Poszukujesz dobrego, sprawdzonego, używanego samochodu? W salonach HADM Gramatowski znajdziesz nie tylko nowe auta, ale również używane i to w świetnym stanie!

  • 05.05.2021, 10:54
  • HADM Gramatowski/art. spons.
Poszukujesz dobrego, sprawdzonego, używanego samochodu? W salonach HADM…

Podziel się:

Każdy kierowca staje co jakiś czas przed wyzwaniem jakim, jest zmiana auta. Ofert na rynku wtórnym jest tyle, że łatwo o zawrót głowy. Jak wybrać te najlepsze? Czym się kierować? Jak wybrać idealne auto dla siebie, które nie będzie spędzało nam snu z powiek po zakupie? - Zwracamy poniżej uwagę na najważniejsze czynniki, które wpływają na ostateczne zadowolenie Klienta z zakupionego samochodu.

W pierwszej kolejności warto zastanowić się, jaki budżet chcemy i możemy przeznaczyć na zakup. Następnie, przemyślmy, z jakich funkcji w samochodzie korzystamy najczęściej i które będą dla nas obowiązkowymi punktami na liście wyposażenia, a jakie chcielibyśmy zyskać dodatkowo – może podgrzewana przednia szyba albo fotele?

Kolejnym krokiem jest podjęcie decyzji, jaki rodzaj nadwozia nas interesuje – kombi, sedan, hatchback czy może SUV? - Zastanówmy się wcześniej, do jakich celów potrzebne nam jest „nowe” auto i w jakim składzie najczęściej będziemy podróżować? – W celach służbowych – w wielokilometrowe trasy, a może w celach prywatnych - na wycieczki z rodziną czy samotne wypady do miasta…? Czy będziemy potrzebowali auta z duuuużym bagażnikiem, który pomieści wózek dziecięcy, walizki czy może mniejszego, na zakupy czy kilka koszul zabieranych w delegację?


► Warto porównać ceny różnych marek aut i sprawdzić, jakie opcje wyposażenia oferują producenci i sprzedawcy, w interesującej nas cenie.


W ocenie sprawności technicznej wybranego modelu pomoże z kolei diagnoza stacji kontroli pojazdów. - Uważamy, że szczególną uwagę należy zwrócić na to, czy auto posiada udokumentowaną historię napraw i serwisowania. Takie auta powinny z całą pewnością zainteresować nas w pierwszej kolejności, ponieważ znana nam będzie cała historia użytkowania auta, przed naszym wejściem w jego posiadanie, co może zaoszczędzić nam w przyszłości wielu przykrych doświadczeń.


Jak widać, na dobry zakup auta wpływa wiele różnych czynników, ale czy istnieje łatwiejszy, szybszy i sprawdzony sposób na zakup dobrego auta? – Odpowiadamy: Oczywiście! Wystarczy, że udamy się do komisów samochodowych, które znajdują się przy salonach dealerskich takich, jak HADM Gramatowski. To zdecydowanie jedne z najbezpieczniejszych miejsc na zakup auta. – Zastanawiasz się dlaczego? - Auta w takich komisach zostają szczegółowo sprawdzone, posiadają udokumentowaną historię pojazdu. Są to często kilkuletnie auta pozostawione w rozliczeniu, z małym przebiegiem, które zostały zakupione w polskim salonie, więc nie musimy się martwić, że nasz samochód został sprowadzony do kraju po kolizji czy wypadku i naprawiony przed sprzedażą, bez wiedzy nowego nabywcy.
 

→ Kadra HADM Gramatowski to wyszkoleni specjaliści, którzy zwracają uwagę na każdy szczegół pojazdu, gwarantują profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dokonywaniu wyboru i zakupu pojazdu, skupiając się przy tym indywidualnie, na najważniejszych dla Klienta aspektach.

Zachęcamy do podjęcia kontaktu i zapraszamy do naszych punktów sprzedaży.

 

HADM Gramatowski

Skoda i Kia

Rokocin 4G, 83-200 Starogard Gdański

tel. 58 560 94 80

Skoda i Citroen

82-300 Elbląg, ul. Warszawska 87

tel. 55 235 24 57

 

HADM Gramatowski/art. spons.

Komentarze (0)


Pozostałe