KONKURS Bezpieczne wakacje: Mamy do rozdania fantastyczne gadżety!

  • 15.07.2021, 11:42
  • redakcja
KONKURS Bezpieczne wakacje: Mamy do rozdania fantastyczne gadżety!

Podziel się:

Oceń:

KOCIEWIE. Wakacje trwają w najlepsze, a pogoda sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Dzieci najchętniej spędzają czas jeżdżąc na rowerze, popularnych ostatnio hulajnogach, grając w piłkę, biegając, czy pływając.

Wszyscy jednak wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, szczególnie jeśli chodzi o najmłodszych. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do zdarzenia, które w najlepszym wypadku może skończyć się zadrapaniem, zbiciem czy guzem.

Do wygrania m.in. kaski SPONGEBOB
Doskonale wiemy, że świadomość rodziców i ich pociech z roku na rok rośnie. Wciąż jednak możemy zaobserwować dzieci, które jeżdżą na hulajnogach, rowerach, czy wrotkach bez kasków i ochraniaczy.
Dlatego razem z Markiem Konkolewskim, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego i byłym policjantem Komendy Głównej Policji przygotowaliśmy mały konkurs, w którym można wygrać m.in. KASKI OCHRONNE SPONGEBOB (w zestawie z ochraniaczami i plecaczkiem).

Prace w formacie A4
Co trzeba zrobić, aby zgarnąć jedną z nagród? To proste! Wystarczy nadesłać do naszej Redakcji listownie, mailowo lub dostarczyć osobiście pracę plastyczną w formacie A4 wykonaną w dowolny sposób o tematyce: MOJE BEZPIECZNE WAKACJE. Wszystkie prace zostaną opublikowane w naszych mediach - na portalu Kociewiak.pl oraz w papierowym wydaniu Gazety Kociewskiej. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie.

Koniecznie zachowajcie swoje rysunki!

 

* Prace nadesłać można listownie na adres: Redakcja Gazety Kociewskiej, ul. Browarowa 1/3, 83-200 Starogard Gdański; mailowo na adres: [email protected]; lub dostarczyć osobiście do siedziby Redakcji przy ul. Browarowej 1/3. Tel. 515 198 735. Na odwrocie pracy prosimy o napisanie imienia, nazwiska oraz wieku dziecka, a także imienia i nazwiska rodzica oraz numeru kontaktowego do niego.

Nagrody w Redakcji Gazety Kociewskiej wręczy ekspert ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego Marek Konkolewski.

** Na prace czekamy do niedzieli, 18 lipca 2021 roku. Wyniki ogłosimy we wtorek, 20 lipca na portalu Kociewiak.pl oraz 21 lipca na łamach Gazety Kociewskiej. O terminie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie.

_redakcja

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 05.08.2021, 20:29
Większość starogardzkich firm z lat 80-tych albo została zlikwidowana, albo sprzedana w częściach i rozparcelowana pomiędzy januszy biznesu, jak np. POM czy magazyny Zakładu Handlu na ul. Droga Owidzka. Famos też rozparcelują pomiędzy januszy zatrudniających po 20 osób za minimum krajowe.
obi
obi 05.08.2021, 17:47
Famos do likwidacji, a kilka lat temu w kampanii wyborczej januszek obiecał wejście do Starogardu dużego inwestora - niby duża firma miała się otworzyć ! No cóż zakłady się zwijają ale za to 7 baniek na pseudobaseniki są ! Ja się pytam po co nam jakiś tam dział promocji skoro nie potrafią sciągnąć do miasta inwestorów ?
tutam
tutam 05.08.2021, 20:25
Głupi tczewski Flex ma już większą produkcję niż nasza cherlawa Polpharma. Sprawdźcie sobie ranking największych firm w Polsce i na Pomorzu. I gdzie w tym rankingu jest Starogard.
Jan
Jan 05.08.2021, 13:20
Bez kitu ? Promujecie tego patologicznego pana Gąbkę ?? Przecież to rozwala tylko psychikę dziecka .

Pozostałe