Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Zginął 55-letni mężczyzna

  • 08.04.2021, 13:16
  • redakcja
Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Zginął 55-letni mężczyzna OSP Osiek

Podziel się:

3 kwietnia kilka minut po godzinie 16.00 służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku, do którego doszło podczas prac polowych w miejscowości Udzierz w gminie Osiek. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz strażaków z OSP Osiek i JRG Starogard.

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 55-letni mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy. Obrażenia jakich doznał mieszkaniec gminy Osiek okazały się śmiertelne – mówi asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie. - Pracujący na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe oraz zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady, które mogą okazać się pomocne w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi starogardzka prokuratura – informuje oficer prasowy starogardzkiej policji.


Apelujemy do osób pracujących na roli o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie maszyn. Chwila nieuwagi może zakończyć się kalectwem lub śmiercią.

_redakcja

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)


Pozostałe