Urząd Miasta: 4 osoby zakażone, 7 na kwarantannie. Czy prezydent ma koronawirusa?

  • 23.10.2020, 13:22
  • redakcja
Urząd Miasta: 4 osoby zakażone, 7 na kwarantannie. Czy prezydent ma koronawirusa? fot. poglądowe/ Starogard.pl

Podziel się:

Oceń:

Czy prezydent Janusz Stankowiak ma koronawirusa? - takie pytania pojawiają się od rana w Internecie i przestrzeni publicznej. Jak się dowiadujemy, prezydent nie pojawił się w pracy i odwołał zaplanowane na spotkania.

Aby to potwierdzić, powyższe pytanie skierowaliśmy do Urzędu Miasta.
- Prezydent miasta nie jest zakażony koronawirusem - dementuje plotki Małgorzata Rogala, zastępca naczelnika Wydziału Informacji Społecznej. - Dzisiaj przebywa na urlopie wypoczynkowym, ale w poniedziałek będzie obecny w pracy - dodaje.

Jak ustaliliśmy, obecnie 4 pracowników Urzędu Miasta jest zakażonych koronawirusem, a 7 osób przebywa na kwarantannie domowej.



Przypomnijmy, że dzisiaj padł kolejny rekord. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, zakażenie potwierdzono u 13 632 osób.
 

_redakcja

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polka
Polka 26.10.2020, 20:05
A co słychać u rodziny księżula z NMP MK, "żona" i dzieci nie strajkują? PISowski "Kociewiak" milczy, zero info, co za wstyd! Wam się też należy słowo: W*********ć!
PO
PO 25.10.2020, 20:56
Stankowiak to najlepszy Prezydent jaki kiedykolwiek miał Starogard. I całe szczęście nie pisior co by kradł. Dla mnie on jest ok.
Kazik
Kazik 25.10.2020, 21:59
Słyszałeś, że sceptycy twierdzą,że Starogard to sam syf, brud i ubóstwo.Pełna zgoda Pan Janusz to super Prezydent dużo zrobił dla naszego miasta, a komu nie pasuje niech się wyprowadzi.
Luk
Luk 25.10.2020, 19:29
Cała straż miejska?
Stg.
Stg. 25.10.2020, 08:08
Jakoś nikt tu nie pisze o tym ,że Kaczyński podpalił Polskę. To już koniec PIS, idzie czas rozliczeń za przekręty, złodziejstwo, łamanie prawa. Myślę że wyroki będą wysokie i przykładne za łamanie konstytucji i cały ten bajzel PIS-wski i tego PIS życzę.
Sebik
Sebik 24.10.2020, 21:15
Zapytajcie ilu chorych jest w starostwie tam jest .nieciekawie
Wyborca
Wyborca 24.10.2020, 23:17
Tam jest nieciekawie ,ale nie z powodu koronawirusa.
Potrzebna zmiana starosty i zarzadu.Gdzie jest transparentność działań?
Gdzie jest racjonalne gospodarowanie funduszami publicznymi ?
Nie dla januszka
Nie dla januszka 24.10.2020, 11:41
Kolejne wybory już nie dla ciebie januszku! Przekręty robią swoje
O
O 23.10.2020, 20:08
Podobno w Warszawie się już zaczęło. Ludzie ruszyli na Żoliborz .Nareszcie.
kiker
kiker 24.10.2020, 10:18
Kto ruszył... 50 osób z obcej agentury zwanej kod.....he he.
Antyjanusz
Antyjanusz 23.10.2020, 18:37
Jesli Januszek, sztuczna perla wsrod weselnych grajkow jest faktycznie zakazony koronawirusem to zapewne mialo to miejsce w czasie weselnej fuchy.

Pozostałe