DW 222. Wypadek skody z floty Starostwa Powiatowego w Starogardzie

  • 18.02.2021, 15:21
  • RedJ
DW 222. Wypadek skody z floty Starostwa Powiatowego w Starogardzie Fot. nadesłane

Podziel się:

Oceń:

Bobowo. Dzisiaj, około 7.20, na ulicy Południowej (za cmentarzem, przed tablicą Pączewo) osobowa skoda zderzyła się czołowo z Volkswagenem Caddy. Służbowa skoda jechała po starogardzkiego starostę.

- Ślisko było od rana. Kiedy dojechaliśmy na drodze stał vw a skoda poza nią. Przyjechaliśmy jako pierwsi. Prawdopodobnie vw ściągnęło na lewy pas - mówi Artur, członek OSP  Bobowo. - Kierowca skody sam opuścił pojazd. Uskarżał się na bóle w klatce piersiowej.
Z obrażeniami klatki piersiowej i miednicy karetka ZRM zabrała go na Oddział Ratunkowy SOR . 
- Kierowca białego Volkswagena Caddy początkowo nie potrzebował pomocy, ale po jakimś czasie  zaczął narzekać na bóle głowy i wezwaliśmy drugi zespół ZRM, który zabrał go do szpitala. 
Z relacji świadków wynika, że kierowca Volkswagena Caddy wyprzedzając, nie zachował należytej ostrożności, wjechał na lewy pas i uderzył w jadącą prawidłowo skodę. Było ślisko. 
Pasażerowi vw nic się nie stało. 
Ja nie wyprzedzałbym w takim miejscu i w takich warunkach. Pewnie zabrakło wyobraźni. Noga z gazu...  
RedJ
Fot nadesłane

RedJ

Zdjęcia (3)

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podatnik
Podatnik 20.02.2021, 10:18
Cyt."służbowa Skoda jechała po starostę"
Bo "jaśnie pan"nie może sam dojechać do pracy ?
Takie to porządki panują w starostwie,ze mozna bujać się za pieniądze podatników?
SKANDAL.
Dawid
Dawid 20.02.2021, 00:23

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
AA
AA 19.02.2021, 13:47
Kolejny artykuł o wypadku samochodu starostwa,który jechał do domu po starostę....i możliwość komentowania tylko dla zalogowanych.
Dlaczego ?
Starosta i Bizancjum pod ochroną ?
Podatnik
Podatnik 19.02.2021, 12:37
To starosta jak minister musi być dowozony do pracy ?
A może też odwoą go ?
Ile to kosztuje podatników ?
To trzeba nagłośnić i rozliczyć !!!
tk
tk 18.02.2021, 21:19
vw nie miał pasażera
oraz nie wyprzedzał tylko wpadł w poślizg
Krystian
Krystian 18.02.2021, 20:50
Widzę, że stworzyła nam się kolejna uprzywilejowana grupa, która nie przyjmuje konstruktywnej krytyki.Wulgaryzmy, uszczypliwości tylko na tyle was stać?.W każdej powtarzam każdej grupie zawodowej,organizacji itp zdarzają się czarne owce, a wy bierzecie to do siebie jakby Julian pisał o 100%.
red
red 18.02.2021, 19:19
Strażak nic nie komentuje. Czytaj ze zrozumieniem.
blue
blue 18.02.2021, 20:05
A co on robi?!
Julian
Julian 18.02.2021, 19:01
Szanuję pracę każdej Osp,jednak trzeba bardziej prześwietlić kogo się przyjmuję w jej szeregi.Po pierwsze biegli są od badania wypadków,po drugie udając się na akcje jedziecie pomagać ludziom, niestety są tacy co mają ustawkę z różnymi portalami i wysyłają im focie z wypadków i tym trzeba się zając.No i ci co myślą, że jeśli jeżdżą z Policjantami na akcje, to im wolno znacznie więcej i są ważniejsi od Funkcjonariusza.Osp to nie miejsce dla karierowiczów , osób chcących się wzbogacić na ludzkiej krzywdzie w czasie wypadku, czy pożaru , niedawny przykład z Malborka.Psp większa kontrola na Osp tyle w temacie i tyczy się to ogółu.
Jaco
Jaco 18.02.2021, 20:31
Nie mam argumentów na twoją wypociny a więc tradycyjnie się wypowiem ZAMKNIJ P...E ;)
mk
mk 18.02.2021, 19:52
Julek czego się czepiasz? człowiek jeśli wolisz strażak z osp przekazał informację którą zastał na miejscu czyli zderzenie dwóch samochodów osobowych i relacje świadków zdarzenia. zdjęcia są robione z odległości z za pojazdów służb ratunkowych i policji mógł je wykonać każdy kto był na miejscu zdarzenia. pis chciał żeby PSP przejęła kontrolę nad OSP a najważniejsze ich majątkiem na szczęście do tego nie doszło.
gość
gość 18.02.2021, 19:23
Nie obrażąj Julian...
Kasia
Kasia 18.02.2021, 19:28
Kto kogo i gdzie obraża?, napisał ogólną prawdę!.
Józef
Józef 18.02.2021, 20:33
Prawdy są trzy tylko prawda,sama prawda i gówno prawda w tym wypadku opcja trzecia.
*****PO
*****PO 18.02.2021, 16:45
Pewnie znowu jakiś Seba,co prawko znalazł w paczce czipsów.
Czadoman
Czadoman 18.02.2021, 20:15
Od Żeby to ty gościu odbij 😁😁😁
o
o 18.02.2021, 16:09
Po starostę to mogli saniami pojechać.
Przez pole.
John
John 18.02.2021, 20:03
A ty pewnie byś chciał ciągnać te sanie?????
obatel
obatel 18.02.2021, 16:40
ciekawe , wszyscy normalni i trzeżwi ludzie na własny koszt jadą do pracy , a ten to co , święta krowa ?????
o
o 18.02.2021, 17:02
A skąd wiesz że on był :
1. Normalny
2. Trzeźwy
Kociewiak
Kociewiak 18.02.2021, 20:07
Wie pewnie tyle , że osoby które nie potrafą nawet dla siebie wymyśleć "nicku" Powinny leczyć się na nogi bo na głowę już stanowczo za późno????
Czadoman
Czadoman 18.02.2021, 20:17
Odpowiedzi brzmi ma od urodzenia opaskę zaciskowa na muzgu 💯%%%
Goc
Goc 18.02.2021, 16:07
Kociewiak pl. oraz OSP Bobowo.

1. Poprosze o podstawe prawna, ktora upowaznia strazaka OSP o wypowiadaniu sie o prawdopodobnych przyczynach wypadku.
2. Zgodnie z ust. O prawach pacjenta dlaczego STRAZAK OSP opisuje stan poszkodowanego?
3. Zg. Z kodeksem cywilnym dlaczego STRAZAK OSP WSKAZUJE kto byl kierowca?

Poprosze o oficjalna odpowiedz na powyzsze pytania.
x
x 18.02.2021, 21:22
Odp:
1. W Polsce prawo już nie obowiązuje (PiS).
2. Poszkodowany jeszcze niczego nie podpisał więc nie można mówić mówić o prawach pacjenta.
3. Kierowca a kierujący konkretnym pojazdem to dwa inne zagadnienia.
Oficjalnie to ty możesz mi tu nagwizdać.
Pjoteeeerr
Pjoteeeerr 18.02.2021, 21:04
Zostaw Strażaków w spokoju ty nie czuwasz na innymi w dzień i noc a problem robisz ... Po Co ? Sensacji szukasz...
Łukasz Przybylski
Łukasz Przybylski 18.02.2021, 20:38
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że zadając pytania tego typu powinieneś wypowiedzieć się z imienia i nazwiska po drugie nie nastąpiło wskazanie kierowcy z imienia i nazwiska czy miejsca zamieszkania co pozwoliloby ustalić jego dane osobowe na tej podstawie więc twoje pytania wedlug mojej ekspertyzy są wyciagniete z twojej ignoranckiej niewiedzy,na co dowodem jest że nie podpisujesz się z imienia i nazwiska bojąc się kompromitacji.
Ryszard
Ryszard 18.02.2021, 16:04
I przez takie wypowiedzi strażaków OSP rodzą się plotki oraz pomówienia .
km
km 18.02.2021, 15:57
Wuja go ściągło na lewy pas. Po prostu se jechał środkiem i miał w *** tych z przeciwka. To typowe na wsi.
Jan
Jan 18.02.2021, 15:56
A do wypowiedzi z miejsca wypadku nie jest upoważniony rzecznik prasowy ?
mk
mk 18.02.2021, 15:44
pomijam manewr wyprzedzania ale zdjęcia pokazują w jakim stanie są nasze drogi. to jest droga wojewódzka? tak to może wyglądać droga osiedlowa. praca służb to jest kpina. jak już jedzie pług to tylko ubija śnieg i chyba kierowca zapomniał, że ma z tyłu zbiornik z piaskiem do posypywania

Pozostałe