Okradli domek letniskowy. Wszystko zarejestrowała kamera

  • 29.12.2020, 11:44
  • redakcja
Okradli domek letniskowy. Wszystko zarejestrowała kamera

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Posterunku Policji w Zblewie prowadzą czynności w sprawie włamania do domku letniskowego. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość 2 mężczyzn, których wizerunki zarejestrowały kamery. Osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci ze Zblewa prowadzą czynności w sprawie włamania do domku letniskowego. Do zdarzenia doszło w nocy 7 października 2020 roku około godz. 23.45 w Miradowie. Podejrzani o popełnienie tego przestępstwa sprawcy zostali zarejestrowani przez kamery. Złodzieje zainteresowani byli, każdym przedmiotem, który przedstawiał jakąkolwiek wartość. Przestępcy po sforsowaniu drzwi zabrali między innymi przetwornicę prądu, czujnik dymu, radio i czarno-biały telewizor, reklamówkę z talerzami i ubraniami, a także dwie fotopułapki. Łączna wartość strat wyniosła ponad 2 tys. zł.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych o popełnienie tego przestępstwa mężczyzn proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Zblewie pod numerami telefonu 4774-27-281 lub 4774-27-283, a także za pośrednictwem maila: [email protected]

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału. 

 

_redakcja

Zdjęcia (3)

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

adamek
adamek 29.12.2020, 19:30
Kochane ludziska z Starogardu nie grajcie w lotto. Bo ja wygrałem marne 170zeta i nie mogę odebrać kasy w POLO na Traugutta.Bo bardzo nie miła pani powiedziała mi że ludzie płacą kartą i guzik z wypłatą bo nie ma gotówki. To dopiero cyrk. Zwalą wszystko na wirus i kasy nie wypłacą, PARANOJA JAK ZAWSZE W TYLKO POLSCE.
konkret
konkret 29.12.2020, 14:40
Gang Olsena...jestem prawie pewien
pepe
pepe 29.12.2020, 13:36
GDDKiA ogłosiła przetarg na budowę obwodnic i dróg szybkiego ruchu na lata 2021-2023. Niestety nadal nie ma Starogardu Gd. Pełna lista poniżej. Gdzie są ku... Ci co tak licznie krzyczeli Andrzej Duda! na wiecu wyborczym? Który powiedział, że obwodnica powstanie. Ale nie powiedział kiedy. Ciemny lud to kupił. Duda wygrał wybory, a obwodnicy jak nie było tak nie ma i długo nie będzie.
Pełna lista odcinków, na które zostaną ogłoszone przetargi:
DK28 obwodnica Nowego Sącza i Chełmca
DK50 obwodnica Kołbieli
DK73 obwodnica Morawicy i Woli Morawickiej
DK79 obwodnica Zabierzowa
DK66 obwodnica Bielska Podlaskiego
DK73 wschodnia obwodnica Tarnowa
DK74 obwodnica Gorajca
DK74 obwodnica m. Dzwola
DK32 obwodnica Strykowa
DK31 obwodnica m. Kostrzyn nad Odrą
S6 koniec obwodnicy Koszalina i Sianowa — początek obwodnicy Sławna
S6 obwodnica Sławna
S6 koniec obwodnicy Sławna — obwodnica Słupska
S10 Toruń — Bydgoszcz (z węzłem Toruń Południe)
S17 Zamość Wschód — Zamość Południe
S17 Zamość Południe — Tomaszów Lubelski
S17 koniec obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego — Hrebenne
S19 gr. woj. lubelskiego — Międzyrzec Podlaski
S19 obwodnica Międzyrzeca Podlaskiego (dobudowa drugiej jezdni)
S19 Międzyrzec Podlaski — Radzyń Podlaski
S19 Radzyń Podlaski — Kock
S19 obwodnica Kocka i Woli Skromowskiej (dobudowa drugiej jezdni)
S19 Kock — Lubartów Północ
S19 Babica — Jawornik
S19 Domaradz — Iskrzynia
S74 Przełom/Mniów — Kielce
S74 Kielce Zachód — Kielce (DK73)
S74/DK9 obwodnica Opatowa S74 i DK9 budowa łącznika północnego
*****PO
*****PO 30.12.2020, 14:05
Idioto,co ma Prezydent do obwodnicy?
tutam
tutam 29.12.2020, 23:54
Najśmieszniejsze, że dominują tu miasta mniejsze od Starogardu ze średnią liczbą mieszkańców 20 tys. No ale się nie dziwię - w Niemczech nawet niektóre wsie mają obwodnice.
*****PO
*****PO 01.01.2021, 15:14
To czemu tam się nie przeprowadzisz?
Remi
Remi 29.12.2020, 23:14
Niedowidzicie czy co przez tego cowida?Pisze jak byk DK74 m.Dzwola która będzie łączyć się z m.Starogard Gdański od strony m.Rokocin a zjazd w okolicy stadniny i wtedy na kuń!I nazad!
E
E 29.12.2020, 19:24
Ale ten ich prezydent nie powiedział kiedy ona powstanie. Pewnie to ogłoszą przed kolejnymi wyborami.
Groszek Cesarz
Groszek Cesarz 29.12.2020, 16:25
Tak. I co chwilę do Starogardu przyjeżdża pan poseł Kacper Płażyński robic awantury, a jak się mu wypomina tę naszą obwodnicę ktorej nie ma to milczy. Obiecanki cacanki, oby tylko do koryta sie dostać
nomad
nomad 30.12.2020, 11:47
przez lata pajace obiecywali obwodnicę , najpierw neumann , potem kilian , smoliński , płażyński , ale będziemy przy urnach wyborczych pamiętać...
Emil
Emil 30.12.2020, 10:58
A jak myślisz? Co posła Kacpra interesuje obwodnica Starogardu, kiedy on mieszka w Gdańsku? Nie bądź naiwny , jedyne na czym mu zależy to kilka głosów na wyborach, po nic innego on tu nie przyjeżdża....
Nie oszukujmy się.
Nie oszukujmy się. 29.12.2020, 14:30
To samo będzie z modernizacją i elektryfikacją linii kolejowej 203.
tutam
tutam 01.01.2021, 21:38
Ważniejsze jest, żeby "drut" był w Kościerzynie, Kartuzach i Sierakowicach. Na Pomorzu dba się tylko o Kaszuby i ewentualnie Tczew. Okolice Starogardu to dla naszych władz jakieś leśne za***, gdzie nie warto inwestować.

Pozostałe