe