WAŻNE: Marek Konkolewski zrezygnował z funkcji radnego Rady Miasta

  • 05.05.2021, 15:18
  • redakcja
WAŻNE: Marek Konkolewski zrezygnował z funkcji radnego Rady Miasta

Podziel się:

Oceń:

28 kwietnia Marek Konkolewski złożył rezygnację z funkcji radnego Rady Miasta w Starogardzie Gdańskim.

Wszystko wskazuje na to, że miejsce radnego Konkolewskiego zajmie Piotr Szulc, były miejski radny z ramienia PO.


Wkrótce więcej informacji w tej sprawie.


 

_redakcja

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rozsądek
Rozsądek 10.05.2021, 18:23
Przez covid ludzie tracą dochody a starostwo nie oszczędza.
Po co utrzymuje etat w zarządzie powiatu za pieniądze podatników ?
Jakie korzyści wynikają z tego politycznego rozdania ?
Czym sie zasłużyła p.Konkolewska ,ze dostała taką ciepłą posadę ?
Dlaczego radni nie obniżą sobie bardzo wysokich diet?
RG
RG 09.05.2021, 09:32
Niech mnie tu szanowni użytkownicy oświecą merytoryką i napiszą dokonania pana konkolewskiego, bo może coś przeoczyłem.?
Czym sobie pan (byly) radny zasłużył na takie gromkie brawa i pochwały ?
Michał
Michał 09.05.2021, 12:20
Mam lepszy pomysł.Wez pozbieraj tych wszystkich troli, którzy nawet nie potrafią podpisać się własnym imieniem, spotkajcie się z Panem Markiem, i zadajcie mu wszystkie nurtujące pytania.Macie odwagę trole, czy tylko wypisywać bzdury potraficie na fejsie i tutaj?.
obywatel
obywatel 08.05.2021, 10:00
szkoda.. Myślę że Pan Marek jako jeden z nielicznych radnych był typowym społecznikiem. Wątpię by startując na prezydenta oraz radnego liczył na kasę - bo zabezpieczenie do końca życia posiada. (emerytura z MSW). Czego nie można powiedzieć o innych kandydatach którym stanowiska ratują życie !
Gość
Gość 08.05.2021, 15:39
Typowy spolecznik ,a to ciekawe ?
Nie brał diety ?
A kandydując na prezydenta chciał pracować za darmo ?
obywatel
obywatel 08.05.2021, 18:00
do Gość - naucz się czytać ze zrozumieniem ! To że ktoś bierze za swoja pracę pieniądze nikogo nie powinno dziwić. Chodzi o to że inny kandydat jakby nie wygrał to jedyne źródło utrzymania się urywa - więc ktoś ma do stracenia wszystko - a ktoś inny nie robi tego typowo dla kasy - bo tą kasę już ma zapewnioną ! Czy tak trudno ci to zrozumieć ???
Rudy
Rudy 10.05.2021, 18:12
Zajrzyj do Słownika Języka Polskiego i dowiesz się kto jest społecznikiem.
Twoje wypociny to rozumowanie przedszkolaka.
Jan
Jan 08.05.2021, 21:00
Bredzisz koleś i gmatwasz.
Poczytaj sobie co to znaczy społecznik i nie kompromituj się.
Kasia
Kasia 08.05.2021, 11:23
Tak to już jest jedni sami odchodzą, a inni trzymają się rękami i nogami, a jak to nie pomaga ze łzami w oczach biegną na skargę do kolegów.
Jurek
Jurek 08.05.2021, 10:46
I tutaj dotknąłeś istoty problemu.Pan Marek osiągnął sukces zawodowy, jest osobą rozpoznawalną i tutaj wielu mu zazdrości.Do tego nie był w jedynie słusznej opcji i z tej strony też odezwały się głosy.Jak ktoś im nie pasuje to trzeba ośmieszyć , oczernić, podkopać autorytet.Jeśli identyfikujecie się z jakąś opcja polityczną , to chociaż podpisujcie się ludzie własnym imieniem tutaj i na portalach społecznościowych proszę was.
notecki urban
notecki urban 06.05.2021, 21:31
Chyba urzędasy ze starostwa dostali polecenie, aby wypisywać tu te swoje chwalebne brednie na temat tego pana.
Szacunek dla tego pana ? A za co ? Co on zrobił dla naszego miasta ? Facet, który w 2017 wrócił do starogardu, bo pracował w warszawce (nie przepraszam! Liceum tu skończył...)
I ta obłuda. "Kandydat Bezpartyjny"
I wszystkie spoty, zdjęcia eventy z lokalnymi działaczami PO, KOD i tymi z wyższego szczebla tj. schetyna czy neuman.
.
Henryk
Henryk 07.05.2021, 10:10
Ale bzdury !!!.NOTECKI URBAN STUKNIJ SIĘ W TURBAN !.
Piotrek
Piotrek 07.05.2021, 09:40
Ktoś na polecenie pisze komentarze ze starostwa, urzędu miasta, może krewni, znajomi lub działacze?.Wymyśl coś bardziej przekonującego.Też masz takie duże radary jak ten sławny?.Pan Marek do czegoś doszedł, potrafi podjąć merytoryczną rozmowę, i nie występuje pod zmyślonymi kontami obrażając innych.
Obywatel
Obywatel 07.05.2021, 10:34
Do czego doszedł ?
Bez przesady,wielu mieszkańców Starogardu Gd pracuje uczciwie i na różnych odpowiedzialnych stanowiskach.
I nikt z tego nie robi "historii".
Ten radny pracował poza naszym miastem i nigdy nie słyszałem o jego bezinteresownym zaangażowaniu na rzecz mieszkańców.
W wyborach na prezydenta otrzymał wyjątkowo słaby wynik,to po co robić mu teraz laurkę ?
Zapewne Poseł Sławek miał duże plany wobec tego kandydata i jego żony,ale niestety nie wyszło.
To zrobil to co mógł,a mianowicie żonę tego pana wsadził na etat do zarządu powiatu.
NIE słyszałem,zeby ta kobieta była znana z jakiejś pasji czy zaangażowania społecznego czy Obywatelskiego.
BRAWO NEUMANN


Iza
Iza 07.05.2021, 11:21
Tak tak znamy to Prezydent zle rządzi, pan Marek zly radny, za to ten co patrzy spod byka na innych byłby świetnym kandydatem na fotel w urzędzie miasta.Spotkałam go kiedyś i wywarł na mnie negatywne wrażenie, oczy zwierciadłem duszy.Nie zdziwiłabym się gdyby okazało się, że to ten społecznik ze swoją sam lub ze swoją ekipą wypisuje brednie na temat życia w Starogardzie, aby tylko dorwać się do koryta.I ciągle obsesja na punkcie pana Sławka do której przyłączają się emeryci z demencją i nadmiarem wolnego czasu może warcaby albo bierki zamiast neta i wypisywania farmazonów.Prezydent Stankowiak i Pan Marek są spoko a jak komuś nie pasuje i śmierdzi w Starogardzie to niech sie wyprowadzi.
Gość
Gość 07.05.2021, 15:43
Sama się wyprowadź i nie pisz farmazonów.
Naucz się pisać poprawnie bo robiąc błędy błaźnisz się.
Nemo
Nemo 07.05.2021, 14:24
Do Izy.
Pisząc o Panu Slawku to masz na myśli posła co to rzygał na Tczew ?
Daj spokój kobieto,nie jesteś chyba zwolennikiem chamstwa i wulgaryzmów?
Trzeźwo myślący wyborcy oczekują od posła dużo więcej niż on reprezentuje.
Agata
Agata 08.05.2021, 09:30
Nemo, pisząc do kobiety w rodzaju męskim "nie jesteś chyba zwolennikiem"?. Rozróżniamy rodzaje męski, żeński i nijaki tego uczą w podstawówce i to na samym początku.Prawidłowo to powinno brzmieć Nie jesteś chyba zwolenniczką!.Słabo opłacane trole nie potrafią się nawet wysłowić i nie dziwi fakt, że zakładają fikcyjne konta bo pod swoim imieniem wstyd jest występować na fejsie.
Gość
Gość 08.05.2021, 15:48
Niezły ubaw.
Agata chce pouczać innych a w swoim wywiadzie narobiła szkolnych błędów,ze wstyd.
Emeryt
Emeryt 07.05.2021, 14:08
Sam zagraj w bierki i nie pouczaj innych.
Hipokryci jakich mało !
Minus dla radnego i calego PO w Starogardzie.
Czym moga się pochwalic ? NEPOTYZMEM ?
Ostatnie wybory w ktorych bezkonkurencyjnie w naszym powiecie wygrywa PiS mówią ile znaczy PO !

Karol
Karol 07.05.2021, 14:14
Emeryt, Iza to raczej imię żeńskie.
Analityk
Analityk 07.05.2021, 14:20
Karolu a może emeryt chciał napisać zamiast Iza ...."idioto"?
Alek
Alek 07.05.2021, 14:16
Szkła od okularów, jak denka od butelki i jeszcze nie widzi, pewnie mu zaparowały.
Gość
Gość 07.05.2021, 14:34
Zaparowane szkla od okularów to mają ci co pochwalają wulgarnych i bezczelnych posłów,nepotyzm,pijaństwo i kumotestwo osób na publicznych stanowiskach.
ANDY
ANDY 06.05.2021, 15:27
BŁĄD TAKI ,ŻE POD SZYLDEM PO DZIAŁAŁ , MÓGŁ BYĆ NIEZRZESZONY
Wyborca
Wyborca 06.05.2021, 16:06
I co by to dało jakby startował jako niezrzeszony ?
Przecież żona też związana z Platformą i nieźle na tym wyszła.Jako radna powiatowa dostała stołek etatowej zarządu i to z bardzo wysoką pensją.
Głosów wyborców dostała bardzo skromnie ,żadnego dorobku społecznego też nie miała a fuchę dostała.
O co tu chodzi tak naprawdę ?
MINUS dla autora politycznej ukladanki czyli Neumana !!!!
Gutek
Gutek 06.05.2021, 14:14
Pisowce lajkujta, zakładajta fikcyjne konta, niech trole oraz emeryty i rencisty piszo komentarze i ślo serduszka.
Kamil
Kamil 06.05.2021, 13:16
Przynajmniej występuje pod własnym nazwiskiem, nie chowa się za fikcyjnymi kontami Szacun Panie Marku !.
Maria
Maria 06.05.2021, 14:02
Ciekawe kto jątrzy czyżby sikawa i przyjaciele.
wip
wip 06.05.2021, 09:30
szkoda...
Okr2
Okr2 06.05.2021, 09:26
Panie Marku ! Wyrazy szacunku i wszystkiego dobrego na przyszłość.
Czytelnik
Czytelnik 06.05.2021, 00:19
Piszcie co chcecie, osobiście szanuję Pana Marka i mam głęboko w d...pie co o nim myślicie.Już jakiś redaktorek robi sobie polewki za pomocą fikcyjnego konta, z daleka czuć jedyny słuszny kierunek.Panie Marku jeśli to czytasz to dalej działaj na rzecz Starogardu pod własnym nazwiskiem i nie daj się h e j t e r o m !.
didi
didi 05.05.2021, 20:35
Ktoś świadomie rezygnuje z takiej "dodatkowej" pensyjki ? Uuu czyżby grunt się palił pod nogami ?
Dariusz
Dariusz 05.05.2021, 16:54
Nie lubię jak idzie ktoś po trupach do władzy pamietam jak startował na prezydenta i bardzo mi sie nie podobało myśle że z polityką powinien przestać już na zawsze
Darek
Darek 05.05.2021, 16:51
W końcu sie doczekałam doczekaliśmy wielkie brawa to koniec nie pokazujcie go
Agata
Agata 08.05.2021, 09:34
Darek w końcu się doczekałaś, doczekaliśmy, a może doczekałyśmy?.Ty sama , sam czy z dziewczynami w rodzaju męskim bo już sama się gubię.
Kazimierz.
Kazimierz. 08.05.2021, 21:19
Przestań analizować bo do głowy dostaniesz.
Może lepiej poczytaj jak używać znaków interpunkcyjnych.
Budka
Budka 05.05.2021, 16:24
W końcu! Całe życie siedział w Warszawie i co on wie o Starogardzie.

Pozostałe