WAŻNE: Autobus PKS w rowie. Kierowca wyprzedzał w niedozwolonym miejscu

  • 23.09.2020, 13:49 (aktualizacja 25.09.2020, 10:57)
  • JT
WAŻNE: Autobus PKS w rowie. Kierowca wyprzedzał w niedozwolonym miejscu Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika, Pana Rafała

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 222 pomiędzy Bobowem, a Jabłowem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, kierowca audi w czasie, gdy był wyprzedzany przez autobus rozpoczął wyprzedzać jadący przed nim ciągnik rolniczy.
- Aby uniknąć zderzenia, kierowca autobusu zjechał na pobocze i zatrzymał się w rowie.  Na szczęście nikomu nic się nie stało – relacjonuje asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie.  

Obaj kierowcy ukarani
- Kierowca Audi, który przyczynił się do tego zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz otrzymał 6 punktów karnych. Natomiast kierowca autobusu, który rozpoczął manewr wyprzedzania w miejscu niedozwolonym, został ukarany mandatem karnym w wysokości 200 zł i otrzymał 1 punkt karny – mówi oficer prasowy starogardzkiej policji.

 

JT

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zyga
zyga 25.09.2020, 19:53
co za głupki...
Roman
Roman 25.09.2020, 13:56
Te złomy z PKS-u nie powinny jezdzić,cały PKS to złom wielki
xxx
xxx 24.09.2020, 21:19
Adamek
Masz mózg na euro 4 lub 5 dobrze ze coś tam jeździ
Adamek
Adamek 24.09.2020, 17:57
Pewnie miał przegląd zrobiony i został dopuszczony do ruchu z euro 4 lub 5 bo to najnowszy model tego autobusu.Bo w Starogardzie już nie ma nowszych ten jest najnowszy. Jak na to patrzy policja? Tobie za spaliny władują mandat dowód zabiorą ale najnowsze trupy PKS Starogard są nie do kontroli. Żenada i paranoja.
xyz
xyz 24.09.2020, 17:51
Po lewej widać autobus państwowy, po prawej prywatny. Pewnie panowie chcieli sobie udowodnić, który jest lepszym kierowcą. Niestety jak widać nie wyszło. Szkoda że ryzykowali życie pasażerów. Swoją droga ani te stare autosany, ani te prywatne sprintero złomy nie powinny przewozić ludzi.
ter
ter 24.09.2020, 03:36
stres pośpiech terminy ... Rozumiem kierowcę..
Ala
Ala 23.09.2020, 21:01
Śmierdzący autobus Autosan ziejący spalinami wyprzedza Audi? Polska wyprzedza Niemcy?
Woow. Cud!
Sławek EU07
Sławek EU07 24.09.2020, 11:43
Przecież tego typu pojazdy nie mają "kagańca" tak jak współczesne autobusy i samochody ciężarowe, tak więc 100km/h pojedzie.
Izydor kwaśny
Izydor kwaśny 23.09.2020, 19:30
Te padliny zatruwające powietrze spalinami z czarnych chmur jakie emitują nie powinny wyjeżdżać na drogę. Ciekawe czy i kto bada emisje spalin tych trupów na kołach
Anominowa
Anominowa 23.09.2020, 16:43
Ja ranna reke mam przepraszam bardzo xD
ula
ula 23.09.2020, 16:34
kto takim baranom daje prawo jazdy ???

Pozostałe