PILNE: 40-letni Krzysztof B. zatrzymany. Mężczyzna próbował uprowadzić 11-latkę i napadł na kobietę [FOTO, FILM]

  • 07.06.2021, 10:27
  • redakcja
PILNE: 40-letni Krzysztof B. zatrzymany. Mężczyzna próbował uprowadzić…

Podziel się:

Oceń:

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku dziś po godzinie 5 rano z udziałem policyjnych kontrterrorystów weszli do mieszkania na terenie Gdańska, w którym zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym za napad na 11-letnią dziewczynkę i kobietę. Do tych przestępstw doszło na terenie powiatu gdańskiego i malborskiego w maju tego roku. Kryminalni zatrzymali również dwóch innych mężczyzn, którzy najprawdopodobniej pomagali w ukrywaniu się 40- latkowi.

Śledczy i kryminalni pracowali nad zatrzymaniem 40-letniego mężczyzny, podejrzewanego o napad na 11-letnią dziewczynkę oraz kobietę. Do przestępstw doszło w maju tego roku na terenie powiatu gdańskiego i malborskiego. Policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość tego mężczyzny. Poszukiwany 40-latek nie przebywał w miejscu swojego zamieszkania, często zmieniał też miejsca swojego pobytu. W poszukiwania 40-latka zaangażowani byli policjanci wszystkich pionów, a prokurator wydał za mężczyzną list gończy.

Po opublikowaniu wizerunku mężczyzny w mediach do policjantów spływało wiele informacji, które były bardzo dokładnie weryfikowane. Policjanci ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany przez nich mężczyzna. Kryminalni przy wsparciu kolegów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gdańsku dziś rano weszli do mieszkania na terenie Gdańska, w którym zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Do prowadzonej sprawy policjanci zatrzymali również dwóch innych mężczyzn, którzy najprawdopodobniej pomagali w ukrywaniu się 40- latkowi.

Zatrzymany 40-latek został doprowadzony do pomieszczenia dla osób zatrzymanych do dyspozycji prokuratora.

 

 

_redakcja

Zdjęcia (3)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Michał
Michał 07.06.2021, 21:08
Idziesz do pracy żeby utrzymywać w więzieniach zdrowych byków.Zdajecie sobie sprawę,że ma lepszą opiekę i jedzenie niż ty czy ja w szpitalu?.Zrobił wokół siebie dużo szumu i stał się sławny.Może to jeden z tych co Vega robił reportaż, dzieci porywają do nikczemnych celów i na organy?.
Hyter
Hyter 07.06.2021, 20:14
Trzymaj sie Krzysiu!!!
Stoppisu
Stoppisu 08.06.2021, 15:33
Będziesz tęsknił za jego pytonem?
Ważne pytanie
Ważne pytanie 07.06.2021, 22:05
Ciekawe kim jesteś i czym się zajmujesz, że szkoda ci tego osobnika
grom
grom 07.06.2021, 19:06
bohater ***. jest dla mnie zwykłym śmie#ci.em!
napadać na kobiety i dzieci...!!

Pozostałe