Zmiany na najwyższych szczeblach starogardzkiej policji

  • 26.02.2021, 14:49
  • redakcja
Zmiany na najwyższych szczeblach starogardzkiej policji

Podziel się:

Oceń:

W piątek 26 lutego br. odbyło się uroczyste zdanie stanowiska przez mł. insp. Piotra Wiśniewskiego Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim. insp. Bogusław Ziemba - Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim w imieniu całej kadry kierowniczej, policjantów oraz pracowników komendy, podziękował swojemu zastępcy za lata wspólnej służby na rzecz bezpieczeństwa w powiecie starogardzkim.

W ostatni piątek lutego w starogardzkiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której insp. Bogusław Ziemba-Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował swojemu zastępcy za wieloletnią i owocną współpracę. mł. insp. Piotr Wiśniewski, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego starogardzkiej jednostki, otrzymał awans i powierzenie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa w komendzie powiatowej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum. Wobec tego uroczystość odbyła się w nielicznym gronie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

mł. insp. Piotr Wiśniewski podziękował całej kadrze oraz swoim dotychczasowym współpracownikom za wspólną służbę i przyjął z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim podziękowania za wieloletnią współpracę wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności w dalszym życiu zawodowym oraz osobistym. mł. insp. Piotr Wiśniewski pełnił służbę na dotychczas zajmowanym stanowisku od 1 kwietnia 2016 r. Przez blisko 30-lat służył zarówno w pionie prewencji, jak i dochodzeniowo-śledczym. Od początku swojej kariery w policji był między innymi dzielnicowym, asystentem wydziału ruchu drogowego, specjalistą w wydziale dochodzeniowo-śledczym, a także specjalistą zespołu do spraw nieletnich i patologii tutejszej jednostki. W czerwcu 2008 roku został mianowany Komendantem Komisariatu Policji w Gniewie, skąd po 8 latach awansował do starogardzkiej jednostki na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz służba w różnych pionach i wielu stanowiskach były podstawą do powierzenia mł. insp. Piotrowi Wiśniewskiemu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lolo
Lolo 28.02.2021, 21:59
Niech tu nie wraca
Kaśka
Kaśka 28.02.2021, 21:06
Bardzo proszę tu o wpisy osób którym kiedykolwiek , w czymkolwiek pomogła policja w Starogardzie Gd.
o
o 28.02.2021, 20:57
Ja miałem okazję raz mieć styczność z komendą w Starogardzie.
I powiem szczerze nie polecam.
Brak profesjonalizmu. Zero empatii.
A na koniec ci powiedzą, że to nie W-11.
Zresztą ,jaką sprawę tam możesz zgłosić? Przecież oni i tak w niczym ci nie pomogą.
Zbigniew
Zbigniew 28.02.2021, 23:04
Wszyscy narzekają, a co mają powiedzieć mieszkańcy małych miejscowości, tam są małe posterunki lub nie ma wcale.W małych miejscowościach nie powinni służyć osoby tam mieszkające.Starogard przyjeżdża na interwencje do ościennych miejscowości bo tak nie było by nic.
Kaśka
Kaśka 28.02.2021, 10:59
A to teraz jaka firma zarobi? Albo jaki pośrednik? Bo maseczki mają być jakieś tam pptp Coś w tym stylu. To znaczy jak szyta z gaci to mandat. Ktoś komuś idzie na rękę aby szła kasa. Brawo nasi w Warszawie. Kto i ile z Was będzie miał profitu?
Jan
Jan 28.02.2021, 11:34
W zeszłym roku nawet ten od zdrowia mówił, że noszenie maseczek nie pomaga a teraz co...To jest testowanie społeczeństwa na ile sobie pozwoli.Od razu wprowadzić maski konkretnego producenta bez owijania w bawełne.Jeszcze pracujesz to dokłądasz się do ich tarczy anykryzysowej, socjalu a potem do odszkodowań za zamknięte biznesy.
X
X 28.02.2021, 05:43
Tych pier... poje... powinni wszystkich wypierdzielic z tej komendy. Kazda sprawę zamiataja pd dywan, zwykły obywatel nie ma co tam zgłaszać przestestwa bo zaraz umożą.
tutam
tutam 28.02.2021, 20:28
Też nienajlepiej oceniam starogardzką policję. Dochodziło też do afer, był swego czasu mobbing, niektórzy policjanci z powiatu starogardzkiego musieli przenieść się do Tczewa.
kafar
kafar 28.02.2021, 01:20
Sam dałem didi minusa bo uważam że to prowokacja ale też ma racje. Raz się mówi że na dłoniach przenosi się covid a policjanci pokazują ze publicznie to ignorują jednoczesnie karaja nas za nieprzestrzeganie obostrzen. przeciez potem jeden z nich usciska swoja zone, a ona kolezanke/matke/córke itd...
wstyd ze policjanci sie nie zbuntuja tylko wykonuja slepe polecenia.
jak beda kazali wam wlepiac normalnym obywatelom 200 zł bo maja nie taki kolor maseczki jak trzeba to tez bedziecie to wykonywac ?
mam nadzieje ze ludzie beda udostepniac filmiki z takimi policjantami, a ludzie beda ich wytykiwac palcami. .
didi
didi 27.02.2021, 11:59
Czyli podczas przemowy elegancko zachowany 2 metrowy odstęp. ale podczas wręczania już nie ?
Jeszcze przenoszenie groźnego cowidu gołymi dłońmi ?
Brawo!!!
Czytelnik
Czytelnik 27.02.2021, 13:36
Robisz aferę a pewnie sama przenosisz bakterie na gołych dłoniach.Nie każdy ma możliwość pracy zdalnej,musielibyśmy się wszyscy od siebie odizolować, nie przyjmować pokarmów, płynów bo wszędzie są bakterie.Upadające biznesy,ludzie tracą prace, wzrost patologi, zbiorowe pozwy za które skarb państwa beknie czyli w konsekwencji ci co jeszcze mają na tyle siły żeby pracować w tym opodatkowanym Państwie.

Pozostałe