PILNE: Śmiertelny wypadek. Zginął 39-letni pasażer, 33-letni kierowca trafił do szpitala

  • 19.09.2020, 07:07
  • redakcja
PILNE: Śmiertelny wypadek. Zginął 39-letni pasażer, 33-letni kierowca trafił do szpitala fot. Pomorskie998

Podziel się:

Oceń:

Dziś w godzinach porannych na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Bytonią a Zblewem doszło do tragicznego wypadku. W skutek zdarzenia na miejscu zginął 39-letni pasażer pojazdu (mieszkaniec powiatu kościerskiego), a 33-letni kierowca (mieszkaniec powiatu starogardzkiego) w stanie bardzo ciężkim został zabrany śmigłowcem do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, pojazd przemieszczał się w kierunku Starogardu Gdańskiego. Kierujący z nieznanych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo, a pojazd zaczął dachować.

Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.




 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mały
Mały 23.09.2020, 18:22
Najlepiej napisac powycinac drzewa jak by nie jechał tak szybko to by zył takich to nie jest mi szkoda
Felix Alex
Felix Alex 23.09.2020, 08:43
Potrzebujesz pieniędzy na projekt, biznes, podatki, rachunki i wiele innych
z innych powodów nasze *** są proste i tanie, skontaktuj się z nami już dziś. Plik
pożyczka, której potrzebujesz, możemy zorganizować dowolną ***, budżet, oprocentowanie już od 3%, odpowiedz teraz na e-mail:
[email protected]
Marjan
Marjan 22.09.2020, 12:28

Mózgi piszecie Bzdury w tych komentarzach poco kiedyś sądzono drzewa przy drogach ? A po to żeby zacieniały drogę chroniły asfalt przed promieniami żeby nie powstawały koleiny
tutam
tutam 21.09.2020, 01:09
Mi nie przeszkadzają drzewa przy drogach, ja jeżdzę przepisowo.
Goc
Goc 20.09.2020, 23:08
Gdyby nie to drzewo przy drodze, kierowca uderzyłby w płot i pewnie nikt by nie zginął.


Ale drzewa przy drogach są baaaardzo ważne, pewnie odpowiadają za 90% wyprodukowanego tlenu w Polsce. Sadźmy drzewa, jedna przy drugim tuż przy jezdni, będzie bezpiecznie.
observer
observer 20.09.2020, 12:02
naturalna selekcja , kto tego nie rozumie , przekracza dozwoloną prędkość i kozaczy na drodze - sam się o to prosi !!!!!
Kaśka
Kaśka 20.09.2020, 11:36
Ci co piszą nie wycinać drzew powinni poprosić tych co robią drogi aby sadzili drzewa na środku drogi. Po co wydawać kasę na malowanie pasów. Będzie ekologicznie.
jarp
jarp 20.09.2020, 10:15
Polska piekna kraj tylko ludzie debile "jozek, zielona, basia" ruszcie *** i popatrzcie jak w normalnych krajach wyglada infrastruktura drogowa. Najlepiej nasadzić drzew jeszcze na srodku ulicy.
adamek
adamek 20.09.2020, 05:02
Winni tej tragedii są ci zieloni. To za ich sprawą doszło do wypadku.Bo zabraniają wycinać drzewa przy drodze. A jak zabraniają to powinny przy każdym drzewie być bariery ochronne i pewnie by przeżyli. Rodzina powinna pozwać ich i żądać potężnego odszkodowania.
Józek
Józek 20.09.2020, 08:56
Racja powycinać wszystkie drzewa przy drodze, bo jak ich nie będzie auto zatrzyma się bezpiecznie w polu, które powinno być gładkie jak jezdnia,żeby po wypadnieciu z drogi samochód wytracił bezkolizyjnie prędkość.Rolnicy powinni siać tylko zboża, żadnej kukurydzy, aby nie spowodować uszkodzenia auta lub wybicia szyby i uszczerbku jadących pojazdem.Maszyny rolnicze pracujące w polu przy uczęszczanych drogach powinny mieć określone godziny pracy aby nie doszło do kolizji z samochodem który wypadł z drogi.No i te domy blisko dróg powinny być natychmiast zgłoszone do rozbiórki, w Godziszewie regularnie kierowcy wpadali z niezapowiedzianą wizytą do mieszkańców jednego z takich domostw.Każdy pojazd powinien być wyposażony w sonar aby informował o nadjeżdżającym szybko dawcy organów, bo w końcu Patrzajta w Lustra Toć Motocykle so Wszyndzie.Oczywiście troszke z Sarkazmem...
Zielona
Zielona 20.09.2020, 08:21
Wyciąć wszystkie drzewa a nawet trawę !!! Po co nam ta zielenina !!! Warto byłoby odwiedzić lekarza !!!!!
Basia
Basia 20.09.2020, 05:11
Winni ci zieloni nooo naprawde zart !!!! Winni kierowcy nagminie przekraczaja predkosc a potem biedne te drzewa stoja i beda staly poprostu kierowcy zdejmijcie nozkw z gazuu tam na tej drodze niema 160 km /h . Mam w tamtej stronie rodzine i doskonale wiem co to za droga i ile mozna jechac !! !! Panie Adamek przykro patrzec ze w takim przypadku niestety smiertelnym
Za glopote ludzi placi rodzina !! Wyrazy wspolczucia dla
Rodzin !!!!
tutam
tutam 19.09.2020, 23:45
Selekcja naturalna - jak ktoś bardzo chce się zabić jadąc 150 km/h po zwykłej drodze to zwykle do tego dochodzi. Bandyci i samobójcy za kierownicą zachodnich złomów. "Powoli to niech jeżdżą dziadki w Tico i Matizach, ja mam dobry zachodni wóz, nie będę się wlókł 90 na godzinę". I takie skutki.
Karola
Karola 20.09.2020, 08:33
Każdy jezdzi tym na co go stać.Mój dziadek ma Matiza i świetnie sobie radzi na drodze.Podobno faceci dużymi samochodami rekompensują sobie te kilka cm, takie przedłużenie.Trafnie podsumował to jeden z kabareciarzy im większa fureczka tym mniejsza fajeczka nic dodać nic ująć.
Wojtek
Wojtek 20.09.2020, 06:27
Niestety, ale selekcja naturalna często dopada osoby przypadkowe i prawidłowo jadące.Chcecie się wyżyć idzcie na siłownie, i takich na drodze po wiadrach koksu i eksperymentujących z hormonem wzrostu też można spotkać.Agresja włącza im się z byle powodu.

Pozostałe