Zbierają na sprzęt przeciwpożarowy

  • 01.05.2021, 10:55
  • redakcja
Zbierają na sprzęt przeciwpożarowy

Podziel się:

Oceń:

Strażacy z OSP Semlim postanowili zebrać pieniądze na zakup sprzętu przeciwpożarowego dla swojej jednostki. W tym celu przeprowadzili kilkudniową akcję zbiórki złomu z okolicznych gospodarstw. Przedsięwzięcie to spotkało się ze sporą aprobatą mieszkańców, którzy chętnie podzielili się niepotrzebnymi surowcami.

Jak mówią strażacy, akcja zakończyło się z dobrym wynikiem. Mieszkańcy przyjęli zbiórkę z wielkim zrozumieniem - tym bardziej, że łączy ona przyjemne z pożytecznym. Czas wiosennych porządków w pełni, można więc pozbyć się zalegającego w naszych domach złomu, a jednocześnie - pomóc tym, którzy zawsze pomagają innym!
- Wszystkim okolicznym mieszkańcom, którzy przekazali nam złom, serdecznie dziękujemy! Cieszymy się, że mamy tak pomocną społeczność!  – mówią druhowie z Semlina.

 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oliwer
Oliwer 01.05.2021, 13:40
Czapki z głów, szacunek dla was, a mi wstyd, że muszę żyć w takim kraju, gdzie wydaję się kasę na pierdoły a na ważne rzeczy brakuje pieniędzy i trzeba urządzać zbiórki.Gdzieś czytałem, ze w Skarszewach najpierw dali im karetkę, a mają ją odebrać.
o
o 02.05.2021, 13:23
Nie wstydz sie powiedzieć normalnie , że w Polsce rzadzi PiS.

Pozostałe