Andrzej Duda powołał burmistrza Skarszew do 30-osobowej Rady Samorządu Terytorialnego

  • 09.06.2021, 18:20
  • redakcja
Andrzej Duda powołał burmistrza Skarszew do 30-osobowej Rady Samorządu…

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Andrzej Duda powołał Radę do spraw Samorządu Terytorialnego w ramach Narodowej Rady Rozwoju. W składzie 30-osobowej Rady wszedł m.in. burmistrz Skarszew Jacek Pauli.

– Dziękuję Państwu za przyjęcie tych nominacji, dlatego, że jesteście Państwo w większości sprawdzonymi od lat wykonawcami zadań samorządu terytorialnego na poziomie lokalnym i regionalnym. Macie Państwo ogromne doświadczenie, zaufanie społeczności lokalnych, a także tych, którzy z Państwem wspólnie wykonują obowiązki. I to jest dla mnie niezwykle ważne – zaakcentował prezydent Andrzej Duda.

Do zadań Rady będzie należało m.in.: przygotowywanie opinii i ekspertyz dla Prezydenta RP; przegląd i analiza rozwiązań prawnych oraz opracowywanie założeń i projektów prezydenckich inicjatyw legislacyjnych dotyczących samorządu terytorialnego, oraz wspieranie działań Prezydenta związanych z realizacją inicjatyw prezydenckich dotyczących samorządu terytorialnego.

_redakcja

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec Skarszew
mieszkaniec Skarszew 11.06.2021, 13:14
skarszewski lawirant
Lucek
Lucek 10.06.2021, 18:42
Czytam na fejsie,że Gminna Komisja ds.Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii zorganizowała dzieciom ze świetlic w Skarszewach, Pogódkach, Szczodrowie wyjazd do Aquaparku w Kościerzynie.Warto zająć się tym do czego została ww, a może już w Skarszewach oraz gminie problemu narkomani oraz alkoholizmu nie ma?.O ile wiadomo narkomania i alkoholizm kwitnie.Poza tym jest teraz 500 plus dla rodziców, a jeśli nie potrafią ich wydatkować oraz zajmować się pociechami to trzeba zabrać prawa rodzicielskie.
wstyd
wstyd 10.06.2021, 09:40
ale wstyd....
:)
:) 10.06.2021, 10:39
Czego się wstydzisz? Chyba swojego braku inteligencji
Lol
Lol 09.06.2021, 21:55
I ch... Mnie to

Pozostałe