Blacharnia – lakiernia HADM Gramatowski

  • 15.02.2021, 12:55
  • art. spons.
Blacharnia – lakiernia HADM Gramatowski

Podziel się:

Zima to niebywale jeden z najtrudniejszych okresów dla kierowców.

Drogi nie zawsze bywają odśnieżone na czas, a mróz sprawia, że to, co zdołało stopić się w słońcu, wieczorami tworzy warstwę lodu. W takich warunkach nie trudno o stłuczki, kolizje drogowe czy drobne incydenty na parkingu, a przecież każdy chce, aby jego auto długo wyglądało jak nowe i było bezpieczne.

W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy na co dzień kompleksowo zajmują się naprawą szkód powypadkowych wszystkich marek, doradzą jak postępować i szybko przywrócą nasze auto do stanu przed uszkodzeniem. Te warunki spełnia funkcjonująca już od 11 lat Autoryzowana Blacharnia- Lakiernia HADM Gramatowski, która przez ten czas wyszkoliła kadrę najlepszych specjalistów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie innowacyjności napraw. Warto wspomnieć, że jest to blacharnia autoryzowana przez markę Skoda, która spełnia najwyższe standardy, a naprawy dokonywane są wyłącznie z użyciem oryginalnych części.

Naprawy lakierniczo- blacharskie w HADM Gramatowski można dokonać bezgotówkowo. Co to oznacza? Nie musisz się martwić, że nie jesteś przygotowany na dodatkowe wydatki, ponieważ wszystkie koszty zostają rozliczone z Zakładem Ubezpieczeń. Współpraca z dużą ilością Towarzystw Ubezpieczeniowych sprawia ,że naprawa jest przeprowadzona szybko i sprawnie.


Potrzebujesz samochodu na już? Utrata pojazdu na dłuższy czas uniemożliwia Ci pracę?
W takiej sytuacji , również jesteśmy w stanie pomóc wypożyczając auto na czas naprawy. Bogata oferta wypożyczalni samochodów oferuje auta zarówno osobowe, jak i dostawcze o dużej ładowności, którymi można się poruszać mając prawo jazdy kategorii B.

Warto pamiętać, że to Twoja decyzja gdzie chcesz naprawić auto, nawet jeśli ubezpieczalnia nakłania Cię do naprawy w innym miejscu, to Ty decydujesz gdzie naprawisz samochód. Dbając o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich warto dokonywać napraw w autoryzowanych punktach.Zapraszamy

HADM Gramatowski

Skoda i Kia

Rokocin 4G, 83-200 Starogard Gdański

tel. 58 560 94 80

Skoda i Citroen

82-300 Elbląg, ul. Warszawska 87

tel. 55 235 24 57

art. spons.

Komentarze (0)


Pozostałe