Oddziały Szpitala w Tczewie otwarte dla pacjentów

  • 01.10.2020, 10:27
  • red.
Oddziały Szpitala w Tczewie otwarte dla pacjentów

Podziel się:

Oceń:

Zarząd Szpitali Tczewskich SA informuje, iż w związku z zakończeniem postępowania epidemiologicznego z dniem dzisiejszym (01.10.2020 r.) od godziny 11:00 wznawiają normalną pracę Oddziały Chirurgiczny i Internistyczny wraz z Izbą Przyjęć Szpitala.

Dziękuję Pracownikom Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Tczewie zasprawnie przeprowadzone postępowanie oraz Pracownikom Spółki za zaangażowanie i zrozumienie w tym trudnym czasie.

Maciej Bieliński

Prezes Zarządu Szpitali Tczewskich SA

_red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lebo
lebo 04.10.2020, 17:45
Ludzie, zastanowcie się co piszecie!
Były zamknięte przez COVID, żeby nie narażać innych ciężko chorych pacjentów. Ale jak wam życie niemiłe to myśle że dla takich debili jak wy pomimo zamknięcia, zrobią wyjątek. Tylko wtedy żebyście nie mieli pretensji że szpitale was zarazili!
dziab dziab
dziab dziab 01.10.2020, 23:53
WOOOW! Dziękujemy wam nasi wspaniali lekarze ślubujący służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu, przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, że łaskawie otwieracie oddziały!!!

Gdybyście mieli odwagę i robili to co ślubowaliście to dawno wszyscy z was by strajkowali domagając się otwartych szpitali dla chorych, ale po co, skoro można sobie urządzić teleporadę i przyjmować prywatnie.
Anonim
Anonim 01.10.2020, 19:27
Smiechu warte lekarze teraz to nic nie robia juz
Gość
Gość 02.10.2020, 07:02
A tak nie dawno wychodziliście z domów i klaskaluscie lekarzom, restauracje dostarczały obiady bo przecież oni tacy biedni, ratowali ludzkie życie hihihi. A obi mają nas w głębokim poważaniu, wolą zdzierac z biednych ludzi w prywatnych gabinetach.W czasie wojen lekarze i pielegniarki byli na pierwszej linii ognia, zakladano szpitale polowe, operowano ludzi mimo ,że nad glowami lataly bomby.A teraz siedzą zamknieci w ośrodkach, wstyd ,wielki wstyd.

Pozostałe