PILNE: Policyjny pościg drogami powiatu. Pojazd marki BMW nie zatrzymał się do kontroli

  • 14.04.2021, 17:52
  • redakcja
PILNE: Policyjny pościg drogami powiatu. Pojazd marki BMW nie zatrzymał…

Podziel się:

Oceń:

Jak ustaliliśmy, policjanci w powiatu starogardzkiego ścigają pojazd osobowy marki BMW. Obecnie pościg trwa w okolicach miejscowości Jabłowo. W akcji bierze udział kilka radiowozów policji.



AKTUALIZACJA godz. 18.05
Ścigany pojazd został zatrzymany w miejscowości Grabowo.
Jak informuje na gorąco rzecznik starogardzkiej policji, kierujący pojazdem osobowym marki BMW nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę.
- Policjanci ustalili, że kierowca ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Obecnie trwają czynności w tej sprawie - mówi asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd.


Zdjęcie nadesłała nasza Czytelniczka, Pani Karolina. Dziękujemy!

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lilka gisc
Lilka gisc 15.04.2021, 17:50
Widzę, że tu są różne opinie. Tylko, że każdy człowiek ma swoją historię i swoje powody. A może ten chłopak jechał bo musiał. Może jechał do chorej matki z lekami? NIK tego nie wie a ocenia. A zachowanie policji żeby od razu na ziemię? Trzeźwy był nikomu nic nie zrobił. A może komuś przeszkadza, że potrafi jeździć lepiej bez prawa jazdy niż inni z kartka?
Piotr
Piotr 15.04.2021, 19:07
Lilka gisc Ewolucja Zatoczyła Koło, twój komentarz jest świetnym przykładem.
dacia
dacia 15.04.2021, 08:09
BMW to stan umysłu
Audi
Audi 15.04.2021, 13:45
twoj stary to stan umyslu
obywatel
obywatel 15.04.2021, 08:02
kolejny skandal , takie gnoje mają prawo za nic , dlatego majątek zabrać i w kamieniołomy bydlaka , niech pracuje ciężko na michę zupy , a jak nie to strzał w potylicę , taki śmieć już się niczego nie nauczy !!!
ja
ja 14.04.2021, 23:20
czy numer rejestracyjny zaczynał się na WML?
tyber
tyber 14.04.2021, 21:42
ale to wina policji. jesli wiedza ze ma zakaz sadowy to mozna go potem zlapac jak sie zatrzyma gdzies i tyle a nie prowadzic poscig i z drog publicznych urzadzac sobie tor wyscigowy a jakby tak madry policjancik stracil panowanie nad pojazdem i zderzyl sie z jadycym z nad przeciwka drugim autem ?
My
My 14.04.2021, 22:05
Ale Ty jesteś głupi
Mar1504
Mar1504 14.04.2021, 21:29
To powinien być teraz trening strzelecki dla komedy Starogard
Erwin
Erwin 15.04.2021, 16:54
Ta... "Szczelaj w opony! Tylko w instrybutor k...a nie szczel!" :D
Czytelnik
Czytelnik 14.04.2021, 18:59
Macie swoje zakazy sądowe !!!.Ilu jeszcze takich porusza się pośród nas?.Uciekanie powinno być traktowane wszelkimi dostępnymi środkami z użyciem broni włącznie zero tolerancji.
Elizka
Elizka 14.04.2021, 19:41
Sądzić po takim pościgu jak za probę m***stwa. Wariat pędzi i tylko cud pozwolił uniknąć tregedii. Zakaz to zakaz, bez powodu go nie dostał. Trzeba takie jednostki izolować ze społeczeństwa. Jedna taka jakiś dobry rok temu z zakazem posadziła młodego chłopaka na wózku.
Erwin
Erwin 15.04.2021, 16:59
Za próbę czego? "m***stwa"? Ni cholery nie mogę rozszyfrować :P Tak czy inaczej starczyłoby 30k grzywny w przypadku zatrzymania osoby nieposiadającej prawa jazdy lub posiadającej zakaz sądowy. W przypadku niezapłacenia grzywny w terminie 6 miesięcy powinna byc kara pozbawienia wolności i przymusowe odpracowanie w jakimś państwowym zakładzie za 12zł/h odliczając koszty pobytu i tyle. Za jazde po alkoholu to samo tylko grzywna 50k. Nauczyliby się :)
Justyna
Justyna 14.04.2021, 19:57
Racja Elizka , zobacz jak żartobliwie podchodzą do tego komentujący na fejsie to świadczy o poziomie inteligencji społeczeństwa.
Merc
Merc 14.04.2021, 18:26
Potwierdza sie stereotyp szoferów BMW
ADAMEK
ADAMEK 14.04.2021, 18:04
BMW I DEBIL W ŚRODKU. PANOWIE POLICJANCI JAK W USA PUKNĄĆ AUTO W TYŁ I NIECH LECI GDZIE CHCE. ALE NIE WIEM CZY POTRAFICIE TO ZROBIĆ. JAK GO NIE ZWALICIE Z DROGI TO ŚMIERDZIEL JESZCZE KOGOŚ ZABIJE. DOWALIĆ MU I BĘDZIE PO PROBLEMIE.
aa
aa 15.04.2021, 06:34
widzisz, akurat w pl jest tak, że we wszystkich sluzbach kierowca odpowiada za uszkodzenia samochodu sluzbowego. Wiec nikt nie bedzie rozwalal radiowozu jak w na filmach w usa, bo bedzie ponosił tego koszty.
???
??? 15.04.2021, 08:32
... skoro odpowiadają za uszkodzenia radiowozu to dlaczego w wielu przypadkach jeżdżą jak szaleni?

Pozostałe