Veolia Run. Inauguracyjny bieg z cyklu IV Biegowego Grand Prix Kociewia 2021

  • 04.06.2021, 09:35
  • redakcja
Veolia Run. Inauguracyjny bieg z cyklu IV Biegowego Grand Prix Kociewia…

Podziel się:

Oceń:

29 maja w Gniewie odbył się pierwszy bieg z cyklu IV Biegowego Grand Prix Kociewia 21 - Veolia Run (II edycja). Uczestnicy mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. W zawodach wzięło udział aż 188 biegaczy. Najszybciej na metę przybiegł starogardzianin Mateusz Niemczyk.


W kategorii Open Mężczyzn jako pierwszy na metę przybył Mateusz Niemczyk ze Starogardu. Tuż za nim pojawił się Adrian Przybyła z Iławy, a na trzeciej pozycji uplasował się Grzegorz Kujawski z Pucka.
W kategorii Open Kobiet najszybciej pobiegła Kamila Grzonka, mieszkanka Zblewa. Jako druga linię mety przekroczyła Marta Szachta ze Skórcza, a trzecia była Iwona Szablowska z Juszkowa.
- W kategorii "Para Małżeńska" wygrali Agnieszka i Adrian Przybyła , w kategorii "Rodzina" wygrali Dobromił i Artur Czarneccy. Najlepszą drużyną okrzyknięto KS Sokół Zblewo -  mówi Ryszard Różycki, prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki "Kociewiak". - Dziękujemy partnerom i sponsorom, a także gratulujemy organizatorowi - GOSiR Gniew - za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie imprezy - dodaje.

Mistrzostwa Polski Urzędników
Kolejne zawody z cyklu IV Biegowego Grand Prix Kociewia odbędą się 6 czerwca w Pelplinie. Co ciekawe, będą to również Mistrzostwa Polski Urzędników na dystansie 10 kilometrów. Gorąco zachęcamy do udziału w biegu.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe