TYLKO U NAS: Znamy termin otwarcia Castoramy przy ul. Zblewskiej w Starogardzie. Sprawdźcie, kiedy sklep przyjmie pierwszych klientów! [FOTO]

  • 11.02.2021, 15:28
  • redakcja
TYLKO U NAS: Znamy termin otwarcia Castoramy przy ul. Zblewskiej w Starogardzie. Sprawdźcie, kiedy sklep przyjmie pierwszych klientów! [FOTO]

Podziel się:

17 lutego w Starogardzie Gdańskim pierwszych klientów przywitają pracownicy nowoczesnego sklepu Castorama, największej sieci z produktami dla domu i ogrodu oraz DIY w Polsce. Dzięki atrakcyjnej ofercie, sprawdzonym produktom oraz profesjonalnemu i pomocnemu zespołowi, każde zakupy staną się przyjemnością. Z okazji otwarcia sklep przygotował również specjalną ofertę i wiele promocji.

Nowa Castorama znajduje się w zmodernizowanym budynku po byłym Tesco, przy ulicy Zblewskiej 5. Jest to pierwszy sklep Castorama w tym mieście i zarazem osiemdziesiąty czwarty w Polsce. Zatrudnienie w ramach nowych miejsc pracy znalazło tu ponad sto osób. Obiekt został w pełni przygotowany do funkcjonowania w obecnym reżimie sanitarnym, zastosowanie znalazły wysokie standardy wypracowane przez firmę w ostatnich miesiącach. Obsługa oraz klienci zobowiązani są do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz noszenia środków ochrony osobistej. Bezpieczeństwo we wszystkich sklepach Castorama jest traktowane priorytetowo.


Doradza i inspiruje
Sklep w Starogardzie Gdańskim to prawie 30 tysięcy produktów służących do budowy, remontu wykończenia i dekoracji mieszkań domów i ogrodów. Na ponad 7000 m 2 klienci znajdą strefy inspiracji łazienek i kuchni oraz usługi takie jak punkt projektowania, transport, cięcie drewna, oklejanie, wycinanie otworów w zlewie. Atrakcyjna oferta cenowa oraz wiele propozycji aranżacji pomogą stworzyć wymarzone wnętrze niezależnie od możliwości budżetowych. W wyborze i podjęciu decyzji pomogą doradcy klienta – ich profesjonalna wiedza ułatwi dobranie produktów do potrzeb klientów. Każdy z doradców, aby móc zapewnić klientom odpowiednie wsparcie, odbył szereg szkoleń związanych z ofertą produktową i obsługą klienta.

– Nasi klienci znajdą u nas wsparcie na każdym etapie remontu, czy modernizacji domów i mieszkań lub po prostu polepszania warunków mieszkaniowych. Dla miłośników ogrodnictwa mamy w naszym sklepie dużą pergolę, gdzie znajdą wszelkie niezbędne produkty do przeznaczone do różnego rodzaju prac ogrodowych i wypoczynku na łonie przyrody oraz piękne rośliny.
Nasi doradcy chętnie dzielą się wiedzą, a szeroki asortyment produktów pozwoli na przeprowadzenie wymarzonych zmian w sposób łatwy i efektowny, a w dodatku dopasowany do każdego budżetu. Castorama w Starogardzie Gdańskim jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. W mieście nie było do tej pory sklepu budowlano-remontowo-dekoracyjnego tej wielkości. Jestem pewien, że nie tylko spełnimy oczekiwania naszych klientów, ale również zainspirujemy ich i przekonamy do dobrych zmian w ich mieszkaniach, domach i ogrodach – mówi Zbigniew Janusz, dyrektor sklepu Castorama w Starogardzie Gdańskim.

Dzięki doskonałej lokalizacji, klienci mogą dotrzeć do sklepu busem, komunikacją miejską i samochodem. Dla tych ostatnich przeznaczony jest duży parking, który pomieści ponad 350 pojazdów.

Sklep jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Są to specjalne miejsca parkingowe, usytuowane niedaleko wejścia do budynku oraz wnętrze pozbawione progów czy schodków, do dyspozycji klientów jest także wózek dla niepełnosprawnych.

Z Castoramą każdy remont stanie się przyjemnością
Castorama może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i uznaniem w oczach milionów klientów. Wyróżnia ją bogata historia, od ponad 20 lat pomaga Polakom w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych mieszkań, domów i ogrodów. Gromadzona latami wiedza na temat potrzeb i dostępnych rozwiązań sprawia, że zarówno oferta produktowa, jak i usługi zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nowy obiekt w Strogardzie zachwyci nowoczesnymi showroomami zorganizowanymi w formie stref inspiracji. Na klientów czekać będą zarówno klasyczne propozycje wykończenia poszczególnych pomieszczeń, jak również najnowsze rozwiązania, takie jak produkty smarthome czy zaawansowane technologiczne ekologiczne instalacje odzyskujące wodę czy ciepło. Nowością na rynku jest oferta kompleksowego wyposażenia kuchni od A do Z. Propozycja Castoramy obejmuje produkty do wykończenia, meble kuchenne, osprzęt, AGD oraz pełny pakiet usług, w który wchodzić będzie proces wymiarowania, projektowania układu mebli i zastosowanych ostatecznie rozwiązań, z opcja błyskawicznej dostawy i montażu. W ofercie klienci znają aż 28 typów frontów, które pozwolą dobrać odpowiedni styl wykończenia pasujący do gustu i potrzeb
każdego oraz gamę blatów, rozwiązań do przechowywania. W czasie projektowania kuchni w specjalnym stanowisku na terenie sklepu lub za pomocą internetowego konfiguratora, klienci będą mogli skorzystać również z oferty dostępnych w Castoramie AGD, zlewów, baterii oraz innych elementów wykończenia kuchni.

Nowością jest również gama produktów Atomia, mebli do przechowywania i organizacji przestrzeni, do każdego pomieszczenia. Elementy modułowe pozwalają na dowolne konfigurowanie, również w trudnych miejscach, takich jak pomieszczenia ze skosami czy przestrzeń pod schodami. Meble Atomia wyróżnia bardzo duża ilość różnych dodatków i sposobów konfigurowania półek czy szuflad, które można wyposażyć na przykład w popularne kosze ażurowe. Szafki mogą posiadać drzwi tradycyjne lub przesuwne, w kilku kombinacjach kolorystycznych, również ze szkłem transparentnym, mlecznym albo lustrem.

Łatwe i szybkie zakupy
Oferowane w sklepie produkty można również zamówić na Castorama.pl lub telefonicznie, a dzięki wygodnej formie usługi „zamów z dostawą” zostaną one dostarczone pod wskazany adres lub nawet do Paczkomatu InPost. Dla tych, którym zależy na czasie, Castorama przygotowała usługę „zamów i odbierz”, dzięki której skompletowane zamówienie można odebrać w sklepie jeszcze tego samego dnia, w przeciągu 2 godzin. Sklep oferuje bezterminową możliwość zwrotu zakupionego towaru.


 


 

 

_redakcja

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)


Pozostałe