Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta

  • 20.11.2020, 16:00
  • redakcja
Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta

Podziel się:

Oceń:

W poszukiwaniu najbardziej potrzebujących rodzin, przez ostatni miesiąc wolontariusze odwiedzali różne zakątki całego powiatu. 14 listopada otwarta została baza rodzin Szlachetnej Paczki z rejonu Starogardu Gdańskiego.

Nadszedł czas wyboru rodzin, którym w okresie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia chcemy pomóc. Spowodować, żeby ten wyjątkowy czas był pełen radości, miłości i momentów, w których nikt nie będzie się martwił co przyniesie jutro.
– Teraz darczyńcy, ludzie dobrych serc, mogą wybrać rodzinę i zacząć przygotowywać paczki dla potrzebujących. Już dzisiaj bardzo dziękuję za to zaangażowanie i wsparcie projektu Szlachetnej Paczki w Starogardzie Gdańskim. My jako SuperW działamy od września i odwiedzamy dużą ilość rodzin w naszym mieście, jak i całym powiecie starogardzkim. W tegorocznej edycji odwiedziliśmy ponad 80 rodzin z czego na dzień dzisiejszy zakwalifikowanych do pomocy mamy 40 z nich. Ten stan jeszcze się zmieni, ponieważ nadal działamy i pomagamy – mówi lider Szlachetnej Paczki w naszym mieście Michał Hinc.

Weekend Cudów
Wolontariusze tworzą opisy rodzin, przygotowują odpowiednie dokumenty, a wszystko wędruje do systemu, by na stronie www.szlachetnapaczka.pl darczyńcy mogli wybrać rodzinę, której pomogą.
– W imieniu zespołu SuperW i swoim już teraz dziękuję za wsparcie i zapraszam do wyboru rodzin – zachęca Michał Hinc.
Tegoroczny finał akcji, zwany Weekendem Cudów odbędzie się w dniach 12-13 grudnia, tradycyjnie już w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Starogardzie Gdańskim.

 

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziab dziab
dziab dziab 22.11.2020, 19:44
Ogromny szacunek za to co robicie A W SZCZEGÓLNOŚCI DLA WOLONTARIUSZY! Ale osobiście wolę wesprzeć paczkę dla kombatantów niż rodzin, których wy osobiście sprawdzacie. Jak widziałem w zeszłym roku jaka "rodzina" otrzymała szlachetną paczkę to się przeżegnałem.
Pozdrawiam !

Pozostałe