Pijany kierowca BMW rozbił auto na ogrodzeniu w Kolinczu

  • 26.11.2020, 22:59
  • MK/ JT
Pijany kierowca BMW rozbił auto na ogrodzeniu w Kolinczu KPP Starogard

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Kolincz. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, rozpędzone bmw, uderzyło w ogrodzenie prywatnej posesji. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał 29-letni mężczyzna. Mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy.

W środę 25 listopada br. dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące auta marki BMW, które uszkodziło w Kolinczu ogrodzenie prywatnej posesji.
- Interweniujący w tej sprawie mundurowi wstępnie ustalili, że w czasie zdarzenia samochodem tym podróżowało 2 mieszkańców powiatu tczewskiego, kobieta i mężczyzna. Autem miał kierować 29-latek, który doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Badanie trzeźwości wskazywało na to, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 1,80 promila - mówi nam asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Policyjny technik zabezpieczył ślady kryminalistyczne, które mogą okazać się pomocne w wyjaśnianiu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

 

MK/ JT

Zdjęcia (1)

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Witek
Witek 02.12.2020, 19:50
No akurat w Kolinczu nagminnie podsklepowe gwiazdy jeżdżą napruci. Nikt nic nie zrobi bo nawet jeśli nie napije sie pod sklepem to u kompla co mieszka obok a potem wraca autem.
fbi-cia
fbi-cia 28.11.2020, 16:59
podajcie dane tego opoja i tych , którzy to tuszują , najwyższy czas zrobić z nimi porządek - nie wywiną się...
Jola
Jola 28.11.2020, 13:33
Problem alkoholizmu i narkomani występuje nie tylko na drogach publicznych, jeśli taki delikwent wsiada za kółko, ale i innych sferach życia chociażby w pracy.Problemy używek mogą dotknąć od Prezesa, Szefa firmy po zwykłego szeregowego Pracownika.Dużo osób świetnie się kamufluje, aż dopiero wypadek lub epilepsja alkoholowa odsłania prawdę.Ich decyzje mogą być absurdalne i oderwane od rzeczywistości, i do tego zarządzają zasobami ludzkimi lub obsługują specjalistyczny sprzęt.
Obywatel
Obywatel 28.11.2020, 14:24
Dotknęłaś Jolu sedna sprawy , osób uzaleznionych od alkoholu pracujących na róznych szczeblach zawodowych.
Nie trzeba daleko szukać,szef alkoholik
osoba publiczna ,"żygajaca z opilstwa"
na imprezie otwartej na oczach dziesiątek zdumionych i zażenowanych
ludzi.Sytuacja mająca miejsce nie raz i nie dwa.Co najgorsze alkoholik i cham ma sie dobrze i udaje "cenionego" vipa.
A najbliższe otoczenie co mogłoby bez problemu sprawić,ze facet wylatuje z hukiem z intratnej posady to nie robi nic.
Zmowa milczenia bo strach o stołki ?
Faryzeusze.



Andrzej
Andrzej 28.11.2020, 22:32
Z czego robisz problem Obywatel?.Byłem na imprezie weselnej i myśląc, że odbije mi się na zdrowie puściłem pawia, bo miałem coś na żołądku i jakoś nikt afery nie robił a gouda lepiej wchodziła.Na innym zamiast cichego bączka puściłem solidnego kleksa na siedząco.Z początku żałowałem,że ubrałem jasny garnitur, ale jak impreza się rozkręciła i każdy miał wzięte, to bawiliśmy się do białego rana i nikt mi uwagi nie zwrócił,nawet nie wiem jak wróciłem do domu, dopiero po południu moja ślubna zrobiła mi afere o te brudne lachy w których poszedłem spać.Widać mało znasz życia że innych oceniasz.
basia
basia 28.11.2020, 17:01
ciekawe , czy alkomat u nich działa i jest skuteczny ???
Może przeczyta to jakiś poseł (hahaha, wiadomo że nie, a jak przeczyta,…
Może przeczyta to jakiś poseł (hahaha, wiadomo że nie, a jak przeczyta, to i tak nic z tym nie zrobi) 28.11.2020, 12:31
Postuluję: 1 jazda po pijaku - dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów,
2 jazda po pijaku i tym samym łamanie zakazu prowadzenia pojazdów - kilkuletnie więzienie,
Dodatkowo taka sama kara dla pasażerów, którzy jechali z pijakiem
Wacław
Wacław 28.11.2020, 11:40
Można zauważyć,że jednego się strofuje,za jazdę po używkach lub bez uprawnień, a innego jak ma dużo znajomych usprawiedliwiają przyjaciele, i nawet domagają się blokowania niewygodnych komentarzy.
Gość
Gość 28.11.2020, 14:51
No ,właśnie. Np***dego pijaka nie wolno krytykować -blokują komentarze.
Czy to nie jest tak,ze tępi się zwykłych ludzi a tych na stołkach fałszywie chroni?
A może Ci co chronią pijaków na stołkach nie robią tego bezinteresownie?


albinos
albinos 28.11.2020, 17:02
rude i wszystko jasne
Uparty
Uparty 28.11.2020, 14:58
Rudego pijaka ?
Wiecie o kogo chodzi ?
kali
kali 28.11.2020, 17:12
wszyscy wiedzą , ale jego podwładni i kolesie od kielicha dostają podwyżki , premie , awanse i opętała ich ogólna niemoc i amnezja jak u dziwisza...
wkurzony
wkurzony 28.11.2020, 17:18
skandal , a rejestracja auta w tym urzędzie trwa 2 m-ce , ale już niedługo to wszystko trafi do programu uwaga , być może wtedy zapanuje porządek
dawid
dawid 27.11.2020, 10:47
tylko naturalna eliminacja takich osobników da pewność , że nie zrobią tego kolejny raz po pijaku... , ziobro do roboty...
yeti
yeti 27.11.2020, 09:27
czy ten pijacki ułom miał zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd ?
kotek alik
kotek alik 27.11.2020, 08:27
pijany za kółkiem - na 15 lat w kamieniołomy gnoja i przepadek majątku
Klemens
Klemens 27.11.2020, 09:47
No i dla takich przydałoby się bliskie spotkanie z pałką teleskopową, a potem 16 godzin czekania przed Sorem aż ktoś łaskawie ich przyjmie.Koleżanka kierowcy powinna też mieć postawione zarzuty.
j-23
j-23 27.11.2020, 10:41
takim nie powinno się udzielać jakiejkolwiek pomocy !!!
Tadeusz
Tadeusz 27.11.2020, 09:03
Następny poczęty na melinie z mózgiem jak tik-tak , dla którego zdrowie i życie innych ludzi nie ma znaczenia.Tą jego panne też skazać, skoro z nim jechała.
paragraf
paragraf 27.11.2020, 09:12
dokładnie tak , bo uczestniczyła w przestępstwie drogowym , a właściciel posesji powinien wytoczyć im sprawę sądową i złupić do zera !!!
Lolo
Lolo 27.11.2020, 07:29
A policja co robiła w tym czasie-laptop czy tablet w ukryciu przed ludźmi, no tak to niestety wygląda w stg, szkoda że od lat nikt z tym nic nie robi, na pewno jeszcze parę osób zginę zanim policja nabierze ochoty na wyjcie z radiowozu
*****PO
*****PO 27.11.2020, 09:01
Co ty chłopie pieprzysz?
Marek
Marek 27.11.2020, 08:44
Lolo lepiej idz się uczyć zdalnie !!!.Podziękuj ludziom tworzącym prawo czyli politykom na Wiejskiej.Dalej wierzysz że żyjemy w systemie demokratycznym, w którym masz wpływ na tworzenie prawa i inne kwestie?.Już Arystoteles stwierdził,że Demokracja to rządy hien nad osłami.Każdy wsiadający za kółko po jakichkolwiek używkach z sądowym zakazem itp powinien być pokazany w lokalnych mediach, tak samo jak złodziej zero anonimowości.A taki co pozbawił kogoś życia i jest Mor.de itd bo nawet nie mogę napisać tego słowa bo taką mamy wolność słowa w Polsce to powinien spotkać się ze św Piotrem.Co do Policjantów jak dla mnie to niech siedzą w tym radiowozie nawet z komputerem stacjonarnym, dajmy im najpierw narzędzia do działania.Jak będą zatrzymywać każdego to też zle bo zaraz będą głosy niezadowolenia żeby się pijakami zajęli a skąd wiadomo kto nachlany i naćpany jezdzi skoro społeczeństwo na to pozwala nie reagując.
albin
albin 27.11.2020, 07:24
kolejny pijak za kółkiem , kiedy to się skończy ? , o marce auta nie ma co gadać , karać bezwzględnie tych potencjalnych m***ców !!!!
Co jest dobrego w Tczewie ? Bilet do Starogardu Gdańskiego....
Co jest dobrego w Tczewie ? Bilet do Starogardu Gdańskiego.... 28.11.2020, 20:47
Kierowca i pasażerka z powiatu tczewskiego . I wszystko jasne....
Ktos
Ktos 27.11.2020, 07:37
Sluchaj nie wiesz jak do tego doszlo to sie nie odzywaj
Jak do tego doszlo (nie) WIEM !!
Jak do tego doszlo (nie) WIEM !! 29.11.2020, 23:35
Jak ? Proste . Nachlany prawie 2 promile . Mial na %, mial na BMW, mial na impreze, ale na rozum i zimowe opony juz zabrakło .. Troche mrozu, ślisko, brak zimówki ALE PRZEDE WSZYSTKIM PIJANY KIEROWCA=POTENCJALNY M***CA
Jak ktos jeździ pijany to niestety tak to sie kończy. Gdyby byl trzeźwy to sprawa wygląda inaczej. Jak jest pijany to nie ma ŻADNEGO WYTŁUMACZENIA ani dla kierowcy ani dla pasażerki, ktora pozwoliła w takim stanie kierowcy prowadzić.. powinna zostać współwinną zaistniałego zdarzenia. Jak sie ma 29 lat to trzeba sie zachowywać jak na 29- latka przystalo - czyli odpowiedzialnie- za siebie, za pasażerkę i za innych uczestników ruchu, którzy mogli potencjalnie w tym zdarzeniu uczestniczyć i mogło się jm coś stać.
lola
lola 27.11.2020, 08:32
a ty co , jechałeś z nim , to też do ukarania...
cymbał
cymbał 27.11.2020, 10:22
Jak doszło? Napruł się i rozwalił auto - proste i logiczne.
Johny
Johny 27.11.2020, 07:15
Kolincz,Klonówka,Rywałd - tam co drugi jezdzi pijany bez prawa jazdy...
johny 1