Dzieli nas tylko czas... We wtorek odbył się pogrzeb Zbigniewa Wieczonkowskiego, sołtysa wsi Bobowo

  • 23.11.2020, 11:57 (aktualizacja 25.11.2020, 20:37)
  • JT/JRok
Dzieli nas tylko czas... We wtorek odbył się pogrzeb Zbigniewa Wieczonkowskiego, sołtysa wsi Bobowo Śp. Zbigniew Wieczonkowski.

Podziel się:

Oceń:

20 listopada dotarła do nas smutna wiadomość - w wieku 62 lat zmarł Zbigniew Wieczonkowski. Jak wspominają mieszkańcy, był oddany swojej wsi i zawsze nosił ją w sercu. Spoczął dziś (wtorek) na cmentarzu parafialnym w Bobowie.

Zbigniew Wieczonkowski na sołtysa został wybrany w grudniu 2012 roku.
- Zrobił bardzo dużo dla mieszkańców oraz całej naszej gminy. Każdy, kto z nim współpracował, wie ile serca wkładał w realizację założonego celu. Wszyscy dobrze pamiętamy, ile nerwów niekiedy go to kosztowało. Pomimo choroby, z którą się zmagał, na twarzy zawsze nosił uśmiech. To wielka  strata dla całej społeczności. Zbyszku, będziemy zawsze o Tobie pamiętać - zapewniają mieszkańcy wsi. 
My zapamiętamy Śp. Zbyszka jako zapalonego wędkarza (prezes BTW), znakomitego organizatora festynów i dobrego szklarza, potrafiącego wykonać z tego materiału niezwykle piękne a przy tym użyteczne rzeczy.  

Msza święta 
pogrzebowa odbyła się dziś w kościele p.w. św. Wojciecha w Bobowie. Zmarłemu w ostatniej drodze towarzyszyli bliscy, mieszkańcy, przedstawiciele samorządu. Śp. Zbigniew Wieczonkowski spoczął na cmentarzu parafialnym w Bobowie. 
Polecajmy go w naszej modlitwie.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... 
 

JT/JRok

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe