Monster Truck w Starogardzie! UWAGA KONKURS!

  • 06.07.2021, 14:33
  • redakcja
Monster Truck w Starogardzie! UWAGA KONKURS!

Podziel się:

Już w najbliższy piątek, 9 lipca br. o godz. 20.00, na placu OSiR w Starogardzie Gdańskim odbędzie się niezapomniane widowisko kaskaderskie, podczas którego poczuć się będzie można jak na planie Hollywoodzkiego filmu! Mowa oczywiście o pokazie Monster Trucków, które ponownie zawitają w stolicy Kociewia!

Podczas imprezy na świeżym powietrzu zobaczycie Państwo między innymi pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, jazdę na bocznych kołach, demolkę Monster Truckiem, a także… jedyny w Polsce Dragster czy Autorobot! Atrakcjom towarzyszyć będą pokazy świetlne z elementami pirotechnicznymi – czyli zabawa ogniem i robienie dymu, w towarzystwie energetycznej muzyki.

Myślicie, że widowisko przeznaczone jest tylko dla mężczyzn? Nic bardziej mylnego! Odważne kobiety z publiczności Rajmund porwie na przejażdżkę na dwóch kołach! Ależ to będzie przeżycie! Zastanawiacie się, czy zabrać ze sobą dzieci? - Oczywiście, że tak! Czekać będzie na nich, tuż po zakończonych występach ogromna, bezpłatna niespodzianka!!! Reszty atrakcji nie zdradzamy… Po prostu musicie tam być i poczuć tę adrenalinę!
 

Organizatorzy przygotowali dla naszych Czytelników kilka podwójnych biletów! Jak zostać zdobywcą jednych z nich? Zostawiamy Wam tym razem 2 sposoby!

Sposób 1. Wrzucicie nam w komentarzu, pod postem na Facebook: Kociewiak.pl z linkiem do tego artykułu, zdjęcie rysunku MONSTER TRUCKA, który wykonany został przez Waszą pociechę.

Sposób 2. W komentarzu, pod postem na Facebook: Kociewiak.pl z linkiem do tego artykułu, napiszecie nam z kim i dlaczego wybralibyście się na to wspaniałe, kaskaderskie widowisko.

Miło nam będzie, jeśli POLUBICIE naszego Facebooka oraz post konkursowy i udostępnicie go na swojej tablicy :)

Dajemy Wam na to czas do CZWARTKU, 08.07.2021, do godz. 12:00, następnie ogłosimy zwycięzców! 

 

Bilety na widowisko, do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem!

STAROGARD GDAŃSKI, 09.07.21, PIĄTEK, godz. 20:00 OSiR,
ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1

 

CENY BILETÓW:

Dzieci do lat 3: GRATIS

Dzieci od 3 do 10 lat: 20 zł

Dzieci od 10 do 17 lat: 30 zł

Dorośli: 40 zł

→ PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ

 

 

 

_redakcja

Komentarze (0)


Pozostałe