Wybudują wodociąg w Koteżach

  • 20.11.2020, 12:05
  • redakcja
Wybudują wodociąg w Koteżach

Podziel się:

Oceń:

Gmina Starogard Gdański podpisała umowę na budowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Koteże. Inwestycja rozpocznie się od ulicy Towarzyskiej.

Zostanie wykonane około 2 kilometry sieci wodociągowej oraz 14 przyłączy do granicy działek. Zakończenie prac planowane jest w grudzień bieżącego roku.

_redakcja

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 25.11.2020, 00:52
A kiedy gaz ziemny w Skórczu?
Wyborca
Wyborca 25.11.2020, 15:48
W Skórczu to najpierw zróbcie porządek i połączcie miasto i gminę wiejską. To kuriozum, żeby w jednym miasteczku funkcjonował oddzielnie Urząd Miasta i dwa kroki dalej Urząd Gminy. A kasa leci......
ha,ha...
ha,ha... 25.11.2020, 08:24
... a odwierty już robili?
gmina
gmina 24.11.2020, 15:01
Pani wójt to niedługo będzie pozować do zdjęć przy przedłużeniu umowy na telefon do urzędu gminy 🤦‍♂️
Buta
Buta 24.11.2020, 18:42
Kochani bez przesady z krytyką wójt,bo dwa kilometry sieci wodociągowej z przyłaczamy to pożyteczna dla mieszkańców inwestycja.
Pani wójt zasłużenie pozuje do zdjęć tym bardziej,ze nie angażuje do promocji pół urzędu.
Zobaczcie jak to robią w starostwie.
Każda okazje jest wykorzystywana do promocji przez starostę jego zastepcę i etatową konkolewską.
Nikt z nich nie odpuści ani na krok,zawsze i na każdym zdjeciu z róznych okazji cała trójka w komplecie.Pytanie dlaczego marnują czas,za który placą im podatnicy.
Rozumiem,ze powiat reprezentuje starosta ,albo w jego zastępstwie vice starosta a po co tam jeszcze pozujaca etatowa pani ?
Ciekawe czy ta kobieta widzi siebie na tych zdjeciach ?
Żenujące sa te sztuczne wygibasy.
Na podsumowanie : za promocje na siłę czerwona karta dla starostwa .
tylko się promuje
tylko się promuje 24.11.2020, 16:57
Po wyborze na wójta pozowanie na fotkach najlepiej jej wychodzi. Reszta pozostawia wiele do życzenia.
hai
hai 20.11.2020, 20:33
A gdzie odstepy ?

Pozostałe