Premier: Zamknięte cmentarze w okresie od soboty do poniedziałku!

  • 30.10.2020, 15:44
  • Źródło: gov.pl
Premier: Zamknięte cmentarze w okresie od soboty do poniedziałku!

Podziel się:

Oceń:

Rząd poinformował o zamknięciu cmentarzy w dniu 31.10, 1.11 i 2.11.

Decyzja, o której poinformował premier Morawiecki podyktowana jest troską o życie obywateli. Pandemia koronawirusa gwałtownie rośnie i stwarza realne zagrożenia życia, w szczególności starszych osób. Premier zaapelował też do pracodawców, o możliwą pracę zdalną, tam gdzie można to zrobić. Wiele krajów w Europie podejmuje już decyzję o całkowitym lockdown-ie gospodarki.

Źródło: gov.pl

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

8*
8* 31.10.2020, 07:30
***** ***
*****Lewaków
*****Lewaków 31.10.2020, 17:35
*****PO
ian
ian 31.10.2020, 21:40
Lewactwo podpięło się jak zwykle pod protesty....a Partia Oszustów się czai.... he he.
Adaś
Adaś 02.11.2020, 07:34
ian dokadnie
.
. 30.10.2020, 22:54
Zamaskowany człowiek to przestępca.
Jprd
Jprd 30.10.2020, 21:47
Karol co źle że bronią kościoła??? Dostałeś od nich ***czko?
Wojtek
Wojtek 30.10.2020, 21:24
Od razu każdy z kim rozmawiasz na nich nie głosował.Ludzie mieli podzielić sobie wizyty na cmentarzach a oni do końca twierdzili że nie zamkną cmentarzy, a tak dzień przed 1 listopada wprowadzili zakaz a ludzi tłumami ruszyli na groby.Macie swoje 500 plusy i 13 emeryturki, jakby wam dali kilka stów z waszych pieniędzy za to żebyście nie wychodzili z domu, nie otwierali okien i wdychali własne pierdy to byście to zrobili.Co dalej przepustki na wyjście, ograniczenie lub wyłączenie neta żeby nie było negatywnych komentarzy?.
Ja
Ja 30.10.2020, 20:40
Jeśli jest to zagrożenie dla seniorów to niech zostaną w domu. Jeden senior napewno odwiedzi w niedzielę cmentarz.
Karol
Karol 30.10.2020, 20:05
Pod kościołem w Skarszewach zebrali się lokalni kibole w celu obrony świątyni przed protestującymi kobietami.Kobiety czuły się zastraszone a osobnicy ewidentnie szukali konfrontacji z byle kim nieważna płeć aby urządzić bijatykę.Nie wiedzieli po co te kobiety tam przyszły i wkręcali sobie chore filmy.Teraz to kibole będą wprowadzać swoje porządki i do tego notowani, po sterydach i nie wiadomo po czym jeszcze.Kobiety były nagrywane może po te żeby rozpieszczeni chłopcy po powrocie do domu mogli zrobić trening bo przecież siłownie zamknięte,a trening musi zrobić.Włączy sobie filmik penseta, mikroskop, kilka powtórzeń i niepotrzebna siłownia.
Rysiek
Rysiek 01.11.2020, 11:15
Przecież z tą Skarszewską organizacją złożoną z ludzi mających problemy emocjonalne i przyjmujących koksy oraz inne substancje od lat był problem.Wciąganie do tego dzieci w szkołach pod pozorem pomocy chorym zbierając nakrętki i maskotki, a potem bijatyki.Zastraszanie ludzi nie związanych z żadnym klubem, wyzwiska kobiet, wpadanie komuś do domu przecież Skarszewy nie są takie duże i slyszało się to i owo.Wystarczy że nie wyglądasz jak oni, nie myślisz jak oni, inne spojrzenie gest i już im się agresją włącza.
kat
kat 31.10.2020, 21:42
W Skarszewach macie kiboli.... nie żartuj, bajki piszesz... ha ha
Susana
Susana 31.10.2020, 22:37
Z nich ani kibice, ani kibole.Nie ce***e ich ani honor ani zasady o odwadze nie wspomne.Jeśli odwagą jest zastraszyć kobiety to brawo Sterydożercy.Nikt was nie traktuje poważnie, już na was mówią Skarszewscy Damscy Bokserzy.Troszkę zyskaliście złej sławy przyznaję komuś się facjatę obiło, komuś wjazd na chatę zrobiło, sprawy sądowe, może niedługo zakład zamknięty się o was upomni.Trójmiejska drużyna powinna się od was odciąć bo to im reklamy nie robi.
Bober
Bober 30.10.2020, 22:12
Wy tam podobno w Skarszewach macie księdza co ma dzieci, przynajmniej tak na miejscowym fejsie piszą.Jedni mówią o 3 inni o czwórce, niech ten chłop wyjdzie i się określi ludzie chcą wiedzieć może tvn albo polsat przyjedzie.
adamek
adamek 31.10.2020, 06:53
W Kokoszkowach podobno też.
*****PO
*****PO 31.10.2020, 17:36
Zazdrościsz to też sobie zrób,a nie każ kobiecie skrobać.
Kinga
Kinga 31.10.2020, 20:42
Uderz w stół a nożyce się odezwą.Jak to mówią prawda was wyzwoli.
antygona
antygona 30.10.2020, 19:09
pinokio obudził się za póżno , ludzie stracili mnóstwo pieniędzy , a kiedy zostaną zamknięte kościoły , to dopiero wylęgarnia wszelkiego plugastwa i pedofilii !!!
anty pis
anty pis 30.10.2020, 18:56
Chory kraj.
Pseudo plandemia w akcji.

Pozostałe